La Rive

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: annamarialado, Módosítva: 2012. szeptember 6.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös
Illatjegyek:harangvirág, citrom, cédrus, bambusz, jázmin, rózsa, ámbra

Kiszerelés: 90 ml

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Jelizz

2012. december 25.

Tipikus nyár, Riviéra,tenger ahhh :3
Fini citrus hideg illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 25.

Tipikus nyár, Riviéra,tenger ahhh :3
Fini citrus hideg illat

Csibecsont

2012. december 10.

Nem tudom a DM-ben egy elhasználódott romlott mintát tartanak e városkánkban, de megszagoltam, és majd estem egy hátast miatta... nekem van Light Blue utánzatom, (ugyan az a neve üvege minden), az hasonlít az eredetihez, de ezt ahogy kifújtam valami borzalmas bűz csapott meg. Párom is ugyan így érzett (bár számára az utánzatomnak légfrissítő szaga van, de én imádom, ő simán csak laikus :D). Legszívesebben megdádáznám azokat a helyeket ahol romlott illatmintákat tartanak, mert volt már velük dolgom és sajnos a jó parfümöktől is el tudják venni rendesen a kedvem. Így hármast adok, mert hiszem hogy jobb ez annál amit éreztem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

viktorialokos

2012. november 14.

Nagyon finom illata van, nagyon jó utánzata az eredetinek. Jó az ára is. Ez a kedvenc nyári parfümöm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 14.

annamarialado

2012. szeptember 7.

Az eredeti illatból is elfujjkáltam egynéhány üveggel ez az én illatom,,nem telepszik rám nemzavarja az orrom csak körbeleng és érzem hogy ott van.Illik hozzám,,szöke kékszemem van rövid tüsi hajam és kékszin imádó a neve az üvege az illata is olyan kékes,,tehát vadócnak való illat,,nem tudom elképzelni egy Barbie baba lányon,,De soha ne mond hogy soha!!!Nagyon nagyon jó koppintás jól eltalálták és még tartós is.Koppintást is magamra fujjok ha tetszik az orromnak és tudunk azonosulni egymással,,hála égnek semmilyen flancolós szindrómám nincs nem foglalkozok azzal hogy másolat,,nem mindig az a Jó ami agyonreklámozot gyémánt árban adnak.Pláne ilyen válságos időkben jó ha nincs az embernek flancolós szindrómája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Beni1234

2012. augusztus 11.

Számomra elviselhetetlen, ugyanúgy, mint az eredeti Light Blue. Nyilván van, aki szereti, ízléstől függ... Szerencsére nem én vettem, hanem anyukámnál ismerkedtem vele, de biztosan nem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

kacatka

2012. augusztus 9.

Ma ismerkedtem meg vele a DM-ben mert sok jót írtatok a La Rive termékekről. A bőrömön finom édeskés virágos illattá változott,de nem vettem meg rögtön mert ott 2200 ft-ba kerül, meg lehet kapni ezeket olcsóbban is.Máshol láttam La Rive parfümöt 1300ft-ért is.Az illatra jár a 4 csillag .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

ancsibancsi

2012. július 12.

Még szoba illatosítására se tudtam elhasználni, számomra elviselhetetlen, fejfájást okozó szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Nejicica

2012. július 4.

Nagyon kellemes illatú bár szerintem egyáltalán nem tartós parfüm, de azért elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Bibi

2012. május 19.

Szerintem ennek jobb illata van mint az eredetinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Szerintem ennek jobb illata van mint az eredetinek.

Nefertiti

2012. május 3.

En a paromtol kaptam egy ilyet meg anno valoentin napra. Hat nekem nem jon be, engem mosopor illatra emlekeztet, frissen mosott ruhara. Friss illat ugyan, de nekem zavarja az orrom, egyebkent naaagyon tartos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, D-Limonene, Linalool, Citral, Cinnamal, Geraniol, Citronellol