La Perla

Ár:   6 440- 11 320 forint   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2018. március 12.

Ár:   6 440- 11 320 forint
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Fejjegy: körte

Szívjegyek: rózsa, orchidea, jázmin

Alapjegyek: kasmírfa, borostyán

narcozia

2016. május 7.

Először a parfüm neve és a szép fekete üvege tetszett meg, ezért be is szereztem gyorsan. Végül egy 100ml-es teszterhez sikerült hozzájutnom és tanúsíthatom, hogy élőben is nagyon szép! És rendkívül nehéz, ezt biztos nem fogom magammal cipelni a táskámban minden nap. Az viszont külön előny, hogy mennyire olcsó ez a parfüm a minőségéhez képest.
Nagyon egyedi illatról van szó, ami rajtam egy kifejezetten férfias oldalát mutatja meg. Egyeseket talán taszíthat ez, de nekem nagyon is szimpatikus! Nagyon erősnek és vonzónak érzem magam, amikor viselem. Az is jó benne, hogy jelenleg nincs hasonló darab a gyűjteményemben, ami főleg a szokatlan összetevőknek tudható be.
Van egy füstös, szinte már tömjénes minőség az illatban, ami nehezen megfogható és nem is tudom pontosan, hogy melyik jegyek felelősek érte. Talán az ámbra és a kasmírfa kombinációja, vagy az amyris fa, ami ugyan itt nem szerepel, de a teszter üvegen fel van tüntetve. Mivel ez az egyetlen alkotóelem, amit nem ismerek, simán lehetséges, hogy pont ő hozza a füstösséget. Nagyon szépen kibontakozik a pacsuli is, de sajnos a gyümölcsökből semmit nem érzékelek, rajtam teljesen elveszik a nashi körte és a szőlő. Csak fűszerek, fa, füst és éjszaka nyíló virágok. A leszáradásnál még egy enyhe tábortűz hangulat is megcsapott, mintha égő fa és por illata vegyülne bele, de csak alig érezhetően.
A név nagyon találó egyébként, ideális érzéki és bőrközeli parfüm éjszakára, de én nappalra is ugyanúgy el tudom képzelni és rajtam működött is. A hatósugár rendben van, a tartósság lehetne egy kicsit jobb, de ezért az árért cserébe nem panaszkodom! Amikor ráfújtam az egyik sálamra, még hetekkel később is éreztem rajta a J'aime La Nuit illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

Marcsi66

2016. március 16.

Szinte itt mindenki hasonlítja vmelyik,általam ismert parfümhöz,ezért rendeltem mintát belőle,plusz ismeretlen márka számomra.Csak jót és szépet,és rögtön a tesztelés után,hogy bizony lehet belőle " Kedvenc ",.Nagyon érzéki,romantikus édes vágyott forróság,egy fagyos téli éjszakában.Édes fűszeres füstös illat,elég tartós,hatósugara közepes.ár-érték arány kiváló..Ck Euphoria-hoz érzem közel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 16.

Tresz

2016. január 5.

Nekem nappali parfüm, de viszonylag tartós rajtam, mondjuk én újra fújom már délután, de ehhez tudni kell, hogy az én bőröm sajnos a legtartósabbnak ítélt illatokat is gyorsabban ledobja az átlagosnál (mások szerint is, tehát nemcsak én nem érzem bizonyos idő múltán) Nekem tavasszal és ősszel is fújható, télre nekem kevés!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 5.

Aimet

2015. november 9.

Csere útján került hozzám 10 ml, nem gondoltam volna hogy ennyire tetszeni fog ez a parfüm :) Kellemes meglepetés volt :) Nagyon tartós, én nappalra (is) fújom, szerintem be fogok majd szerezni belőle nagyobb kiszerelésbe is :) Mély, fűszeres, kicsit virágos illat, ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

lauran

2015. szeptember 3.

Ahhoz képest, hogy olcsóbb árfekvésű illat, meglepett a tartóssága. Még tusolás után is éreztem az enyhén füstös illatot. Jellegében a Senusous Noir-hoz tudnám hasonlítani, kétségtelen, hogy őszre-télre talál a legjobban. Picit túlfújni nem árt, mert a hatósugara nem óriási, de nagyon jó illat. A saját kategóriáiban mindenképpen. Milyen jó lenne, ha a sok méregdrága, egyforma cukorlötty helyett ilyeneket is szippantgathatnék jártamban-keltemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

varga.stella

2015. február 23.

Dögös, fűszeres (nem keletiesen) illat, ami azonnal rabul ejt, mégsem tolakodik. Nagyon karakteres, intenzív, azonnali és egyszerűen vonzza az orrot. Ez az illat bizony végigkísérhetne a hátralévő életemben. Ha csak 1 illatot választhatnék magamnak, lehet, hogy ő lenne az. Azt hiszem, most ő a leg-leg-legem a sok leg-leg között! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 23.

sminkesmas

2014. december 27.

Lágy hölgyeknek esti, karakteres hölgyeknek nappali illatként is szuper.
Kedvező ára miatt mindenképpen 5 csillag.
Karakterében nekem Versace Crystal Noir, érdemes mintát rendelni vagy megszagizni valahol.
Rajtam tartós meleg mély édeskés (nem virágos, inkább csoki-vanília) illat.
szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

Lágy hölgyeknek esti, karakteres hölgyeknek nappali illatként is szuper.
Kedvező ára miatt mindenképpen 5 csillag.
Rajtam tartós meleg mély édeskés (nem virágos, inkább csoki-vanília) illat.
szeretem

Yolanda

2014. augusztus 15.

Egy fokkal jobb, mint az első verzió de szerintem esti illatnak kevés. Uralkodnom kellett magamon, hogy ne rendeljem meg próba nélkül, mivel nagy hatással voltak rám a külföldi fórumok, :) az alapján azt gondoltam, ez egy igazi "ínyenc falat" lehet. Végül sikerült lebeszélnem magam róla és találtam egy helyet, ahol lehetett belőle mintát rendelni. Megkönnyebbültem, hogy nem vettem meg, mert rajtam egyszerűen rossz. Édes, púderes illatkavalkád.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Jennyke

2013. január 29.

Egyértelműen az egyik kedvenc parfümöm.Erotikus,édeskés,fülledt.Az YSL-Elle + Calvin Klein-Euphoria keverékére hajaz.Aki szereti valamelyiket,az ezt is imádni fogja.Megjegyzem,a pasik bolondultak mikor ezt megérezték rajtam;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.