L'Oreal Paris

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,4 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online, Müller, stb.   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biancatasnadi, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   7,4 ml
Lelőhely:   DM, online, Müller, stb.
Bőrtípus:   Normál

A szempillaspirál kiemeli a tekintetét, és hosszabbá, tökéletesen elválasztottá és nagy tömegűvé teszi a szempilláit. Meghosszabbítja és kiemeli szempillákat, és maximális tömeget ad nekik, a pillákat a tövüktől egészen a végükig göndöríti, és nem csomósodik. Innovatív, állítható keféje még a szemzugnál lévő legapróbb pillákat is eléri, különleges, hosszan tartó formulája akár 24 órát is kibír, és nem pereg.

zita.czinege

2019. április 15.

Nagyon nagy csalódás! Csomókban összetapasztja a szempillákat, ilyen undorító hatást én még nem tapasztaltam egy spirálnál sem!
Még felkenéskor sem egy nagy durranás, de egy idő után egyszerűen fertelmes lesz! Csípi a szemet, és valóban vízálló, mert a pillák, mintha betonba ágyazott szúrós tüskék lennének. Egy nap alatt kétszer is szóltak, hogy valami van a sminkemmel, annyira feltűnően csúnya. Teljes áron 4500 Ft.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Reni07

2019. április 14.

Pofátlanságnak tartom, hogy ennyi pénzt elkérnek egy hulladék termékért. Borzalom. Tocsog a kefe a festéktől. Nem választja szét a pillákat, sőt csomókba ragasztja. Pereg napközben, arról nem beszélve, hogy a szemöldököm alatt ott a festék. Oda ragad a pilla ha kicsit is zsírosabb a bőröm, vagy melegebb van és összfestékezi a bőröm. Dühítő, hogy egy ilyen márka kiad a kezéből egy ilyen szemetet. Ha tehetném 0 csillagot adnék, vagy -5-öt. 😡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

laanyka

2019. április 12.

Én a sminkig el se jutottam, sajnos az első adandó alkalommal sikerült eltörnöm a nyakát, pedig nem vagyok egy izomkolosszus. Borzasztóan gagyi a kiszerelése, ezek után elment a kedvem a próbálgatástól..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

reikaa

2019. április 9.

A vízálló verzióra esett a választásom, mert reméltem, hogy ez majd nem potyog le, mint ahogy a normál társáról hallani lehet. Ezzel kapcsolatban nem csalódtam, tényleg tart egész nap. Szép hosszú pillákat eredményez, de nem választja szét őket. A kefe praktikus, tetszik a kialakítása, bár nem használom ki annyira ezt a funkciót, megszoktam már, hogy hogyan döntsem a spirálokat, hogy minden szálat elérjek :D Akcióban vettem a DM-ben, 1 Ft-ért járt hozzá egy szemhéjtus, így a két termék együtt megérte, de teljes áron szerintem pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Mancsoska

2019. március 25.

Sajnos a nem vízálló társa a kukában végezte, nem azért, mert nem volt jó, hanem mert nekem szükségem van egy vízálló formulára ahhoz, hogy a begöndörített pilláim íveltek maradjanak. Ezzel elárultam, hogy ez a spirál egyáltalán nem ível, de gyönyörűen hosszabbít, még sosem voltak ilyen hosszú pilláim. Nem is választja szét a szempillákat, szóval egyáltalán nem egy csodaspirál. A csomagolását utálom tárolni, sehova sem fér el, de az, hogy ilyen hajlíthatós keféje van az nagyon praktikus, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Soluble Collagen

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.