L'Oreal Paris

Ár:   2160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Amadea, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. április 24.

Ultra fekete, vízálló szemhéjtus. Nem fakulé vagy kenődik. Akár 24 órán át tartós.

Zember

2018. június 14.

Hirtelen felindulásból vettem meg a boltban, teljes áron, sőt nem is olvastam előtte véleményeket róla itt az oldalon - bár megtettem volna...
Nagy csalódás, 2 hét használat után már alig fog, pedig nem használtam mindennap, kicsit olyan mintha kezdene beszáradni már, ami nonszensz, ilyen rövid használat mellett. Az 'Extra Black' név jól cseng, de sajnos köze nincs hozzá, legalábbis hosszabb távon biztos nem. Amúgy még nem jártam így szemhéjtussal, de elkezdte irritálni a felső szemhéjamat sajnos egy idő után. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

nemethanna196

2018. május 16.

Évek óta filces tust használok, eddig mindig a Maybelline Master Precise-t vásároltam újra, most viszont szerettem volna kipróbálni ezt az újdonságot. Annyira jól nézett ki, hogy egyszerűen nem bírtam otthagyni a polcon.
A tus hegye nem szokványos, hosszabb és valamivel vastagabb az általam megszokottnál, ennek ellenére egy kis gyakorlás után szép vonalakat tudtam vele húzni, és precíz, látványos eredményt értem el. A festék színe nagyon intenzív fekete, nekem szerencsére tartósnak bizonyult a többi drogériás változathoz képest.
Még csak párszor használtam, de eddig elégedett vagyok vele. Remélem, nem fogok találkozni az említett negatívumokkal, szeretném szeretni ezt a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

banoka

2018. május 4.

Általában a filces szemtust nem szeretem. Ennek a márkának a superliner mat-matic változatát használtam éveken át. Sehol nem lehet már kapni, sajnos. Így megvettem ezt helyette. De miért? Pár nap után nem fog rendesen (fejjel lefelé tárolom),aztán nem is elég éles a szín. Nagyon hamar lekopik, hat óra után semmi nincs a szememen. Óriási csalódás. A fele ennyibe kerülő Rimmel jobban teljesít. Kár érte, szeretem a márkát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 4.

lora4444

2018. április 27.

Galmour napokon erre esett a választásom, 1000 Ft-ért jutottam így hozzá. Az első héten jól szuperált, ám a második héten úgy tűnik feladta a harcot. Halvány, nem jön belőle a festék, csak ha erősen nyomom a szemhéjamra, ami pedig ettől irritált lesz. Tartóssága jó volt amíg tudtam használni, de elég gagyi termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Fannnya

2018. április 26.

Nagyon nem tetszik, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Az első próbálkozásnál tartósnak bizonyult, bár elég nehéz volt feltenni. Valahogy nem jó a tus hegye, pedig meglehetősen gyakorlott vagyok a témában. Nehéz javítani is, ráadásul mintha egy-két húzás után nem jönne belőle a festék, várni kell, hogy újra átitatódjon. Párszor még próbálkoztam vele, de ma véglegesen leszerepelt. Elkezdett ragacsos lenni, és az egész szemhéjamra szétkenődött. Óránként javítanom kellett, de persze teljesen leszedni nem tudtam, mert bár a tusvonal nem maradt a helyén, a kenődött részek természetesen lekaparhatatlanok. KUKA.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

picitina

2018. április 13.

Már nagyon régóta keresem a tökéletes tust. Filces tusok közül szerintem Magyarországon ez az egyik legjobb. Első használat után tudtam, hogy ez bizony az én szerelmem lesz.
Gyönyörű mélyfekete színe és iszonyat könnyen használható feje van (filces tusoknál jellemző szerintem, hogy vagy a szín halovány, vagy a feje használhatatlan) szóval ennél jobb tust el se tudnék képzelni!
Amióta használom, szinte sose vagyok elkenődve, pedig egész nap rajtam van és nálam kimondottan nehéz a helyzet, mivel az egyik szememre rálóg a bőr, így mindig napi 3x kellett frissítenem a sminkem.
Ahhoz képest, hogy egész nap rajtam marad, szinte bármilyen lemosóval egyszerűen leszedhető. Nem kell ledörzsölni magamról, így este se úgy nézek ki mint egy fokhagymával szemen dobott vámpír.
Szóval ez szerintem a filces tusok királynője, mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Szóval ez szerintem a filces tusok királynője, mindenkinek csak ajánlani tudom!

angi9207

2018. április 12.

Kellett egy filces tus, mert a tégelyeshez nem mindig van idegrendszerem, na meg azt nem igazán tudom vinni magammal, ha igazítani kell.
Pár hete őt kaptam le a polcról, kicsit akciós volt. Valóban nagyon intenzív fekete a színe.
Ha akarok tudok vékony és vastag vonalat is húzni, cicafarkincát pedig gyerekjáték vele rajzolni. Tartósságával sincs gond. Egész nap a helyén, nem mászik, nem kopik, nem pereg. A lemosása viszont egyszerű. Nagyon szuper kis cucc, nekem bejött. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.