L'Oreal Paris

Ár:   2160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Amadea, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. április 24.

Ultra fekete, vízálló szemhéjtus. Nem fakulé vagy kenődik. Akár 24 órán át tartós.

lilike222

2019. március 14.

Véééégre megtaláltam a tökéletes szemhéjtust! Sokáig Avonosat és Maybellint használtam, illetve még néhány más fajtát kipróbáltam az évek alatt. Most Glamour napok alkalmából vettem egy Maybellin Sensational Linert a különleges kialakítása miatt és ezt, a Tattoo elnevezés miatt. Ugyanis nekem a legnagyobb problémám, hogy mindegyik tus felkenődik mint egy második csíkot húzva a szemöldököm alatt az első 10 mperc után. Gondoltam úgy tesztelem a kettőt hogy mindkét szemhéjamra felkenem az egyiket. Kár, hogy képet nem tudok feltölteni, mert hihetetlen a különbség a kettő között. A maybellint szó szerint satírozva is csak egy halvány sötétszürke árnyalatot tudtam elérni és azonnal elkenődött, így még az a halvány is halványodott. A L'Oréalal pedig egyszeri csíkot húzva gyönyörű fekete és egy szem kenődés nincs, tényleg mintha odatetováltam volna. Úgyhogy részemről teljes mértékben viszi az első helyet a szemhéjtusok közül és remélem a továbbiakban sem okoz majd csalódást! Csak ajánlani tudom, főleg azoknak, akik hasonló problémával küzdenek.

UP: azóta a Perfect Slim a kedvencem, ez viszonylag hamar kifogyott, ettől függetlenül tartom, amit mondtam és maradt a második helyen a kedvenc listámon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

kakaska

2019. március 1.

Nekem sem tetszik ez a termék. Egyáltalán nem ébenfekete, inkább sápadt szürke. Nem szárad és nem tartós. Ehhez meg drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

martina22

2019. február 8.

nagyon nagy csalódás volt ez a termék :( első használat után dobtam is ki a kukába. Teljesen elkenődött, a szemöldököm alatt két fekete csík éktelenkedett és még a szemhéjam is húzódott tőle. Olcsóbb, "gagyibb" termékek sokkal többet érnek ennél..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

baratidorina

2019. január 24.

Ha lehetne, még ezt az egy csillagot sem kapná meg! Egy hét után alig fog, amit nagynehezen felkenek , javításkor azt is leszedni... Ha véletlenül sikerül valahogy felfesteni egyeletesen kb 2 óra mulva botrányosan néz ki, itt ott lekopok es csak a nyoma marad foltokba... 1 ft ot nem ér ez a termék...

Update: Ma megint a kezembe kerult ez a borzadály, mert megváltan a műszempilláimtól. Első sokk reggel ért mikor sikerült egy gyönyörű szaggatott vonalat húzni a szemhélyamra... próbáltam javítani de teljesen lehetetlennek bizonyult, kb többet szedett le mint amit elsőre sikerült felvinni. Majd amikor hazaértem a munkából, láttam hogy konkrétan semmi nincs fent ... vagyis még az is jobb lett volna ennél amit a tükörben láttam... borzasztó igénytelen szétkenődött lepergett maszlag. Undorító... most vágtam a kukába... szerintem ennél bármelyik eurós boltban kapható tus tovább marad fent...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

egeresi47

2018. november 7.

Hát ez használhatatlan, de tényleg. Az első használattól fogva kenődik, elsatirozodik. Nem marad a helyen. szerintem kuka😞

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

sztinke

2018. szeptember 11.

Már rengetegféle tust próbáltam és több be is vált, de épp egyik sem volt a drogériában, úgyhogy ismét nézelődni kezdtem, hogy melyik legyen. Ennek tetszett a filces ecsete (én ezzel a formával tudok legkönnyebben dolgozni) és jónak tűnt a festék is (igazán fekete és nem is tűnt túl hígnak). Így végül a véleményeket el sem olvastam róla itt, hanem megvettem. Nem volt jó ötlet...
Eleinte tök jól működött, könnyen, szép és precíz vonalat tudtam vele húzni, és tartósnak is tűnt, aztán tényeg kb. 2 hét után ez a varázs megszűnt és össze-vissza kendődött a festék. Nem hogy egy teljes napot, de még egy felet sem bír ki, kendőik és folyik, ráadásul már felkenni sem olyan egyszerű egyenletesen (pedig mindig fel is rázom használat előtt). Nem értem mi történt vele... minden esetre elég csalódott vagyok.

Igaz, már másik sminktermékek kapcsán is felvetődött bennem, hogy a drogériás tárolás nem a legjobb, és sok esetben ez az oka a rosszabb minőségnek... naphosszat aszalódnak a termékek a világítástól meleg tárolókon, néha akár hetekig/hónapokig. Szerintem ez a közvetlen hőhatás nem tesz jót nekik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

beautyfanrb

2018. augusztus 9.

2 hétig bírta és nem használtam minden nap. Amikor felkentem egy része hamar megszáradt és nem lehetett vele szépen dolgozni, mire végeztem (kb.2perc alatt) addigra darabos lett és húzodott a szemhéjamon. Annyi pozítivumot tudok mondani róla, hogy legalább tényleg fekete.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

pankajanosi

2018. július 8.

Leárazva vettem meg , talán 1700ft-ért. Szép fekete színe van , tartósnak is elég tartós, nem kopik le nap közben, este azonban egyszerűen eltávolítható. Az egyetlen egy probléma vele , ami montha a filces tusok általános hibája lenne, hogy a tus végéről pici darabok jönnek le , illetve néha mintha kifogyna belőle a festék,egyszerűen nem fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

GeoNautic

2018. június 18.

Én a lelkesedők-lelkesítők táborához csatlakozom, harmadszor veszem újra. Az eddigi filces szemhéjtusaim egytől egyig (f)elkenődtek, maszatolódtak, na ez nem. Szépen ott marad, ahova húztam, kora reggeltől akár éjszakáig kitart (és síráskompatibilis, ezt is sikerült letesztelnem), karakteres, intenzív, bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

daisydream

2018. június 18.

Teljesen egyetértek az előttem hozzászólóval,egy fabatkát sem ér ez a tus. Bár könnyű lenne vele dolgozni (egyetlen pozitívuma),nem éri meg.Halvány,inkább szürke mint fekete,gyengén pigmentált és nem is tartós. Tehát éppen az ellenkezőjét nyújtja annak amit a 'tattoo' felirat sugall. Nagy kár,hogy nem olvastam a kommenteket mielőtt megvettem,bìztam abban,hogy hasonlóan jó lesz,mint a super slim,de nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.