L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Hajfestékek

Egyszerűen felvihető, mivel nem csöpög, és egyszerre felvihető tükör nélkül is, így felvitele oly egyszerű akár egy hajmosás. Természetes hatású és ragyogó. Tartós hajfesték, elfedi az ősz hajszálakat.

viktorialokos

2013. január 7.

A valódi nagyon világosbarnát vettem meg, középszőke, lenőtt, festett hajra vittem fel.
Nem habzott, felvitel során féltem is, hogy elég lesz-e a váll alattig érő hajamra. Igyekeztem jól beledörzsölni, végül elég lett. A tövet nem fogta be teljesen, de a többi részét a hajamnak igen. Olyan szép lett, mint a dobozon, fényes, finom tapintású, jó illatú. Folyamatosan világosodik a szín. 2 mosás után állatira kikopott!
1500 ft-ért vettem, de soha többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

1500 ft-ért vettem, de soha többet.

Arian87

2013. január 5.

A 450-es árnyalatot vettem meg. A használata valóban nagyon könnyű és egyszerű. Viszont a hajvégeimet nagyon szárította, és csak foltokban fogta meg. Ennyi pénzért többet vártam volna. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

rencike666

2012. december 1.

Egyszer vettem de soha többet. Drága is volt és 2 (!) mosás után ledobta a hajam. Nem is habzik eléggé, talán annyi pozitívum hogy könnyen felvihető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

NikiB

2012. november 27.

Szeretem hosszu a hajam egy doboz siman eleg ra.Teny hogy sotetebb arnyalatu lesz a hajad de en szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Gituccci

2012. november 21.

Nem éri meg az árát!! A 62-es, elegáns világosbarnát vettem meg,de a végeredmény teljesen sötétbarna haj lett... Pedig alig hagytam a hajamon 30 percig. Többet biztos, hogy nem veszek, Maximum ha áttérek a feketére :D Különben a hosszú hajamra nekem is elég volt egy doboz festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

murrmurr08

2012. november 8.

Már harmadik alkalommal használom, nem is értem, miért vásároltam újra és újra...

Pozitívum: valóban elég egy doboz, ezért meglehetősen olcsó
Negatívum: hamar kikopik, és borzasztóan kiszárítja a hajat

Elég volt belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

Pozitívum: valóban elég egy doboz, ezért meglehetősen olcsó
Negatívum: hamar kikopik, és borzasztóan kiszárítja a hajat

Elég volt belőle...

Jucus83

2012. november 6.

Kicsit féltem a negatív vélemények miatt ettől a festéktől, ennek ellenére engem teljesen meggyőzött. Glamour napokon vettem kuponnal, 300as árnyalatot. A szín teljesen a várakozásaimnak megfelelő volt, mint általában a sötétbarnák, első blikkre majdnem fekete. Könnyű a felvitel - kicsit csípett, de pár perc után ez elmúlt. Fantasztikusan puha, selymes tapintású, fényes lett a hajam. A szín tartósságáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, egy mosáson vagyok túl... És még egy pozitívum: a sötét festékeket sokszor nagyon nehéz lemosni a fejbőrről, fülről, homlokról. Ez a festék maradéktalanul, kis dörzsöléssel lejött. Én biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

loislane

2012. szeptember 29.

ma festettem be mert nagyon megtetszett az egyik árnyalata, meg gondoltam jó márka, az ára is "jó" miért ne :D hát a haj tövem nemtom eldönteni hogy egyáltalán befogta e az biztos hogy a többi fekete lett , a töve meg barnás :D eleve barna hajra festettem szóval az se lehetett volna gond. azt vettem észre inkább megmaradt az előző színem csak sötétebb lett :D előtte syoss-al festettem és szerintem vissza térek ahhoz.
azért kap 3 pontot mert ez a habos ötlet jó lenne, mert iszonyat könnyű és gyors volt pedig jó hosszú hajam van, és nem lett tőle száraz a hajam hanem szép sima.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Csyllus

2012. szeptember 18.

Nekem abszolút nem jött be. Amikor fél órára hagytam a hajamon akkor iszonyat sötét lett amikor meg 15 percre akkor meg be sem fogta. Soha többet nem veszem meg. Ráadásul nagyon drága. :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

nagykrisztinaaaa

2012. szeptember 2.

Én ma próbáltam ki (egy barátnőm ajánlotta) a nagyon világos természetes szőke(1000) színt és nagyon meg vagyok vele elégedve. Eddig mindig fodrász festette a hajamat,de sajnos a pici baba mellett nincs időm eljutni gondoltam kipróbálom. Nagyon könnyű volt felvinni rengeteg a hab könnyű eloszlatni a hajon és láss csodát mikor lemostam akkor egy gyönyörű és VILÁGOSABB!!! szőke árnyalatot kaptam. Kíváncsi leszek mennyire lesz tartós,de én minden szempontból megadom rá az 5 csillagot!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Sucrose, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.