L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Hajfestékek

Egyszerűen felvihető, mivel nem csöpög, és egyszerre felvihető tükör nélkül is, így felvitele oly egyszerű akár egy hajmosás. Természetes hatású és ragyogó. Tartós hajfesték, elfedi az ősz hajszálakat.

adrika128

2013. augusztus 8.

Első hajfestésem volt és nagyon jól sikerült szerencsére...igaz nem pont olyan szín lett, mint a dobozon, 70-est vettem és ha annyi ideig hagyom rajta, mint a leírásban, biztos, hogy írtó sötét lesz, még szerencse, hogy nem hagytam. Ennek ellenére meg vagyok elégedve, mert nem lett foltos a hajam és elég puha is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

virjoe

2013. augusztus 2.

Ami biztos hogy hátközépig érő hajra is elég 1 doboz. De nagyon gyorsan fakul, szóval nem érzem a festék lényegét! Mintha csak színezném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

2013. augusztus 1.

Sajnos csalódás ez a festék, pedig amúgy általában meg vagyok elégedve a L'Oreal festékeivel. Középbarna a hajam (bár a fodrászati színskálák szerint inkább világosbarna), 6-os, 7-es mélységű színekkel szoktam színezni, festeni, legutóbb Casting 613-assal volt, igazából nem akarok nagyon változtatni a hajszínemen, csak icipicit világosítani és valami árnyalatot adni neki. Ebből a festékből a 70-es színt használtam, szép volt az eredmény (a tincskatalógusban láthatónál picit sötétebb, de erre számítottam is rutinos hajfestőként, ezért is ezt vettem, nem a 60-as árnyalatot). Viszont sajnos abszolút nem tartós, 2-3 mosás alatt már rengeteget fakult. Másodszori festésnél ugyanígy jártam. És innentől kezdve nekem nem számít, hogy könnyű a használata és hogy szép fényes a hajam tőle, mert a fakó, kikopott színért ez nem kárpótol, 2 hetente meg nem fogok hajat festeni, úgyhogy marad a Casting.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

esztitu

2013. július 20.

Most festettem be a hajam a 40-es árnyalattal (valódi sötétbarna). Mivel még nem használtam semmilyen itthoni hajfestéket, a legpraktikusabb megoldást kerestem, így esett a választásom erre a habállagú festékre. Nagyon könnyű felvinni és eloszlatni. Gyönyörű színe van (kicsit sötétebb, mint a dobozon, de sötétbarnánál ez nem csoda), egyenletes és az ősz hajszálakat is befogta. Nagyon elégedett vagyok, ezután is biztos ezt fogom használni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

Esther

2013. július 8.

Meglepődve olvasom a sok negatív véleményt. Én maximálisan elégedett vagyok ezzel a festékkel. Az aranybarnya árnyalattal festettem a hajam, egyáltalán nem lett sötétebb, mint amit a dobozon ígért. Mivel csaknem derékig ér a hajam, 2 dobozzal használtam, viszont leöblítés után olyan puha volt a hajam, hogy elég volt csak az egyik balzsamot rátenni. Ilyet még semmilyen festékkel nem tapasztaltam, általában (kis túlzással) 2 maréknyi balzsam kell. Egyszer a fodrászcikkesben kértem az eladó hölgytől tanácsot és hogy a legjobb minőségű festéket adja. Hát mit mondjak...attól olyan sprőd és száraz lett a hajam, hogy a maradék a kukában landolt. Ezért váltottam erre és mivel a tartósságával is meg vagyok elégedve, maradok is emellett. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

lilla.l

2013. június 26.

Az eredeti világosbarna árnyalatát próbáltam ki. Ilyen gesztenyebarna még sose voltam, mint amilyen most lettem... és a hajam tapintása olyan, mintha drótkeféhez érnék. És ezért még állatkísérleteznek is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

mandi73

2013. június 26.

Nagy csalódás ez a festék:-( Az ősz hajszálaimat nem fogta be, az még hagyján, hogy a festett alján egyáltalán nem látszik semmi, de a lenőtt rész sem lett szép színű. A felvitel egyszerű, de több pozitívuma nincs:-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 26.

Miranna

2013. június 20.

Most festettem be a hajam a 913-as fénylő világos bézsszőke árnyalattal. Az itteni kommentek után aggódtam, nehogy sötét legyen, kb 1 éve szenvedtünk a fodrásszal eleget, hogy a kékesfekete hajamból szőkét varázsoljon.
Kellemesen csalódtam. Igaz, nem olyan hab állag volt mint vártam, inkább habfürdő jellegű, de a felvitele így is egyszerű volt és nekem bejött ez a kinyomós flakon is. Az illata is tűrhető volt és végre egy hajfesték ami nem csípett, pedig eléggé érzékeny a bőröm, a fodrásznál mindig szenvedés volt.
És ami a legfontosabb, a szín. Nagyjából azt kaptam, ami a dobozon volt, talán egy nagyon picit világosabb (ezzel a picivel tovább is hagytam fent), de nagyon tetszik. Mindenhol megfelelően befogta a festék a hajam és puha, selymes tapintású. Akciósan vettem 1500 forintért, abszolút megérte, még akkor is, ha 2 hét múlva újra kellene festeni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 20.

eveheart

2013. június 16.

Elegáns jegescsokoládé - én nagyon szeretem, pár hetente, átlagban másfél havonta újra festem, de tartósnak mondanám a festéket, és nagyon szép a szín. Otthon még csak ezzel a fajta festékkel festettem, így nincs összehasonlítási alapom egyenlőre

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

kovacsrekaa

2013. június 4.

Az elöző hajfestésem kissé elrontottam, a hajam ledobta és kiszáradt a Palette Salon Colors-tól..
Bementem a dm-be, és úgy voltam vele, hogy oké most veszek egy rendes festéket a hajamra.
15 perc válógatás után megláttam ezt a festéket, elolvastam, a sőtét hajat is könnyedén befogja, igy bedobtam a kosaramba.
Amikor hazaértem és elkezdtem a festés előkészületeit, megilyedtem hogy nem lesz elég a hajamra ez a festék, de nekiláttam.
Az a kis kinyomos habos dolog elég volt, még maradt is, ahogy kentem fel a hajam már puhább lett, ez a 400-as Valódi Sötétbarna egyszerűen csodás szín *-* Az útóápoló balzsam istenien megpuhította, a hajam nem töredezett el :)

Pozitívum még: gumi kesztyű (nem ilyen gagyi nejlon..), praktikus csomagolás, sok útóápoló (nekem 2 használat), praktikus kinyomos flakon :)

Update: A napokban láttam a L'Oreal Wild Ombre festék reklámát, "okos voltam" igy megvettem, befestettem a hajam, de csúnya lett. Gondoltam, ha már lúd akkor legyen kövér, így visszafestettem a 400-as barnára, tökéletesen befogta a hajam, a hajam lemosásnál istenien puha volt, most szárítás után is puha, egyszerűen imádom ezt a festéket !!! <3
A kopásról majd még updatelek, de eddig az 1899-et és az 5*-ot is megérdemli ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Sucrose, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.