L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Hajfestékek

Egyszerűen felvihető, mivel nem csöpög, és egyszerre felvihető tükör nélkül is, így felvitele oly egyszerű akár egy hajmosás. Természetes hatású és ragyogó. Tartós hajfesték, elfedi az ősz hajszálakat.

csildiko60

Korcsoport: >54
2013. április 22.

Enyhén szólva nem vagyok elégedett. Frissen festve sem volt egységes szőke a 913-as. Két hajmosás után már foltosra kopik, főleg a hajtőnél. Nagyon szárítja a fejbőrt és a hajat is. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. április 22.

Keesia

2013. április 3.

Évek óta használom a legsötétebb barna árnyalatát, és nagyon szeretem. Pofonegyszerű a felvitele, és a szín is tökéletes számomra. Egyetlen negatívum, hogy az újonnan festett részeken tényleg könnyen kikopik, úgyhogy ajánlott először a töveket festeni, és ott tovább is rajtahagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

failedstardoll

2013. március 18.

Az 556 - Tüzes mahagóni árnyalatot használtam pár hete, csak színfrissítés céljából, amíg el nem jutok fodrászig. Nem vártam tőle túl sok tartósságot se színt. Közvetlenül festés után nagyon sötét volt, sötétebb mint előtte, alig látszott hogy vörös, csak napsütésben meg bizonyos megvilágításban. Aztán megmostam pár nap múlva és nagyon szép, világosabb vörös volt. Imádtam. Nem tudom, lehet hogy nem mostam ki eléggé a hajamból festés után. Mindegy is, nagyon tetszett, most már azért 3-4 hét elteltével kopik rendesen, és a tövénél ahol a lenövésem van már egyáltalán nem látszik, mintha be se festettem volna. Azért így két fodrászlátogatás közöttre elég jó, nagyon egyszerű felkenni, elég belőle egy, pedig rengeteg hajam van meg hosszú is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Druszilla

2013. március 10.

Erre varrjatok gombot: sötét barna a hajam, és befestettem a "nagyon" sötétbarna árnyalattal. 3 hónap után világosabb, mint az eredeti, ráadásul irdatlan vörös. Nem mondom, hogy csúnya, de azért na... direkt azért választottam, mert úgy láttam, ebben nincsen vöröses árnyalat. A felvitele tényleg elég egyszerű, még az én kétbalkezemmel is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

csepke

2013. március 5.

Klassz, hogy pillanatok alatt felvihető, nem kell ügyesnek lenned hozzá. Amíg sötétre festettem a hajam imádtam, de elég nagy csalódás volt, amikor leradírozott világosbarna hajamon a világosbarna árnyalat (még világosnak is találtam picit a boltban) ugyanolyan sötétbarnára festette vissza, mint előtte. Jó kis pénzkidobás és hajroncsolás a semmiért. Na jó, fényes most még.
Szóval a lényeg, hogy nem a képet, de nem is a szín elnevezését kell nézni, hanem a színmélységet. ÉS az bizony 6-os volt, ami végül is sötét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 5.

Lyah

2013. február 16.

Ma már másodszor festettem ezzel a hajam. Gyors, tényleg olyan lett, mint amire vártam, ez a legjobb szőke szín nekem (800), amit valaha próbáltam, és a lényeg: nem vöröses!!! Az én hajamon eddig minden vöröses lett, még a fodrásznál is vöröses beütése lett, hiába szóltam, hogy próbáljon úgy keverni, hogy kiküszöböljük. Nagyon tetszik ez a festék, remélem, nem szűnik meg. Egyedül a belecsomagolt balzsam nem tetszik, egy ideje kerülöm a szilikont, mert jobb így a hajam, és ezt a balzsamot nem tudom valamiért rendesen kimosni, de most kockáztattam, alverde haj-vajat tettem balzsamként, és nem marta le a színt, minden tuti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

Britte

2013. február 14.

600- világos valódi barnával festettem be a sötétszőkére világosított hajamat.
Egy leheletnyivel lett csak sötétebb, mint a képen. Évek óta festem világosbarnára a hajamat sötétszőke festékkel, de ennyire gyönyörű vörös mentes világosbarnát még egyik festék sem produkált.
A töve kicsit világosabb lett, de mivel ennyire szép árnyalata lett a hajamnak, legszívesebben 10 pontot adnék neki.

Update: Pár hajmosás után világosodott picit. Még mindig gyönyörű, igazi világosbarna.
A fodrászomnál ma voltam és teljesen oda volt a színétől. Azt mondta hihetetlen szép, természetes szín és a fénye sem olyan vörös mint a legtöbb barna festéknek, hanem enyhe természetes arany árnyalata van. Azt hiszem ennél nagyobb bókot nem is kaphatott volna ez a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

600- világos valódi barnával festettem be a sötétszőkére világosított hajamat.

sünönc

2013. február 10.

Imádom! Csak ezt használom,magamnak is könnyen megcsinálom. Mindenkinek ajánlom,én a sötétbarnát használom már 2 éve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 10.

Tuntilla

2013. január 23.

Sziasztok! Én egyszer festettem vele, nagyon szép árnyalatok vannak, viszonylag olyan is lessz a haj tőle mint a képeken, viszont én is azt tapasztaltam, hogy 3-4 héten belül világosodik. Ez egyben jó is, mert ha sötét lesz, nem maradsz olyan, viszont amikor a tövénél világos, a végénél meg sötét, az csúnya. Nekem kicsit drága, ugyhogy sztem hanyagolom. Aki szint akar frissiteni, annak jó lehet, viszonylag nagy adag, közepes mennyisgú, félhosszú hajra elég és könnyü vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

req

2013. január 7.

500-as valódi barna árnyalatot vettem, olyan lett mint a dobozon. Könnyen használható, nem csöpög. Nagyon szép fényes lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Sucrose, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.