La Rive

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: annamarialado, Módosítva: 2012. szeptember 6.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös
Illatjegyek:harangvirág, citrom, cédrus, bambusz, jázmin, rózsa, ámbra

Kiszerelés: 90 ml

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Revchili

2017. október 4.

Én az eredetit nem ismerem, ezt viszont imádom. Kellemesen fanyar illata van, amit sokan meg is dícsértek, volt hogy órákkal később...tehát a tartósság próbáját is kiállta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Damayanti

2017. július 20.

Hát, lehet mindig rossz a teszter, dm-ben szoktam néha tesztelgetni, de sztem ez egy Light Blue-ra hasonlító, ám tipikusan olcsó utánzatos szúrós mellék szaggal rendelkező illat. Ha nyári hétköznapokra Light Blue, akkor nyári wc illatosításra La Rive Donna, így tudnám jellemezni a különbséget...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

x

2017. július 5.

Már régóta van ilyenem, mégis mindig elfelejtem véleményezni. Nekem egy az egyben LB, és figyelembe véve, hogy az eredetinek csökkent / romlott a tartóssága / minősége, nem érzem semmilyen hátrányát ennek a kiadásnak. Emlékszem, amikor a Light Blue megjelent, már akkor imádtam az illatokat, de jóval kevesebbet ismertem. Valahogy az első benyomásom azóta is megőrződött és nem változott, pedig az én első benyomásaim gyakran megváltoznak később. Ez az illat akkor egy kellemes, de semmi különös, citrusos, később fás illatnak tűnt, és leginkább azért tetszett, mert nem a tipikus női illat volt, hanem az addig ismertekhez képest egész maszkulin volt. Nem érzem a csodát, de határozottan ikon, és most már nem viseli boldog-boldogtalan, mint 15 éve... Jézusom, már 15 éve? A világ mennyit változott azóta, csak én vagyok állandó. :) Szóval abszolút kellemes, hangulatos nyári illat, de számomra nem akkora élmény, hogy az eredetijét megvegyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Kodi

2017. június 18.

Nagy kedvencem a Light Blue, naná, hogy tesztelnem kellett, mennyire hasonlítanak. Meg is vettem, nem egy ökör ára egy La Rive parfüm, és általában teljesen vállalható finom illatok, nem is tűnnek olcsó hatásúnak. Sikerült egyszerre, egy időben felfújni a LB-val.
Eredmény: első percek, totál ugyanaz a kettő, a hasonlóság egészen megdöbbentő. Kb. 1 óra múlva történik változás, a Donna valóban kicsit mosóporós-virágos, finom, bőrközeli illattá alakul, míg a Light Blue sokáig őrzi még mandarinos citrusosságát. A Donna hatósugara jóval gyengébb, tartóssága is kevesebb. A Light Bluet nem múlhatja felül, remélem majd továbbra is megengedhetem magamnak anyagilag, nem kell lecserélni. :) Mindenesetre a Donna hihetetlenül jó koppintás, ügyes, kellemes ő is. Nyáron imádnivaló, és olyan jó, hogy a fúvókája szépen teríti a bőrre a parfümöt. Az, hogy a fújóka jól teljesít, nem sajnálja az emberről a nedűt, nagyban hozzájárul ennek a parfümnek a tartós hatásához. Sajnos az a megfigyelésem, hogy a legtöbb helyen romlott, gyantás a teszter, így be kell vállalni vele a vakrandit.
UD: Tavaly nyáron úgy használtam, hogy munkahelyen, alkalmakkor az eredeti, hétvégéken otthonra ez, így egy kicsit spóroltam az LB-vel. Erre a célra, egyszerűen verhetetlen, akciósan szuper áron szokott lenni. Sajnos azt kell mondanom, hogy jelen pillanatban tartósabb, mint a Light Blue, aminek az utóbbi időben nagyon leromlott a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

klau810614

2017. április 13.

Tényleg jó kis másolat de nálam wc illatosításra kötött ki :D ott viszont piszok jól teszi a dolgát ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

szevin007

2017. február 20.

Sokáig álmodoztam a D&G Light Blue-ról, egy idő után meg is vettem, de nagyon csalódott voltam, mert imádom a mai napig, viszont az illata 3 órán át tartott rajtam és azért az árért picit többet vártam, függetlenül attól, hogy EDT-ről volt szó.
Mostanság találkoztam ezzel a parfümmel, teszter nem volt kirakva így csak vakon bedobva a kosaramba elhozta és nem bántam meg. Hasonlít az illata, de mégis egy picit más. Oda-vissza vagyok érte, a tartóssága csapnivaló, de akciósan 2'000-Ft volt a 90 ml, így már nem is haragszom érte. Bedobom a táskámba, és ha kell, vagy szeretném akkor újrafújom. Vagyis inkább locsolom. :) :) Most úgy gondolom, hogy nekem ez is teljesen megfelel, már kinőttem a márka mániából, mert a minőséget nagyon sokszor nem tükrözi.
Az illata szuper, a tartóssága nem annyira jó, de megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Az illata szuper, a tartóssága nem annyira jó, de megfizethető.

stimea

2017. január 21.

Nagyon szeretem az illatát még így télen is. :) A bőrömön nem túl tartós de ruhára fújva egészen hosszan tart. Sajnos a múltkor megcsapott az alkohol szag, hirtelen azt hittem, hogy valaki ivott a közelemben aztán rá kellett jönnöm, hogy a parfümöm az. Emiatt levonok egy csillagot. Ezt leszámítva szeretem fújkálni magamra, nyáron lesz majd az igazi :) Az ára igazán kedvező így ár-érték arányban szerintem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Zsedit

2017. január 7.

Szerintem a legjobb Light B- replika! Tartós, az ára is nagyon kedvező! Az eredetit nyilván nem tudja tökéletesen helyettesíteni, de alternatívának tökéletes. Többen megkérdezték már, hogy LB-val vagyok befújva... Ez azért csak jelent valamit!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Gee

2016. október 3.

Az illata jó, kicsit citrusosabb, mint a Light Blue, de nekem egyáltalán nem tartós...Nagyon sokat kell belőle fújni, és még akkor sem elég intenzív. Az eredetiből elég 2 fújás és még délután is érzem. Ilyen alapon ár érték arányban ugyanott van a kettő. Következő próbálkozásom az utánzata terén a Blue up White blue lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 3.

kinderino

2016. szeptember 27.

Eddig nem igazán keltették fel az érdeklődésemet a La Rive parfüm utánzatok, de mivel nyáron kacérkodtam a Light Blue-val, gondoltam ezzel is teszek egy próbát. A napokban teszteltem, és azt kell mondjam, hogy a nagyon citrusos nyitását leszámítva, a későbbiekben tényleg teljes a hasonlóság a Light Blue-val. Várom, hogy a Donna akciós legyen, és akkor tuti veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, D-Limonene, Linalool, Citral, Cinnamal, Geraniol, Citronellol