L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Hajfestékek

Egyszerűen felvihető, mivel nem csöpög, és egyszerre felvihető tükör nélkül is, így felvitele oly egyszerű akár egy hajmosás. Természetes hatású és ragyogó. Tartós hajfesték, elfedi az ősz hajszálakat.

ylexe

2015. március 27.

Erre is azt tudom mondani, mint a másik hab állagúra, hogy elég egy doboz hosszú hajra is, könnyű felvinni, de ez is kissé zöldes volt (szőke szín), sárgásodott is, szóval minden bajom volt vele. Van belőle értelmesen használható árnyalat, de a szőkénél nem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

sophia1110

2015. február 18.

Hajfestő mester legyen a talpán, aki ilyen szerteágazó vélemények alapján meg tudja mondani, hogy ez most jó vagy nem jó hajfesték. Nem ezt a festéket akartam megvenni, de összetévesztettem a Casting Creme Gloss-al és már nem akartam még egyet venni, szóval gondoltam kipróbálom.
A használata tényleg nagyon egyszerű és hosszú hajra is bőven elég egy doboz festék. Én a 700-as valódi nagyon világos barna árnyalatot vettem meg. Évek óta szőkítettem a hajam és most vissza akartam térni az eredetihez közelítő hajszínemhez.
Az eredmény engem meglepett. Azt hittem, hogy nem fogja befogni a hajamat, vagy lesz egy kis zöldes árnyalata (volt már ilyenre példa), de semmi ilyesmi. pont olyan lett a színe, mint a dobozon. Fog kopni a szín, ebben biztos vagyok, de nem szárította a festék a hajam, szépen csillog és selymes tapintású, egy kicsit sem sprőd. Még a vége sem.
Az egyetlen negatívum, amiért egy csillagot levonok, az az illata. illetve szaga. Nagyon erős, szúrós ammónia szag volt a fürdőszobában festéskor. Nem a szag lepett meg, hanem az intenzitása. Szinte csípte az orromat és a szememet. de a fejbőrömön semmilyen allergiás reakciót nem okozott, így összességében én megadom a 4 csillagot neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 18.

SLetti

2015. február 4.

Nagyon jó festék,de nincs az én színem.. A kékesfekete :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Nagyon jó festék,de nincs az én színem.. A kékesfekete :(

maow

2015. január 16.

Amikor még festettem a hajamat, szerettem ezt a festéket, mert akármilyen hosszú is volt, egy doboz bőven elég volt rá, puhább is lett festés után, mint amikor más festéket használtam. -1 pont, mert nem ammóniamentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

szazsani

2014. november 26.

Összességében egész jó kis hajfesték, de nem tökéletes. Kétféle színt próbáltam ki vele, egy szőkét (a legeslegvilágosabbat talán 1000) és egy barnát (500). Ez volt életem első habhajfestéke, a felvitele gyerekjáték volt és szépen el lehetett oszlatni a hajon, annyi hogy szárította azért eléggé. Na de nézzük a színeket

Szőke:
Olyan lett mint a képen, a tövét viszont nekem nem fogta be rendesen és ott látszott hogy rezesebb, de ahol le volt szívva ott szép színe lett, viszont szalmakazal lett tőle a hajam.

Barna (500):
Ezt akkor használtam mikor a szőkét meguntam és hirtelen barnára váltottam. Féltem hogy majd nem fogja be rendesen, foltos lesz...stb. De semmi probléma nem volt vele, sőt ettől még a hajam se volt olyan szénakazal, egyenletes lett viszonylag. A színe is szép volt, picit sötétebb mint a dobozon de én pont olyat akartam és számítottam is rá, mint ahogy minden festéknél. Aztán pár festésig ezt használtam még amíg ledobogatta az agyonszőkített hajam. Utána leváltottam az ára miatt meg amiatt hogy durva volt tőle a hajam és egy picit hullott is tőle. De egynek nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Szőke:

Barna (500):

pixybaba

2014. szeptember 19.

Egyre inkább gondolom azt, hogy nekem ez a megfelelő hajfesték. Színben, állagban és mennyiségben is. Elég 1 doboz a hosszú hajamra. Évekig vöröses árnyalatokat választottam, viszont mostanra már jobban preferálom a természetes hatású, hamvasabb barna árnyalatokat. Itt találtam az elképzesemnek megfelelő világosbarna színt.
Rengeteg hajfestési kudarc után rá kellett jönnöm, hogy a hajam sosem lesz olyan, mint a dobozon lévő modelleké, mivel a meglévő hajszínem mindig befolyásolja az eredményt (adott hajszín + hajfesték színe = végeredmény, ami sokszor túl sötét lett). Ez főleg akkor volt frusztráló, amikor a világos hajamhoz egy világos gesztenye színt válszottam és makacs sötétbarna lett. Viszont Sublime Mousse-val elég jól sikerült belőni az elképzelt árnyalatot, valóban világos barna lett, bár pár hajmosás kellett ahhoz, hogy picit hozzáfakuljon az elképzelt színhez. Szeretem, hogy nem tesznek bele túl sok vöröses tónust a világosbarna árnyalataikba. Ki nem állhatom a vörösesbarna ill. sárgás színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Kittyna22

2014. szeptember 8.

nem értem a sok negatív véleményt, most festettem be a hajam a világos valódi barnával (600), valóban sötétebb, mint a képen, de sztem ez minden hajfestéknél ígyvan. amúgy nagyon szép színe lett ígyis, a balzsamtól nagyon puha lesz a hajam, bár a szaga az elég furi...egy doboz bőven elég a mellig érő hajamra,foltos sem lett.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

dori96

2014. augusztus 30.

valóban könnyű felvinni a hajra, a mennyiség elég hosszú hajra is
de a legvilágosabb barna is fekete lett a viláosbarna hajamon.szerencse hogy hamar kikopott
nem venném újra, egy festék olyan legyen amit ígér, ne teljesen más színű

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

valóban könnyű felvinni a hajra, a mennyiség elég hosszú hajra is
nem venném újra, egy festék olyan legyen amit ígér, ne teljesen más színű

minimano81

2014. augusztus 29.

Sötétbarna színű hajamra eddig 3 hab-állagú festéket próbáltam ki (Wellaton, L'Oreal, Schwarzkopf). Ez volt a középső, átlag kategória. Ősz hajszálak már pár hajmosás után előbújtak, és a szín 1-2 hét alatt lekopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

vberni

2014. június 13.

A felvitele könnyű, soha nem volt vele gondom, és más festékekhez képest kimosni is könnyebb. Sötétszőke és világosbarna közötti hajamra használom már több, mint két éve. Próbáltam a Perfect Mousse-t is, és a Vellaton habhajfestékét, de nekem a Sublime Mousse érte el a legjobb hatást. A hajam nem hullik tőle, kicsit szárítja, de azt a hozzá adott balzsam szépen helyrehozza. A fedése egyenletes, és nekem nem kopik feltűnően. A hab után biztosan nem térek vissza az ammóniás festékekhez. A szőke árnyalatait szoktam váltogatni, és eddig egyik sem lett sárgás, vagy matt hatású, persze a festés után kell egy-két hajmosás, mire olyan tapintása és tartása lesz a hajamnak, amit megszoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Sucrose, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.