La Rive

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Audry1, Módosítva: 2019. szeptember 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Dezodorok

A La Rive Touch Of Woman EDP dezodor változata

Audry1

2019. szeptember 19.

Őszintén szólva nem én vettem magamnak és ez a nagy szerencsém! Szörnyű! Nem ismerem a parfüm változatát, de nem is szeretném. Nekem az illata kissé vegyszeres beütésű, nem tetszik. A használhatóságát tekintve pedig semmit nem hoz, amit egy dezodortól várna az ember. Se nem jó illatú, se nem izzadásgátló. Már a magamra fújása után nem sokkal nem is lehetett érezni (bár ezt az "illatot" lehet jobb is). Szerencsére nem izzadtam, de egész nap olyan volt, mintha magamra sem fújtam volna semmit belőle.
Egyelőre nem tudom mi lesz vele, mert WC illatosítónak sem bírnám használni, de kidobni nincs szívem, az pazarlás, szóval még meglátom mi lesz a sorsa.
Nekem ez hatalmas csalódás volt, bár a márkát korábban nem ismertem.
Mínusz végtelen csillag, de mivel adnom kell valamit, így kénytelen vagyok az 1 csillagnál maradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Nekem ez hatalmas csalódás volt, bár a márkát korábban nem ismertem.