L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Hajfestékek

Egyszerűen felvihető, mivel nem csöpög, és egyszerre felvihető tükör nélkül is, így felvitele oly egyszerű akár egy hajmosás. Természetes hatású és ragyogó. Tartós hajfesték, elfedi az ősz hajszálakat.

Nikita00

2013. november 27.

Nagyon kellemes használni, csak lenott hajtovemire kenve is egyszerű odapacsmagolni. Nem folyik rá a már korábban festett hajreszre. Nem büdös,nem csípi a fejborom, könnyű lemosni. Nem engedi a színt hosszú percekig. Tartós,nem sokat kopik a szín mosasok alkalmával,csak egyre természeteszebbé válik. Valóban átengedi a haj valódi szinarnyalatait,ahogy ígéri. Én a lagyfeketet és az összes barnát próbáltam,míg az 5-ösnél leragadtam, mert teljesen egyezik valódi hajszínnemmel. Én ugyanis az ősz hajszalaim miatt festek haját,hogy ne latszodjon. Teljesen befedi az ősz szálakat. Már két éve használom és maradok is mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 27.

Thumpa

2013. október 21.

70-es árnyalatot próbáltam a sötétebb hajrészeimre (világosbarna, esetleg közép). Nem vagyok elájulva, kb. semmit nem változtatott, vagy csak sötétebbre fogta be, mint kellett volna. Szerintem szőke hajra ideális (legalábbis videókon ezt láttam), bár legalább három olyan panaszt láttam, hogy ez az árnyalat nagyon sötétre fogta be a hajat. Ettől függetlenül a hajam szép sima és fényes lett azon a pár tincsen, ahol kipróbáltam, de hatalmas enrage lett volna, ha az egész fejem bekenem vele, és kapok valami sötét/középbarna színt. Hiába reklámozzák ezt hűdenagyonaztakrva világos barnaként, ez sötét-középszőke árnyalat, és egyáltalán nem világosított annyira. 3-mas, mert jóindulatú voltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

szabiina

2013. október 12.

Második alkalommal használom, először a jeges csoki színt választottam, nagyon szép volt, egyenletesen kopott, nem volt foltos, viszont sötétebbet szerettem volna, így a feketét választottam.
Nagyon szép színt kaptam, fekete, de mégsem, nem hivalkodó, természetes. 3 hete festettem, egyenlőre gyönyörű, fényes, nem kopott.
Ami még pozitívum, hogy könnyű felkenni, magamnak is meg tudom csinálni, pedig nagyon béna vagyok, és a derékig érő hajamra elég egy is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

Dius1991

2013. augusztus 29.

Barátnőmnek szoktam ezzel festeni a haját, s neki abszolút bevált. Nem kopik ki hamar, szép egyenletes színt kapunk, ráadásul még az ilyen bénáknak, mint én is könnyű használni. :) Mi nagyon szeretjük! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

komzsuska

2013. augusztus 29.

Több szőke árnyalatát is próbáltam, hátha csak velem van a baj... de nem, hiába adtam neki több esélyt (újra és újra), mindig hamar kopott, ráadásul sárgásan.. Ez nem valami pozitív, még ha könnyű is felvinni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

jns.melinda

2013. augusztus 29.

Anyukámnak bejött. A húga szokta befesteni neki, de általában a Castig Cream Glossal, viszont tévedésből ilyet vett most. Azt mondják, hogy ezzel sokkal gyorsabb volt a felkenés. Az ősz hajszálakat szépen befedte. Tartós, bár anya haja gyorsabban nő, mint, hogy ideje lenne kikopni. Újravásárolja.

absinth

2013. augusztus 27.

A valódi sötétbarna árnyalatot használom már min. 1 éve, szeretem mert határozottabbak tőle az arcvonásaim és gyönyörűen kiemeli a kék szememet. Könnyű vele dolgozni, és bőven elég a hajamra. Jól be is fogja, ősztakarásról nem tudok nyilatkozni, mert még nem őszülök. Az ára tűrhető. Puha és selymes utána a hajam, a balzsamja is szuper. Festés után majdhogynem fekete a hajam, utána a 2. mosástól világosodik, 6 hét után (ilyen gyakran szoktam festeni) a tövénél elég világos. De ez nem zavar, mert a feketéssel is jól nézek ki, meg a kivilágosodottal is-és olyankor is viszonylag természetes az átmenet a hajtő és a hajvégek között. Sokkal jobb mintha lenőne, mert eredetileg sötétszőke hajam van :)

Ha vkit érdekel, bp.i személyes átvétellel kedvező áron eladnék egy doboz bontatlan valódi s.barnát (40), vagy 50-es,53-as árnyalatra cserélném. Érdeklődni: absinth@citromail.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Barack

2013. augusztus 24.

Kétféle szőkét próbáltam ebből a fajta festékből. Hát nem igazán vagyok vele megelégedve. A felvitel nem bonyolult, nekem rendes hab is képződött, nem csöpögött nem folyt. Picit csípte a fejbőrömet, de ez a szőke festékeknél szinte mindig jelentkezik. A 30 perces hatóidő nekem túl hosszú, azt szeretem, ha a 20 percnél nem kell többet a hajamon tartani a festéket. Mindkét esetben kissé sárga lett az eredmény, pedig az alaphajszínem sötétszőke, így nem kellett sokat szívnia a festéknek, de ezt végül is orvosoltam hamvasító samponnal, és utána viszonylag szép lett a szín, de ez alig néhány mosásig tartott. Egyszerűen csúnya a hajam tőle. Sajnálom, hogy áttértem erre a festékre, vissza fogok térni a perfect mousse-hoz, azzal nem volt ilyen gondom (sárga haj, kopás). De még ennél is nagyobb probléma az, hogy nagyon kiszárította a hajam a festék. Most mindentől száll, csak balzsamozással tudok értékelhető eredményt elérni, pedig e festék használata előtt elég volt pantene aqua light kifésülő spray-t használnom a sampon után, most meg még a gliss kur pumpás pakolás sem elég. Azért kap kettest, mert legalább nem esett le hajam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Pampilla

2013. augusztus 23.

Most kentem fel a hajamra,tehát a végeredményt még nem tudom.Nekem az 1000-es számú 'valódi nagyon világos szőke' árnyalat van, a felvitele tényleg nagyon egyszerű,bár nekem a többi hajfestékkel sincs gondom,na igen a rutin meg az évek....Illata kellemes,és tényleg jó ez a hab állag,legalábbis változatos...Hátközépig érő hajam van,de csak a tövét kell festeni,arra épp elég,ha az egészet át kéne kennem,bajban lennék és nem lenne elég 1 dobozzal.
Lemostam.Nagyon puha lett a hajam,még a balzsam felvitele elött.A balzsam nagyon jó illatú és még egy alkalomra elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

dorcus89

2013. augusztus 21.

300-as árnyalatot vettem meg, és teljesen meg vagyok elégedve a fedésével. Tökéletesen befogta a vállig érő, dús hajamat. Bőven elég volt rá az egy doboz. Kuponnal vettem még valamelyik glamour vagy joy napokon ezer forint körüli áron, szóval abszolút meg vagyok elégedve. Olyan színt kaptam amit vártam, és mint általában a hab állagú hajfestékeket, ezt is nagyon könnyű használni, felvitele egyszerű. Ami nagyon pozitív hogy kellemes illatú utána a hajam és nagyon puha, könnyen fésülhető. A hozzá kapott balzsam is elég volt még 2-3 hajmosáshoz. L'oreal színvédő samponnal használom most és így már 3 hete semmit nem kopott a színe. Eddig hibátlan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Sucrose, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.