La Rive

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: annamarialado, Módosítva: 2012. szeptember 6.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös
Illatjegyek:harangvirág, citrom, cédrus, bambusz, jázmin, rózsa, ámbra

Kiszerelés: 90 ml

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Dupe parfümcsomi olcsón 🌸
Ár: 5500ft postával , Eladó: klau810614
Állapot: Leírásban , Helyszín: Székesfehérvár , fizetés: Mpl posta csomag

chiba

2016. július 19.

Ez egy nagyon jó dupeja a light blue-nak!Tartós is viszonylag, pár nappal ezelőtt teszteltem mindkettőt, de semmi különbséget nem éreztem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 19.

boszilvi

2016. május 18.

Múlt héten vettem én is a Rossmannban az 1000 Ft-os akció alatt. Szeretem ezeket a friss, nyári illatokat. Nem azért vettem meg, mert LB, hanem mert tetszett az illata. Sétálgatni, bevásárolni, játszóterezni, hétköznapokra nekem tökéletesen meg fog felelni, már csak a jó idő kellene hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

nagynori

2016. május 18.

Hétköznapra vettem, mert már régen ki akartam próbálni, tesztelgetem a La Rive illatokat és most akciós volt a Rossmannban, 1000 ft-ba került. Azt tudom, hogy az LB utánzata talán, és tényleg olyasmi az illata, friss citrusosnak érzem. Mondjuk nekem annyira nem tartós ez a parfüm, de hétköznapra tökéletesen megfelel, és amúgyis nyári illatnak érzem őt, szezonja van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

telelle

2016. május 17.

Kicsit szúrós, de olyan felemelően friss és sokáig meg is marad, gyakran nyúlok utána. Az egyetlen negatívuma az ormótlan üveg, de ilyen sokat, ilyen jót ennyiért?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

ladri

2016. május 10.

DM-ben megszaglásztam, magamra fújtam, mert nem volt papír, aztán egész nap velem volt, folyton éreztem. Tegnap a Rossmannban megvettem, mert muszáj volt, és most 999 Ft egész héten. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Laci

2016. március 14.

A parfüm dezodort vettem meg, nagyon akciós volt Rossmann-ban és gondoltam teszek egy próbát vele. Édesanyámhoz nagyon passzol az illata, energikus, friss, tiszta, légies kompozíció. Kipróbáltuk az EdT-t is, az még finomabban viselkedett a bőrén, enyhén édeskés, inkább citrusos irányba mozdult el, nem tolakodó, igazán kellemes. Mikor akcióban van, nagyon megéri megvásárolni. Ár-érték aránya miatt mindenképpen 5 csillag.
Update: Kipróbálom magamon, elhatározásra jutottam. Semmi nem indokolja, hogy ne tegyem meg. Aztán lehet jön az eredeti. Kicsit Versace Eau Fraiche virágosabb, ózonosabb kiadásban. A férfi D&G LB nem a szívem csücske, ezt tudnám szeretni azt hiszem.
Update 2: Sokan érdeklődtek, mi ez a finom férfiillat rajtam, olyan friss, elegáns, könnyed. Meglepődtek, mikor mondtam, hogy egy női utánzat, 1800Ft-ért. Azt hitték viccelek. Eligazítottam őket dm felé, ha nem hiszik próbálják ki. Egyre inkább érzem Versace Man Eau Fraiche klónnak... :-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

lorik.laura

2016. február 29.

Nagyon régen léptem be az oldalra véleményt írni. Inkább csak böngészgettem az oldalt. De!!!!!!!!! Ma olyan dolog történt, ami miatt kénytelen voltam ezt megtenni :D Szerelmes lettem!!! Méghozzá a La Rive Donnába. De valami eszméletlenül és teljességgel visszavonhatatlanul. Az utam a DMbe vezetett, nem is szándékoztam parfümöt venni. Régebben olvastam, hogy a la rive parfümök dupeokat csinálnak, méghozzá ugye ez a LBnak a dupeja. Muszáj volt megszagolnom. Elsőre elég citrusos, már-már vécé illatosító szaga volt. Ott is hagytam a p*****a. Nem tetszett. Megvettem amit szerettem volna, elindultam haza, de valami iszonyat finom PÚDERES illat megcsapta az orrom. A csuklómat az orromhoz emeltem, és teljességgel illuminált állapotba kerültem. Egyszerre lettem vidám, teljesen felpörgött, és olyan szeretetet éreztem, hogy magam sem hittem el, hogy egy parfüm kiválthat ilyet, sőt, nemhogy egy 1800 ft-os dupe parfüm. És de. Azzzzzonnal visszafordultam a dmbe, megvettem és azóta ŐT illatolom. Szerelmes vagyok :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

clevergirl

2016. február 22.

Több évig használtam ezt a parfümöt!Minden fújáskor feldobott az illata, s mikor már azt hittem nen érződik, mindig megdicsérte rajtam valaki! Tartós könnyed kellemes citrusos illat, s a bőrömön enyhe kellemes fanyar (grapefruitos?) illat is kibontakozott! Viszont az utóbbi időben megváltoztathatták az összetevőit, mert drogériákban teszteléseknél egy kellemetlen szúrós szagot érzek, ami sajnos sokáig megmarad. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

Marcsi66

2016. január 27.

Az eredetit használom,,,,de ez egy nagyon jó másolat,lehet hogy veszek is belőle majd.Hasonlítanak a felfújásnál,a leszáradás már hozza a különbségeket,kicsit mosóporos-virágos illata lesz,,de ami a lényeg,vállalható,ár-érték arány kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

Ayani

2016. január 15.

Fillérekért kapunk egy ismételten ügyes utánzatot a La Rive-től, ami mellesleg tartós is. Nyárra nagyon szeretem az ilyen friss, élénkítő illatokat hordani. Az eredetit szeretem, de nem annyira, hogy megengedhessem magamnak, ezt viszont jó fújkálni, meg az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, D-Limonene, Linalool, Citral, Cinnamal, Geraniol, Citronellol