L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Hajfestékek

Egyszerűen felvihető, mivel nem csöpög, és egyszerre felvihető tükör nélkül is, így felvitele oly egyszerű akár egy hajmosás. Természetes hatású és ragyogó. Tartós hajfesték, elfedi az ősz hajszálakat.

Makk Zsuzsó

2013. május 25.

Na, ezen is túl vagyok. A 62-es Elegáns világosbarnát kentem a közép-sötétbarna hajamra, még sötétebb lett és az ősz hajszálakkal sem csinált sok mindent. Viszont jól kiszárította, ápoló balzsam ide vagy oda. Majd pár mosás után meglátjuk, mennyire fakul/vörösödik/zöldül miegymás. Fel vagyok készülve a legrosszabbra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 25.

loislane

2013. május 19.

Nekem végül is nem lett vészes, csak a tövem lett világosabb. Egyenlőre 4 csillagot adok, mert a felvitel könnyű volt, a színem is hasonló lett mint amit akartam. Lehet érezni rendesen az ammónia szagát. Az állaga a hajamnak a balzsamától szép lett. A csábító mély magahony-t használtam.
Ha valaki habos festéket akar használni én a schwarzkopf perfect mousse tudom javasolni, ammónia mentes, nekem eddig az volt a legjobb. Annyi, hogy mivel ammónia mentes hamarabb kopik, de szerintem a lenövés miatt amúgy is 2 havonta festi az ember :)

bővítés: Hát 1 hónap telt el és annyira kifakult a tövem, hogy szinte világít :DD jól kikopott , ezt egy tartós hajfestéknél nem hiszem hogy normális :S az ammónia mentes schwarzkopf perfect mousse tartósabb volt. Csak nincs sok színválaszték :S levontam egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 19.

melange5014

2013. május 9.

A világos szőke hajamat a 623 as, ha jól emlékszem elegáns világos barna festékkel festettem be. A dobozon nagyon szép aranybarna színe volt. A festés után köze nem volt a hajam színének a dobozon lévő képhez, olyan SZÜRKÉS barna színe lett. Pár mosás után pedig még természetellenesebb zöldes árnyalatú. Teszek vele még egy próbát hátha jobb lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

ilka8410

2013. május 2.

Meg volt a festés.A hajam végét amin még a sötétebb festék volt be sem fogta. Ezzel még nem is lenne baj,de a lenőtt részt valami undorító rezes,sárgás barnás,és ki is szárította a hajam.Hál istennek jobban csak napfénynél látszik. Borzalmas. Először és utoljára vettem ilyet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 2.

ilka8410

2013. április 29.

Pár napja vettem akciósan két doboz arany barnát.Nagy reményeket fűztem hozzá!!!De a sok negatív vélemény után lehet be sem festem vele. Alul sötét barna, a hajtövem meg 10 centin lenőve világos barna. Félek nagyon foltos lesz. Bár ilyen lenövéssel nem is várok csodát.De.hogy még az egyenletes színű hajat sem fogja be az elég gáz. Azt hiszem alszom még rá egyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 29.

kukucska

2013. április 29.

Borzalmas egy festék volt. Világos szőke helyett sötétbarna lett a hajam, pedig eredetileg se volt valami sötét az árnyalata. Soha többet nem veszek ilyet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 29.

letta

2013. április 25.

A legrosszabb hajfesték amit valaha használtam! A valódi világosbarna színt választottam, de 20 perc után már le is mostam mert láttam hogy nagy a baj.... egyöntetű koszos szürke lettem tőle, másnap rohantam is fodrászhoz. Szerencsére nem tartós szín, sikerült eltüntetni, de soha többé....!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

h.ancsi89

2013. április 24.

nekem azt a pár ősz hajszálamat nem fedte be...amúgy nem rossz,könnyű a felvitele,bőven elég a hosszú dús hajamra is egy doboz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Britte

2013. április 22.

Még mindig azon a véleményen vagyok, hogy a legjobb festék. Könnyű felvinni, egy dobozzal is elég a teljes hosszára a hajamnak, pedig lapockáig ér a hajam.
A valódi világosbarna árnyalat színe eszméletlen.
Februárban festettem utoljára a hajam hosszát és azóta is szép színe van. Nekem az ősz szálakat is befedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 22.

A valódi világosbarna árnyalat színe eszméletlen.

bőregér00

2013. április 22.

Még csak kétszer mostam hajat mióta befestettem vele a hajam, de már kezd látszani egy-két őszhajszál. A szín egyébként nagyon szép(623), a felvitel nekem kicsit nehézkes volt, nagyon megkeményedett a hajam, nehéz volt eloszlatni a habot.
Update: Valaki üssön meg, ha még egyszer drogériás L'oreal festéket veszek, gyertek oda nyugodtan, és üssetek meg. A Casting is és ez is úgy eltűnnek a hajamból, mintha ott sem lettek volna kb. 2 hét alatt és jól ki is szárítják. Az meg, hogy elfedi az őszhajszálakat az egy vicc.
Csak a szép színei miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

Csak a szép színei miatt kap 2 csillagot.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Sucrose, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.