La Mer

Ár:   35 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2018. január 31.

Ár:   35 200 Ft
Lelőhely:   Douglas

Regeneráló alapozó, 20-as fényvédő faktorral.

Hosszantartó Make-up fluid, könnyen felvihető, természetes bőrtónust nyújtó formula.

A “Soft Velvet Ferment”- nek köszönhetően látványosan és mélyen feltölti az arbőrt nedvességgel, a bőr egyenetlenségeit kiegyenlíti és simábbá varázsolja a kontúrokat.A tengeri algákkal és peptidekkel megújított alapozó azonnal és látványosan varázsol szebb, hidratáltabb bőrképet, a pórusok méretét és az apróbb ráncokat, finom vonalakat csökkenti.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Isododecane eo Octinoxate f 0 0Dimethicone eo I szil 1 0Phenyl Trimethicone szil Butylene Glycol h 1 0Polymethyl Methacrylate Polysilicone-11 szil Titanium Dioxide f 0 0Coco-Caprylate / Caprate eo PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone eu I szil Octyldodecyl Neopentanoate eo Silica Seaweed Extract Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil eo Medicago Sativa (Alfalfa) Seed Powder Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Meal Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil i Sodium Gluconate Copper Gluconate Calcium Gluconate h Magnesium Gluconate Zinc Gluconate Tocopheryl Succinate aNiacin v Sesamum Indicum (Sesame) Seed Powder Polyglyceryl-4 Isostearate eu Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Extract Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract Chlorella Vulgaris (Dermochlorella Algae) Extract Gelidium Cartilagineum (Red Algae) Extract Corallina Officinalis Extract Saccharomyces Lysate Extract h I gy Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract a I gy Whey Protein Laminaria Saccharina Extract Codium Tomentosum (Algae) Extract Sucrose h Glycerin h 0 0Cholesterol eo I eu 0 0Eryngium Maritimum Extract Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract Glycine Soja (Soybean) Protein eo I h Acetyl Glucosamine h Caffeine Sorbitol h 1 1Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract gy Tourmaline Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Sodium Hyaluronate h 0 0Hexyl Laurate eo Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Disteardimonium Hectorite C12-16 Alcohols eo Magnesium Aluminum Silicate 0 0Trehalose h Yeast Extract a Dimethicone Silylate Propylene Glycol Diethylhexanoate eo Yeast Polysaccharides Caprylyl Glycol eo I h Triethyl Citrate a Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Stearic Acid eo I eu 2 0Palmitic Acid eo I eu 2 0Hydrogenated Lecithin eu Methicone eo I szil Propylene Glycol Dicaprate eo Tocopheryl Linoleate/ Oleate a Sodium Chloride Aluminum Hydroxide sz I eo I h Hexylene Glycol ti I eu 1 1Triethoxycaprylylsilane szil Parfum / Fragrance i Alcohol Denat. al Disodium EDTA BHT a I ta Phenoxyethanol ta Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77492 sz CI 77491 sz CI 77499 sz

Ár: 33000 , Eladó: Fru92
Állapot: 4-5 pumpa hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Foxpost
bobekecske

2019. november 13.

Sajnos (az árát tekintve) számomra ez a legtökéletesebb alapozó, amit eddig próbáltam. Az itthon forgalmazott legvilágosabb árnyalat nekem pont megfelelő, nem túl világos, nem üt el a nyakamtól, nem oxidálódik. Kézzel pillanatok alatt eloszlatható és habár nem mondanám, hogy egyáltalán nem fénylik át és nem hagy nyomot ha ruhaneműhöz, telefonhoz ér az arcom, de nap végéig kellőképpen tartós. Nem gyűlik meg sem apró ráncokban, sem pórusokban, nem áll össze redőkbe. Bőrfényű matt hatású, szinte észrevehetetlen. Jól oszlatható: nekem egy kisebb pumpányi adag elegendően eloszlatható az egéz arcon, picit építhető, de én inkább korrektorral próbálom a nem kívánt bőrhibákat eltüntetni. Könnyű viseletnek érzem, nagyon gyors vele az alapozás és hosszantartóan szép az eredmény. A bőrtápláló anyagok, kevés alkohol és magasabb fényvédő miatt is tetszetős. Van egy jellegzetes illata, ami számomra nem olyan kellemes, mint pl a Chanel alapozóké, de nem kellemetlen, és örülök, hogy kevésbé érzem erősnek, mint sok más alapozóét. Nem mondanám, hogy hosszútávon csökkenti a pórusaim méretét vagy az apróbb ráncokat, de sosem viseli meg a bőrömet nap végére, a pórusaimat sem érzem, hogy eltömítené. Irreálisan drága, de ha módomban áll máskor is kedvezményesebb áron hozzájutni, szerintem ezt az alapozót fogom újravenni, és nem kísérletezgetek majd annyit más folyékony alapozókkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Tarzicia

2019. november 4.

Nekem ez a Jolly Joker. Semmi hókuszpókusz vagy optikai effekt, "csak" természetes, egységes bőrkép és maximálisan hidratált bőr.
Pumpás kivitel, ami a vesszőparipám, folyékony állag, kézzel könnyen és szépen eloszlatható. Természetes-közepes fedést ad, nem maszkos, nem matt, nem fényes. Nem oxidálódik, nem fénylik át pár óra alatt, és nem irritál benne se a fényvédő, se az az elenyésző illat. Érzem, hogy lélegzik alatta a bőröm, pedig szilikon is van benne. Hidratáló szérumot és csak egy vékony nappali krémet teszek alá, primert is elbír, de nem létszükséglet, anélkül is szép a végeredmény, és tartósan a helyén marad, nem maszatolódik. Kényelmes viselet télen-nyáron, bár én hidegebb időben a vízhiányos bőröm miatt a Chanel Sublimage Le Teint alapozóját egy fokkal jobban szeretem.
A parfümériákban a színválaszték finoman szólva foghíjas, érdemes holtidőben menni, és akkor, amikor éppen nincsenek kifogyva, és több színt is ki lehet próbálni. Én anno szerencsésen kifogtam egy nagyon aranyos szépségtanácsadónőt a D-ban, aki hihetetlen türelemmel és alapossággal segített a színválasztásban. Először kézfejen próbálva szűkítettük a kört, aztán a versenyben maradtakat állon, áll alatt ill. nyakon, több helyen, több szögből is mindketten megnéztük, és tökéletesen eltaláltuk a színt. (21-es Bisque) Ezek szerint mégis lehetséges ebben az univerzumban alapozószínt választani anélkül, hogy az embernek az egész fejét -és mellesleg közel húsz perces munkáját- ott helyben, mindenki szeme láttára micellás vízzel könyörtelenül lemosnák, mint azt egyes helyeken (khmm...E.L.) szemrebbenés nélkül közlik a nem túl barátságos eladóhölgyek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 4.

florcsiii

2019. május 10.

Mindig ki szerettem volna próbálni ezt az alapozót, de úgy voltam vele, hogy 36ezerért nem szeretnék félrenyúlni. Aztán felkerült eladásra ide, én meg rögtön le is csaptam rá - szerencsére a szín is pont az volt, amire vágytam. Az alapozó külseje nagyon szép, igényes. Kb. 20 kilós matt üvegcse, ezüst kupakkal és ezüst pumpával. Külön imádom, hogy a neszesszerben való utazgatás sem látszik meg rajta. Az alapozó maga híg, nagyon könnyű vele dolgozni, egyáltalán nem maszkszerű. Nekem nem oxidálódik, gyönyörűen mutat rajta minden és napvégig kitart. A száraz bőrömet egyáltalán nem szárítja tovább és nem is húzódik alatta a bőröm. Enyhe illata van, ami felvitel után egyáltalán nem érződik. Az ára húzós, de szerintem ezzel az alapozóval nem lehet mellélőni, mert minden téren hibátlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. május 10.

12 -csak néhány alkalomra elegendő minta alapján, azaz inkább első benyomások: egy könnyed, szinte láthatatlan sminket eredményező termék, ami nyárra kitűnő választás lehet. Állítólag ez a megreformált verzió már nem oxidálódik, mint a korábbi, és rajtam tényleg nem is oxidálódott. A kisebb pigmentfoltokat egy réteg nem igazán fedi el, de engem ez nem zavar, fontosabb, hogy a melegben "ne fojtson meg" az alapozó. Nem éltem meg csodaszerként, de ajándékként nyilván szívesen elhasználnám. Min. 15 ezerrel olcsóbb társai között is bőven van hasonlóan jó termék, így szerencsére nincs heves szívdobogásom a megszerzéséért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 10.

herakut

2018. április 9.

Legjobb!! Lehet könnyű a fedése,de mégis eltakarja azt amit szeretnék az arcomon és mivel ebben is benne van a "csoda",így még nap végére a problémás bőrömet is nyugtatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

eperkeszederke

2018. február 24.

Amióta megvan, sajnos az összes többi polcomon várakozó alapozónak valószínűleg búcsút fogok inteni. Hihetetlen, hogy mennyire tökéletes. Gyönyörűen olvad bele a bőrbe, szerintem senki nem tudná megmondani, hogy alapozót viselek! Leheletkönnyű az arcon, mégis csodaszép fedést ad. (közepes fedés) Biztosan lehet rétegezni is, hogy full coverage legyen, de akkor pont lényegét vesztené szerintem ez a pillekönnyűség. Én legalábbis pont azt szerettem meg benne, hogy nem maszkol. Tartós, mint ahogyan whitemerci is írta, ezt abszolút alátámasztom. Csak jó tulajdonságai vannak ennek az alapozónak, nekem a szívem csücske lett. Soha többet kísérletezgetés és keresgélés! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Succinate, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Yeast Extract, Triethyl Citrate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Linoleate/ Oleate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Calcium Gluconate, Saccharomyces Lysate Extract, Sucrose, Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Protein, Acetyl Glucosamine, Sorbitol, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Niacin, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Dimethicone, Coco-Caprylate / Caprate, Octyldodecyl Neopentanoate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Cholesterol, Glycine Soja (Soybean) Protein, Hexyl Laurate, C12-16 Alcohols, Propylene Glycol Diethylhexanoate, Caprylyl Glycol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Methicone, Propylene Glycol Dicaprate, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cholesterol, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Stearic Acid, Palmitic Acid, Hydrogenated Lecithin, Hexylene Glycol
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Polysilicone-11, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Methicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Parfum / Fragrance
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol

Felületi hártya képző anyag.

Térfogatnövelő segédanyag.

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sorbitol h 1 1

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag