L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Greenapple, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Hajfestékek

Egyszerűen felvihető, mivel nem csöpög, és egyszerre felvihető tükör nélkül is, így felvitele oly egyszerű akár egy hajmosás. Természetes hatású és ragyogó. Tartós hajfesték, elfedi az ősz hajszálakat.

baloghno

2012. augusztus 29.

Én már jó ideje ezt használom és nagyon szeretem. Egy ideig a valódi barnát vettem, de áttértem az elegáns jegescsokoládéra, mert valami egyedibbet akartam. A valódi barnánál 3 hét után kezd más színt felvenni, olyan gesztenyebarna lesz, szóval napfényben vöröses. Ezért tértem át a jegescsokira, ennek a színe 2 hét után olyan padlizsánosbarna :) Persze mikor felteszi az ember ha nem akar nagyon nagyot nézni, akkor nem kell kitölteni a 30 percet, én is csak kb 10-15 percig hagyom fent, elvégre a töveket kell hogy befogja a hosszára pedig csak mint színfrissítés miatt van szükség :) A többi habállagúhoz képest 100x jobb, kipróbáltam az üdítőpiklis kinézetűt is, na minden cuccom tiszta festék lett... ja és én minden nap mosok hajat, mégis jó színe van a festett hajamnak (nem festett hajra való sampont használok) festeni pedig 5-6 hetente festem a tövek miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

titi3

2012. augusztus 18.

SENKINEK nem ajánlom ezt a terméket!!!Alaposan utána jártam mindennek mikor kiválasztottam a megfelelő szint,utánanéztem az interneten,még külföldi videókat is néztem a termékről ,arról is,hogy az a szín amit kinéztem hogy állt az illetőnek.Nagy lelkesedéssel pénteken befestettük vele a hajam,mondhatom az eredmény lelombozott. Az 53-as aranybarna árnyalatot választottam,ehelyett a hajam vöröses szőkés barnás lett!!Miközben az eredi hajszínem szőkésbarna volt,a másik pedig,hogy a festék nem fogta be mindenhol a hajamat ezért van benne egykét helyen még szőkésbarna... nagyot csalódtam ebben a festékben soha többet nem fogok dobozos festéket venni..úgyhogy jövőhéten irány a fodrász..másnak sem ajánlom gondoljátok meg 2x is mielőtt bele vágtok!..:(:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

lynus

2012. augusztus 15.

Én összességében elégedett vagyok ezzel a hajfestékkel! Hosszú idő óta nem festettem magamnak a hajamat ezért féltem kicsit ezektől a "dobozos hajfestékektől".:) Sok rémhír kering róluk, hogy abszolút nem olyan lesz a színe, nem fogja be...stb..stb.
Én a 41-es jegescsokoládé árnyalatot használtam, a felvitele teljesen egyszerű, bár tényleg egy fokkal világosabbra számítottam, de így is teljesen meg vagyok elégedve vele!
Szép lett tőle a hajam, fényes, jó illatú, maximális pont!!!

Update: hajmosás után is ugyanolyan elégedett vagyok vele, tartós, nem kopik, gyönyörű a színe, és az ősz hajszálaimat is szépen befogta (sajna már van egy pár) és azokon is tartós! Szerintem bátran válasszátok ezt a hajfestéket, én biztosan újravásárolom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

Szép lett tőle a hajam, fényes, jó illatú, maximális pont!!!

Ellawyn

2012. július 28.

Nekem ez a hajfesték vált be a legjobban.Saját magamnak festem a hajam, egyszerű a felvitele (más habállagúakkal is próbálkoztam, volt amelyik borzalmas) Nekem az is előny, hogy nem kell hozzá külön keverőtál.Tapasztalataim alapján szinte minden drogériás festéknél egy árnyalattal világosabbat kell venni, ezért ebből is azt teszem (50-es középbarna), és így tökéletes a színe (sötétbarna).Jó lesz a hajam tapintása, és ami a legfontosabb, sok van benne! Bár néha én is kicsit sokallom az árát, de L'Oreal hajfestékekhez képest talán még elmegy. Ha 2000 Ft felett lenne/lesz már nem hiszem ,hogy adnék érte annyit. Még pozitívum,hogy a balzsam is nagyon jó (L'Oreal hajfestékekhez méltóan). Egyetlen negatívum, hogy annyira nem tartós a színe, bár nekem nem tér el sokban az eredeti hajszínemtől a festett, ezért nem zavaró.Ősz hajszálam nincs, erről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Márti22

2012. július 4.

Szerintem nem érte meg az árát. Amikor agyba-főbe reklámozták kipróbáltam, de sötétebb lettem, mint akartam...plusz valamiért száraz lett a hajam. Azóta nem is vettem ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

ancsibancsi

2012. július 1.

Egész sokáig használtam, nem tudom ez játszott-e közre az erős hajhullásomban. Egyébként, élettani hatásoktól eltekintve, egész jó festék. Tényleg nagyon könnyen fel lehet vinni a hajra, a mennyisége bőven elég lapockáig érő hajra is. Az illata szerintem nem rossz és nem marad meg napokig a hajban sem festés után. A szín kopik, de egyenletesen, ezért nem látszik a lenövés. A hajat szárítja és szálkásítja. A balzsam hozzá nagyon szuper. Összességében egy 4-est megérdemel, feltéve ugye, hogy nem ez okozta a hajhullást. (feketét használtam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

axandra06

2012. július 1.

Sokat használtam a valódi világos barnát és meg voltam elégedve. Igaz picit sötétebb lett a végeredmény a vártnál. Nem kopik gyorsan és nem is szárít nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Suzy

2012. június 24.

Nekem nem kopik hamar sőt tovàbb bírja mint màs àltalam hasznàlt festék.Szép csillogò lesz a hajam tőle.Kicsit festés utàn sötétebb a vàrtnàl az àrnyalat de idővel vilàgosodik picit.Szerintem könnyen kezelhető..magamnak is simàn felkenem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

keresztesivett

2012. június 21.

600 valódi barna, nemrég újították meg, csak rontottak rajta. Sokkal több ammóniát tettek bele és az összetevői allergiás reakciókat váltanak ki, a szín nem tartós, 1 hét után elkezd vörösödni színvédő sampon mellett. Nem jók ezek a habállagú festékek, maradunk a krém verziónál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 21.

anibaba90

2012. június 15.

Nagy reményeket fűztem hozzá. Valódi nagyon sötét barnát vettem. Könnyű használni, de nagyon büdös, fojtó szaga van. A végeredmény alapjában véve jó, csillog tőle a haj, egészségesnek tűnik tőle. Viszont 2 hetente újra kéne festeni, mert rettenetesen kopik (4 naponta mosok hajat). Az a pár ősz hajszálam sajnos újra látszik. Kár érte, de váltani fogok. A könnyű használat és a szép csomagolás miatt kap 2 pontot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 15.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Sucrose, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.