La Perla

Ár:   10 890 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   10 890 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml
Bőrtípus:   Normál

A La Perla fehérneműkészítő cég 1987-ben kiadott signature illatának 25. születésnapjára kiadott modernizált változata.

Fejjegy: szegfű, mandarin, frézia, illatvirág, bergamott, citrom

Szívjegy: ylang-ylang, méz, koriander, bors, orrisgyökér, jázmin, gyöngyvirág, rózsa, kardamom

Alapjegy: szantál, ámbra, pacsuli, pézsma, benzoin, tölgymoha, vetiver, tömjén

Ár: 1700ft+pkg / 5ml , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó
Fújós-LA PERLA EDP 2012 💞
Ár: 3500+Posta , Eladó: Kriszti67
Állapot: 10 ml frissen kifújva , Helyszín: Db. , fizetés: Személyesen v. Posta

mooo

2017. július 30.

Értem miért szeretik sokan, de sajnos nem bírja a fejem....valóban sajnálom, ettől függetlenül finom illat, leszámítva a kifújást követő 20-30 percet !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

skin

2016. október 27.

Én is a jóságos Boszitól kaptam egy jó nagy adagot kipróbálásra , amit ezúton is nagyon köszönök neki .
Ahogy kézhez kaptam alig bírtam a kiváncsiságommal , hogy vėgre megtudom szaglászni. Mint a jó bort úgy kezdtem el vizsgálni , először megszagoltam a kupakot . Jaj , gondoltam ez nem lesz az én illatom, mert eszembe jutott róla gyermekkorom egyik ismerőse egy Bizsu becenevű nő akinél , ha jártunk mindig illatkavalkád fogadott , ő maga is amerre ment kondenzcsíkot húzott .
A csuklómra fújva erősödtek bennem ezek az ėrzések , jött egy nem szeretem illat már-már nayanyás. Aztán ahogy elpárolgott az alkoholos tőrdöfės , úgy kezdett csendesedni el élni .Frissen ázott avar illata , föld szaga volt , de nem rossz értelemben. Később ahogy átmelengettem a csuklómon ,úgy egyre jobban szelídült a kezdeti karcosság és kezdett kibontakozni . Nem túlzok , ha azt mondom szinte ėltre kelt. Mėzessė, krémessé változott , de nem a manapság divatos értelemben. Jelentem több, mint 6 óra múlva is finoman lengedezett körülöttem és még akkor is változott , kissé karamellizálódott. Egy szó,mint száz ez egy parfüm , ami még meg lett komponálva. Ha ajánlanom kellene akkor ėn 30 alatt nem engedném viselni , ez a tudatosok nők parfümje, akik ugyan látszatra gyenge nők, de belül erős ,céltudatos perszónák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 27.

galagonyanya

2016. szeptember 12.

"Mert mindennek rendelt ideje vagyon..."

Augusztust írtunk még, amikor Boszi ajándékát megkaptam, és tegnapelőtt történt, hogy végre, nemcsak kutyafuttában, hanem alaposan is megismerhettem. Ó, a La Perla... az Igazi Hölgy illata. Épp kirándulni indultunk a Mecsekbe. Az erdei kirándulások nem arról híresek, hogy kis- vagy nagyestélyiben és tűsarkúban tipegi őket végig az ember. Jó kényelmes ruha, kisebb hátizsák elengedhetetlen, és nekem épp akkor épp a La Perla kellett. Mint kiderült, jobban nem is választhattam volna... tölgymoha? Igen, minden mennyiségben. És elképesztően gyönyörű és kerek csokra a válogatott, nemes, édes virágoknak, hogy csak úgy szimatoltam. És egyszerre, mint valami varázslat, azt éreztem, hogy én valójában egy nemes hölgy vagyok, aki vadászatra indul, lóháton. Előkelő, nyugodt és derűs. Éreztem, hogy ez az illat kell most nekem. Hiába... parfüm teszi a nőt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

"Mert mindennek rendelt ideje vagyon..."

szamocza

2016. augusztus 15.

Óriási hibát követtem el, megvettem egy 80 ml-es tesztert az i-s nevű oldalról anélkül, hogy előtte ismertem volna, kizárólag az itt olvasott vélemények alapján. Nagyon nem kellett volna. Nem is értem, komolyan bejöhet ez bárkinek? Megjött ma a parfüm, fújtam kicsit és vártam a csodát, vártam türelmesen. Azzal nyugtattam magam, hogy azt írták mások, idő kell hozzá. Aztán lezuhanyoztam, krémezés, újból nekifutottam... de órák múlva is semmi, csak kamaszkorom legrosszabb húsvéti emlékei, amikor este muszáj hajat mosni, mert ilyen átható szaggal (szándékosan nem illatot írok!) képtelenség másnap emberek közé menni, de fejfájás nélkül az estét sem lehet megúszni. Milyen mézesség, milyen virágillat, milyen finomság, amit ti éreztek ebben??? És nem, nem huszonéves vagyok, a 4. x-en is túl vagyok már elég régen, szóval szó nincs arról, hogy ma divatos parfümök cukrosságát hiányolnám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 15.

nollan

2016. augusztus 10.

A hétfői véleményezés után elolvastam mindkét La Perla-ról a véleményeket.
Villámcsapásként ért, hogy én ezt az illatot még soha nem próbáltam! Pedig imádom a Diva-t, a Paloma Picasso-t, több üveggel elhasználtam a Gucci 3-ból, de őt még soha nem illatoltam.
Azonnal akartam! Nem tudom, hogy végül is melyiket sikerült megrendelnem, mert ez egy teszter, de már itt is szagolgatom az alkaromat. :-)))
És IMÁDNI való!
Tudom, hogy új a számomra, de, máris a sajátomnak érzem. Köszönöm, hogy írtatok róla!!! 5 +++-os!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 10.

A hétfői véleményezés után elolvastam mindkét La Perla-ról a véleményeket.
És IMÁDNI való!

Juditeszter

2016. július 20.

Igazi vintage nagyágyú! Csodálatosan puha, balzsamos és vadító illatkompozíció! Hiába, a régiek tudtak igazán! Eléggé nehezen elérhető a net-en, én az Iparfümérián rendeltem egy 100ml-s tesztert!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 20.

Masnuci

2016. július 4.

Hát nagyon naiv voltam amikor azt hittem nekem már megvan az abszolut kedvenc illatom (illataim) és azt (azokat) már semmi sem überelheti. Rá kellett jönnöm, hogy DE! Egy 10 ml fújóst sikerült itt cserélnem egy végtelenül kedves mániással és most bőszen kutatom, hol fedezhetek még fel ebből az istennői illatból egy nagyobb kiszerelést. Rengeteg parfümöm van, kisebb-nagyobb kiszerelésben, sokat szeretek közülük, jópárat imádok, és van kb 5 amiért rajongok. Ha azt mondom, hogy a La Perla simán a No1 lett, akkor azt hiszem mindent el is mondtam :o)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 4.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.