L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Hajfestékek

Egyszerűen felvihető, mivel nem csöpög, és egyszerre felvihető tükör nélkül is, így felvitele oly egyszerű akár egy hajmosás. Természetes hatású és ragyogó. Tartós hajfesték, elfedi az ősz hajszálakat.

snowflake

2012. június 12.

elégedett vagyok vele! színt választani tudni kell, vagy ráérezni. a swarczkopfos verzióról váltottam erre, mert az vmi rémálom amit a hajammal csinált. ettől viszont nem hullik és nem szárít...annyira..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

IzabellaRita

2012. május 19.

Szép színt lehet vele kapni a hajunkon, (én a 41-es Jegescsokoládé színt próbáltam) de a sok sárga és piros pötty miatt nem fogok még 1szer ilyet venni. Hál' Istennek lehet kapni természetesebb összetevőkből készült hajfestéket is, amivel ugyanilyen jó és tartós színeredményt lehet elérni. Ezt a hajfestéket csak azoknak ajánlanám akiknek mindegy mit kennek a hajukra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Lilo

2012. április 21.

Kezdő hajfestő vagyok, ezért a könnyű használat miatt gondoltam hab állagú hajfestékre, és végül a Sublime Mousse-ra esett a választásom. A vásárlást követően olvastam csak a sok negatív véleményt, ami nem kis félelmet keltett bennem az eredményt illetően. De mivel a festék már megvolt, ezért végül is kipróbáltam.
Az eredmény: Valóban nagyon egyszerű a használata, nagyon könnyen, gyorsan felvihető, szerintem átlagos hajfesték szaga van. A hajam szerkezete nem változott, és a színe pont olyan lett, amilyet szerettem volna, sőt mondhatni teljesen megegyezik a dobozon láthatóval!!
Tehát mindent összevetve nekem nagyon tetszik és csak jót mondhatok róla. A következő festés is ezzel lesz majd. Én csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

csanyiszilvi

2012. április 15.

Még nem használtam hab állagú festéket, ezért nekem nagyon megkönnyítette a dolgomat.Praktikus az adagolója, rengeteg volt benne a rövid hajamhoz.Könnyű volt vele dolgozni.Igaz, hogy a színe nem lett olyan mint a dobozon, de ezt tudtam is előre.Tényleg sötétebb lett.Nekem átlagos hajfesték szaga volt, nem is csípett különösebben.Kiváncsi vagyok mennyire lesz tartós.Összességében elégedett vagyok vele.Csak a szín miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 15.

leydeluxe

2012. április 7.

nos épp most mostam le a hajamról. Eredetileg évek óta a casting creme glosst használom, de egyik üzletben sem találtam azt az árnyalatot ami kellett volna, szóval gondoltam kipróbálom a sublime-t nagy bajom nem lehet belőle...kezdeném, hogy olvastam hogy sötétebb lesz az eredmény a vártnál, ezért direkt az 1000-es, nagyon világos valódi szőkét vettem meg. A felvitellel nem volt gond, bár a szaga az valami kegyetlen. A végeredmény: a Loreal hajfestékektől megszokott puhaság, nem lett foltos, a hajam szép fényes...de mindez nem kompenzálja azt a kellemesen és egyenletesen halványnarancssárga színt, ami a fejemen *a szemöldökömön sötétnaracssárga* látható. szóval köszönöm a Lorealnak az élményt hogy 7 éves hajfestő pályafutásom alatt először röhögtem sírva a tükör előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

Nessy

2012. április 4.

A festés maga egyszerűen ment, elég is volt a hátközépig érő hajamra, de az eredmény finoman szólva: szörnyű. Nekem a valódi világosbarna színárnyalat rézvörös lett, holott az eredeti hajszínem rettentő hamvas, majdhogynem szürkés világosbarna/sötétszőke. Úgy tűnik nem tudnak ezek a habok stabil színeredményt nyújtani, mert az amúgy is foltos szín, még gyorsan kopott is, ráadásul a hajvégeim teljesen kiszáradtak, és elszálkásodtak (eddig sosem volt ilyen gondom). Emiatt kellett most középbarnára festenem a hajam, mert nevetségesen néztem ki. Természetesen más márkát választottam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.

csillag

2012. április 2.

Én a 60-as árnyalattal festettem be a hajam -valódi világosbarna- és nekem is sötét lett..De soha semmilyen festéktől ne várja az ember, hogy olyan legyen a haja színe, mint a dobozon...Nekem kicsivel váll alá érő hajam van bár vékony szálú, nekem elég volt rá egy festék, és a legjobb, hogy saját magamnak is meg tudtam csinálni...Nekem tetszett, rosszat nem tudok elmondani róla... A színválasztás nehéz dolog, de ez az összes festékre igaz...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

sziszmorisz

2012. március 29.

Nekem kellemes csalódás volt ez a festék ( főleg ennyi negatív értékelés után ). A 900 szőke árnyalatával festettem be a hajam múlt héten másodszorra. Max 1 árnyalattal lett sötétebb tőle, és nagyon szép fényes puha, akár még a negyedik hét után is. Bármikor újra venném, bár most nagyon gondolkozom a 800-as árnyalaton!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

ilovemrgrants

2012. március 20.

Én most festettem be vele a hajam.
Pozitívumok: könnyű és gyors felvitel, fényes szín, nekem selymes lett a hajam, és a színt is sikerült eltalálni. (az elegáns jegescsokoládé árnyalat) A hátközép alá érő hosszú hajamra elég volt 1 doboz festék, tehát fele annyit költöttem mint egyébként.
Negatívumok: eszméletlen vegyszerszag, a dobozon persze nem az a szín van ami lesz a hajadon, de hát aki tapasztalt már hajfestés területén, az el tudja kerülni ezt a bakit. szőke hajúak semmiképpen ne használják.
Az elegáns jegescsokoládé sehol sem jeges árnyalat, nekem meleg, aranyló enyhén vöröses csokibarna lett, de meg vagyok vele elégedve. Kíváncsi vagyok, milyen lesz 5 hajmosás után. Már előre félek, az alábbi kommentek alapján van is rá okom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

Én most festettem be vele a hajam.

Etti

2012. március 19.

Nagyon fontos arra figyelni, hogy sokkal sötétebb színt eredményez, mint ami a dobozon van. Én a "Valódi nagyon világos barna"... vagy valami hasonló árnyalatot vettem meg, mert sejtettem, hogy sötét. Az oké, hogy rajta van az árnyalat (asszem 6.0, de nem tuti), de sajnos nem mindenki tudja, hogy a 6.0 hajfestékek egy sötétebb, mélyebb barnát eredményeznek nem-fodrász szemmel nézve, szőkének még véletlenül sem hívnám, és eléggé durvának tartom, hogy egy majdhogynem platinaszőke hajú csaj feszít a dobozon. Szerencsére én tudtam, de elég idegesítőnek tartom. A színe egyébként szép bársonyos, nekem tartós is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Sucrose, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.