L'Oreal Paris

Ár:   53 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: moonlitnight, Módosítva: 2013. június 25.

Ár:   53 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• A L’Oréal első, saját fejlesztésű hajszerkezet-újjáépítő kezelése
  • Újraépíti a haj keratinos szerkezetét
  • Beépülő proteinek segítségével
  • Visszaadja a haj erejét
  • Helyreállítja a haj természetes rugalmasságát és fényét
  • Lágyítja és kisimítja a haj külső rétegét és ragyogást ad a hajnak
  • Védi a hajat a külső káros hatásoktól és megtartja éltető tápanyagait és hidratáltságát
  • Az eredmény: gyönyörű selymes hajzuhatag
  • Fényes, egészséges hajból, bármilyen frizura elkészíthető

vasiza

2014. október 17.

Közel féléve vettem a Fodrillánál , szőke hajam miatt száraz volt .
Heti 2 használom ,eddig semmi bajom nem volt vele , sőt . De 1 hónap alatt kb 3-4 cm letört a hajamból. Külön samponnal mosom a hajam ugyancsak a Loreáltól szőke hajra . Fodrillától rendelem ezt is . Most kétségbe estem nem merem használni . Pedig 180 fokom használom , tehát égetni nem égetem a hajam és a gőz miatt nem is tudom szerintem . Szeretném ha le írnátok a véleményeteket hogy nektek hosszú távon , milyen hatásai vannak. Köszönöm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 17.

Közel féléve vettem a Fodrillánál , szőke hajam miatt száraz volt .

adrina

2014. október 13.

Szőkített,erősen roncsolt hajamon próbáltuk ki a fodrászommal és nagyon jót tett neki!
Állaga puha a felszíne pedig gyönyörű fényes lett!
Nálam az egyenesség nem tartott sokáig csak kb másnapig,amin meg is lepődtem,mert azt mondták,hogy a következő hajmosásig biztosan sima lesz......hát nem lett!
Így is erősen gondolkodom azon,hogy vásárolok egyet magamnak.
Mindet összevetve és tekintettel arra,hogy még csak egyszer próbáltam ki nagyon elégedett vagyok vele,pedig azt hittem le kell vágatnom a hajam tök rövidre,mert annyira kinyírta a szőkítés!4 nappal a kezelés után is még vállalható a hajam :)Szóval 5 csillag,aztán majd ápdételek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

Állaga puha a felszíne pedig gyönyörű fényes lett!
Így is erősen gondolkodom azon,hogy vásárolok egyet magamnak.

barbarahella

2014. április 4.

A fodrászomnál próbáltam ki, egyszerűen csodát művelt a száraz, tönkrement hajammal. Most rendeltem meg a készüléket, így hosszútávú hatásáról ezután írok majd, olvastam olyanról, akinél néhány kezelés után látványosan javult a hajának a minősége. Nekem szerelem első tapintásra volt, amikor megfogtam az "új" hajam. Mindenképpen megéri megvenni az otthonra szánt készülékét, és a krémeket, mert hosszútávon behozza bőven az árát (én 6000ért csináltattam egy alkalmat). Itthon legolcsóbban 50000ért találtam:http://www.fodrilla.hu/webshop/5213-l%27oreal-steampod, külföldről rendeltem meg, végigkutatva a netet 42000ért találtam:http://www.bodycare2000.com/s/c/p/loreal_professionnel_steampod_black_1_item_set.asp .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

marek.adrienn

2014. március 26.

Karácsonyi ajándék volt a szüleimtől, de tudom, hogy többe került mint az itt feltüntetett ár. A dobozban két hozzáillő hajápoló is volt. Nem vasalom gyakran a hajam, hogy ne tegyem még jobban tönkre mint ahogy van, viszont nagyon szeretem ezt a hajvasalót. Mondjuk két dolog idegesít benne: a pára lassan kezd el képződni, és van a víztartályban egy apró fémgolyó meg egy rugó, ami egyfolytában kiesik mikor vizet akarok bele tölteni. Először nem csinálta, de második használatnál igen. Amúgy a hajvasaló működését nem befolyásolja, csak nagy zajt csap ha pattog a mosdóban. Mindenképp tökéletes eredményt lehet vele elérni még a legszárazabb hajon is. Nagyon szép fényes, könnyed tőle a haj. Igazán megéri a pénzét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

faooi

2014. március 21.

Szerintem is szuper termék, a hozzá tartozó hajkrémmel és hajvégápoló szérummal használva tényleg a 'most jöttem a fodrásztól' -eredményt érhetjük el akár otthon is. Persze a használatnál azok előnyben lesznek, akik amúgy is ügyesen bánnak ezekkel a kütyükkel, mert méretre azért kicsit nagyobb, mint egy átlagos hajvasaló, meg figyelni kell a gőztartályra is (sok a kábel), és nem mindegy, hogy hogy tartjuk az eszközt. De ez ne vegye el senki kedvét, mert megéri a gyakorlás! Aki növeszti a haját például, az szépen ki tudja tolni a vágások gyakoriságát vele. Nincs az a hajpakolás, ami ilyen selymesen csillogóvá és ennyire hihetetlenül puhává tenné a hajat (pedig próbáltam már jó párat az élvonalból.) Komolyan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

szilva1974

2013. december 10.

Nekem van ilyen gépem ez egy álom azoknak akiknek nehezen kezelhető, vagy egészségtelen a haja. Én többért vettem de megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 10.