La Rive

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: annamarialado, Módosítva: 2012. szeptember 6.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös
Illatjegyek:harangvirág, citrom, cédrus, bambusz, jázmin, rózsa, ámbra

Kiszerelés: 90 ml

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Dupe parfümcsomi olcsón 🌸
Ár: 5500ft postával , Eladó: klau810614
Állapot: Leírásban , Helyszín: Székesfehérvár , fizetés: Mpl posta csomag

Rosemodee

2015. november 30.

Mikor megismerkedtünk a kedvesemmel akkoriban ezt használtam. Ajándékba kaptam. Sajnos nekem nem ez a kedvenc, de neki rajtam igen. :D Hogyan is írjam le finoman... teljesen felcsigázza 7 év után is... Számára ez az illat én magam vagyok. Bár mások is mondták, hogy ez nem csak egy jó illat, hanem egyszerűen passzol hozzád. Sokáig kitart, ami meglepő ennyi pénzért. Befújom magam reggel és még este is van halvány illata. :O :O Mivel számomra nem ez a legkedvesebb illat levonnék egy pontot, de nem tehetem, mert a tulipán is szép virág attól, hogy valaki a rózsát szereti. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Ginerva

Korcsoport: < 18
2015. szeptember 10.

Az illatát nagyon bírom, és nagyon jó Light Blue utánzat! Sajnos abból csak termék mintám van az ára miatt de ez nagyon hasonló és sokkal olcsóbb úgyhogy tuti szerzek belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

CalMag

2015. január 20.

Ezt sem magamnak vettem,de,jó vétel volt.
Citrusos kezdet,majd púderes a vége felé.
Kedvező ár,tartósság.
Én a Rossmann-ban vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Ezt sem magamnak vettem,de,jó vétel volt.
Citrusos kezdet,majd púderes a vége felé.
Kedvező ár,tartósság.
Én a Rossmann-ban vettem.

Bnemrita

2014. november 28.

Kellemes, citrusos illat fillérekért. Nagyon tudom ajánlani. Ügyes Light Blue koppintás. Egyre jobban tetszik, még így tél derekán is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 28.

monika1966

2014. augusztus 7.

Szerintem is nagyon jó másolat , bár én nem szeretem az eredetit .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Szerintem is nagyon jó másolat , bár én nem szeretem az eredetit .

nta2

2014. május 26.

Ha szereted a citrusos-virágos illatokat, akkor ezt is szeretni fogod. Hétköznapra használom, mert könnyű, mégis tartós. Nekem jobban tetszik a D&G Light Blue-nál, amire hasonlít, viszont ami többszörösébe kerül ennek. Nagyon kedvező ár, kellemes illat, mi kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

Hencida

2014. május 22.

Jó, könnyű, nyári illata van. Először a spray-t vettem meg, aztán annak az illata meggyőzött és megvettem a parfüm dezodorját is. Nekem arra megfelel amire használom, nyárra, munkába, városba, ügyeket intézni. Ha nívósabb helyre megyek mást használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.

Dorinaa

2013. december 7.

Erős, de mégis jó illat, rajtam kifejezetten tartós, fürdés után is érzem a bőrömön. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 7.

Maniac

2013. november 22.

Imádom ezt az illatot. Friss, édes és számomra tökéletes. Nem tolakodó, nem tömény, mégis sokáig érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

vador

2013. július 27.

Rajtam butácska mosópor illat lesz, bizonyos hőmérséklet felett meg egyenesen fejfájdító. Semmi citrus, semmi virág, semmi érdekesség. Az Avon Summer White szerintem pl. sokkal ügyesebben dolgozza fel a témát, ha már frissen száradt ruha illatú akarok lenni, inkább azt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, D-Limonene, Linalool, Citral, Cinnamal, Geraniol, Citronellol