L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Hajfestékek

Egyszerűen felvihető, mivel nem csöpög, és egyszerre felvihető tükör nélkül is, így felvitele oly egyszerű akár egy hajmosás. Természetes hatású és ragyogó. Tartós hajfesték, elfedi az ősz hajszálakat.

Wr.

2014. június 13.

A 700as Valódi nagyon világos barnát próbáltam ki szőkére festett hajra és nagyon elégedett vagyok vele. Szép, természetes színű festék és nagyon jó puha lett a hajam azzal az ápoló balzsammal amit a Casting Creme Glosshoz is adnak. Nekem nem lett tőle vöröses a hajam, egész szép hamvas maradt, bár használtam rá hamvasító folyadékot. Viszont a Palette festékek eléggé kicsinálták a fejbőröm és ez is csípett hátul.
4 pont az ára miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

4 pont az ára miatt...

Nemesis Divina

2014. június 10.

a 62-es Elegáns világos barnát vettem meg, mert nagyon szépnek találtam a színt, meg sem lepett, amikor csokoládé barnát kaptam rezes fénnyel, valamint, hogy amikor kimostam pirosas lé folyt... Abba, hogy sötétebb lesz már bele törődtem a felkenés előtt, de arra, hogy ilyen fénye lesz amikor, ha jól tudom a 3-as árnyalat jelöli az arany fényt ez meg 2 es... Mindegy gondolom ez is a többi drogériás termékhez hasonlóan jó pár mosás után fog egyáltalán a dobozon található színhez közeledni. Amúgy a szín nem rossz csak az én arcomat eléggé sápasztja, és ha ilyen színt akartam volna akkor egy csokoládébarnát választok, de nem akartam ezért vettem ezt nem értem ez miért nem ennyire egyértelmű a gyártónak is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 10.

emagdi

2014. június 5.

Valamilyen akcióban vettem egy doboz ilyen festéket. Egyébként mostanában más gyártó hasonlóan habos festékét szoktam használni.
Hát, a tapasztalatom kicsit vegyes.
Ami pozitív: Rengeteg festék a dobozban, vállig érő hajúaknak akár két alkalomra is elég. A habzó formulát könnyű felvinni, jól eloszlik a hajon. Jól befogja az ősz hajszálakat is.
Ami negatív: A pumpás adagoló kicsit félrehordott, apró festékszemeket fröcsölt oldalra, így a karom és a hasam (még jó h a pólóm levettem) fekete pöttyös lett :S. Elég aggresszív a színezék, a bőrömről (arcomról is) csak hosszas dörzsöléssel tudtam leszedni, pedig közvetlenül a felvitel után próbáltam letörölgetni. Kicsit csípte a fejbőröm, nem volt vészes, de más habos festéknél ilyet nem tapasztaltam.

Összességében: egyszer elmegy, de vannak jobb hasonló festékek is ugyanilyen áron, úgyhogy nem fogom újra vásárolni.

még fontos lehet: egészen sötétbarna színt festettem (sajna a számát már elfelejtettem, a dobozt meg kidobtam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 5.

Hát, a tapasztalatom kicsit vegyes.

Aries

2014. május 7.

Én is a valódi világos barna árnyalatot használom és nagyon elégedett vagyok vele. Sokan csodálkoztak, amikor megtudták,h. festve van a hajam, mert azt hitték, hogy ez a természetes hajszínem. Az eredeti hajszínem kb. egy árnyalattal sötétebb.
Kipróbáltam a valódi nagyon világosbarnát is, de azt csak nyáron használom, amikor amúgy is világosabb lesz a hajam a naptól.
Egyszerű a használata is, szóval nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

Egyszerű a használata is, szóval nekem bejön.

dorisz93

2014. február 21.

2013. dec. 8.:
Előző véleményezőhöz hasonlóan, én is a valódi világos barna árnyalatot vettem meg, mert már régóta törtem a fejem, hogy vissza szeretném kapni az eredeti hajszínemet, vagy legalább valami olyasmit. Nekem nagyon tetszik a végeredmény, bár sötétebb lett, mint a dobozon, de úgyis kopni fog, mert előtte világosabbra volt festve,meg nyáron a nap is sokat szívta. Egy kis világosodással remélhetőleg elérem a kívánt színt, mert a cél az, hogy nagyjából feltűnésmentesen tudjam lenöveszteni a hajam. Amúgy tényleg nagyon könnyű használni. Eleinte féltem, hogy nem lesz elég a mennyiség a hajamra, de még sok is volt - jobban el lehet oszlatni, mint a rendes hajfestékeket.

Update: 2014. febr. 21.
Nagyon tetszett a színe, de nagyon csúnyán ki is kopott, pedig a hajam nem igazán szokta ledobni a festéket. Így már egy kicsit feltűnő is volt a lenövés, és január végén sajnos kénytelen voltam újrafesteni a régen is bevált Garnier Color Naturals sötétszőke árnyalatával, pedig már nagyon nem akartam még jobban roncsolni a hajamat. Kicsit csalódtam, ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

2013. dec. 8.:

Update: 2014. febr. 21.

nitavondee

2014. február 12.

Szerintem ebből a 30-as sötét barna a legjobb, azt nem dobja le.. (barátnőm tapasztalata).
Az 500-as barna meg arra jó ha le akarod növeszteni, mivel hamar ledobja és csak egy halvány barnás színt ad a hajnak.

02.10: Imádom! Hosszú vastag hajamra elég volt 1 doboz! (pont elég :D, egyébkét 2-3 doboz kell) 500-as valódi barna árnyalatot próbáltam ki egyelőre nagyon szép barna lett, de nem az a hamvas barna szín, nekem így tetszik. Kicsit szárazabb lett a vége, mint mikor hajszínezővel festettem, de ezen nem aggódom 1-2 mosás után szerintem helyrejön. A tartósságával kapcsolatban majd updatelek.

Update, 03.01: 2-3 hajmosás után (színvédő gliss kur sampon) sajnos ledobta az előző lenőtt részen :( olyan, mintha be se festettem volna csak a hajvégen csillog a szín, A szárazság még kezd helyrejönni szerintem még 2-3 hét. Így sajnos nekem nem jött be, pedig nagyon tetszett a színe elsőre!! Még van egy ugyanilyen doboz festékem..lehet fent hagyom 50percre...az se zavar ha sötétebb lesz.

03.25: végül is a lenövés látszik, igaz nem feltűnő, tehát mégse kopott le a festék, de esküszöm még világosított az eredeti hajszínemen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 12.

koirankeksii

2014. január 31.

A 600-as valódi világos barna árnyalattal festettem be ma a hajamat. Könnyen felvihető volt, és a homlokomon maradt festék foltot is pofon egyszerűen ellehetett távolítani egy vizes szivaccsal. (Más hajfestéknél 1 hétig is ott volt a folt..). Elég volt a kb. mellig érő hosszú hajamra egy doboz, még sok is volt. Az eredmény természetesen nem olyan lett, mint a dobozon, de ezen nem is lepődtem meg a kommentek alapján, illetve nekem már más hajfestékkel is volt ilyen tapasztalatom. Úgy 2-4 árnyalattal lett sötétebb, mint a dobozon.. viszont így is tetszik, de remélem azért kopni fog, mert így kicsit sokkolta a környezetemet a melírozott szőke hajam után. Azt vettem észre viszont, hogy vöröses árnyalatú lett a hajam, de még ott is ahol előtte az eredeti hajam (lenövésem) volt. Teszek fel majd képet ha valakit érdekel. :)
Összességében a színe miatt csak 3 *-ot adok, aztán majd meglátjuk.

U.i.: a tájékoztatón az szerepel, hogy csak le kell öblíteni aztán rá a balzsam... de mi az, hogy nem kell samponozni??? Ilyet én még életemben nem hallottam, pont ez a lényeg, hogy lemosd magadról a sok vegyszert. Háromszor is elolvastam, hogy jól látom-e ,de tényleg nem volt odaírva a hajmosás. Minden esetre öblítés után én egyszer besamponoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Összességében a színe miatt csak 3 *-ot adok, aztán majd meglátjuk.

uaim

2014. január 27.

Az eredeti hajszínem sötétszőke-világosbarna között mozog, olyan seszínű kicsit, mivel kb több mint egy éve nem festettem a hajam lenőtt már a régi szín szóval natúr hajon teszteltem le a 913 as színt. Elég sok a vörös pigment a hajamban szóval nekem tetszik amit kaptam egy szép középszőke picit vöröses csillogással kb két árnyalatot világosított a hajamon. A felvitele nagyon nagyon egyszerű idáig a legkönnyebb volt amit valaha felvittem felpuncsoltam az egészet a fejemre és hajamra két perc alatt kb rajta hagytam 30 percet majd lemostam. Annyi hogy most száll a hajam de majd az első hajmosás után ez rendeződik. Egyenlőre egységesen szép a szín és nem hullik a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 27.

viktria

2014. január 20.

(újra írom, mert azóta eltelt 2 hónap) A 623-s színt vettem meg, elméletileg világos barnának kéne lennie. A hajam szőkésbarna volt, de mikor befestettem szürkés-fekete lett. Legalább 3-4 árnyalattal sötétebb lett, mint aminek fel van tüntetve.
Használata tényleg nagyon egyszerű, praktikus és gyors!
Nagyon szerettem volna, hogy gyorsan kopjon mert nekem a 3 színárnyalat különbség sokkoló volt. Kopik! de, lassan. Most, 2 hónap elteltével lett olyan színű, mint ami a képen volt, és így tetszik is.

Figyeljetek rá, hogy sokkal sötétebb színt fog adni. Én megjártam vele, ezenkívül semmi bajom a termékkel, de a sokkoló színélmény miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Használata tényleg nagyon egyszerű, praktikus és gyors!

dyta_93

2013. december 2.

éppen a valódi világos barna (600)-al ülök a fejemen, mikor szembesülve a véleményekkel kb 20 perc hatóidő után felugrottam és gyorsan le is mostam, ugyanis festett sötétbarna hajamat alig vártam h kikopjon annyit h ha ezt a festéket rákenem, kb. középbarna hajam legyen vörös beütés nélkül! Ugyanis a doboz hátulján az van a képen h sötétbarna hajból is világosabbat csinál. Rettegtem h feketére fogja a hajam leöblítés után kimostam 2x és a színvédő balzsamot se raktam rá gondoltam ezt a színt nekem nem kell megőrizni :D nagy elkeseredve megszárítottam a hajam és azt kell mondjam barna lettem nincs pánik de még így is jóval sötétebb mint a dobozon látható szín. A 3 csillag azért jár mert derékig érő hajamra egy doboz is elég volt, valamint egyedül gond nélkül fel tudtam vinni. Remélem még jó sokat fog kopni!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Sucrose, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.