La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Ár: 4000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel bárhol Budapesten
slytherclaw

2017. január 15.

Pár hónapja használom és remekül bevált. Nincs gyakran pattanásom, de ha van, akkor az általában nagyon mély és csúnya történet. Egy ilyen miatt vettem meg, három nap alatt sikerült leszámolnom vele cicaplast és akneroxid együttes használatával. Régi hegekre nekem nincs befolyással, de az újak azért halványodnak szépen. Ami miatt levonok egy csillagot, az a mitesszerképző hatása. Kentem vele kicserepesedett a kicserepesedett számat és az orromat, amikor meg voltam fázva és elég durván elmitesszeresítette azokat a részeket, ahova felkentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

ilona1980

2017. január 13.

Hát ez tényleg hát:-) Ritka hogy egy krém azt produkálja,amit ígér,de ő betartja a szavát:-)Kisfiam bőrén ekcémás sebek jelentek meg, amik egyetlen éjszaka alatt szinte teljesen eltűntek ettől a csodaszertol!!!10 *

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

zsizska

2017. január 2.

A férjem évek óta szenved hideg ekcémától. A téli hónapokban véresre repedezett a bőre, hiába kente bőrgyógyász által felírt kenőcsökkel. A cicaplast azonban teljesen rendbe jött a bőre. Megéri az utolsó fillérig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

laskaib

2016. december 26.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg ezt a krémet! És milyen jól tettem!! Az ekcémás területekkel csodát tett, egy nap alatt rendbeteszi a nagyon kisebesedett kezemet! A kézkréme is nagyon jo, de ez az igazi csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Joaninha

2016. december 6.

Hatost adnék ennek a krémnek, ha lehetne. Ekcémás foltokra szoktam használni és ilyenkor télen éjszakai krémként. Reggelre nagyon finom puha tapintású a bőröm, nem lesznek pattanásaim tőle, nem tömíti el a pórusokat, pedig egy nagyon testes, zsíros krémről van szó, mégis csodát tesz. A bőröm hamar beissza, egyből megnyugszik és nagyon szép az eredmény. A szárazság és ekcéma foltokat is szépen rendbe teszi pár nap alatt. Nyáron is biztos jó barát lesz a napégés kezelésére. A sebek gyógyítására és kézkrémként is szuperül megállja a helyét. Mindig kell, hogy legyen belőle itthon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

drzhczk

2016. december 5.

abszolút csodaszer! ha menszesz előtt kijön 2-3 pattanás a homlokomon, kb két napig tartanak, abban a két napban se gyulladtak és csúnyák, a régi hegeimet pedig gyönyörűen kezdi eltüntetni. minden egyes lánynak, vagy bőrproblémás fiúnak a szekrényébe tuszkolnék egy ilyet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

arnimama

2016. november 30.

Termékmintát kaptam gyógyszertárban. Olvastam, hogy pattanások után maradó foltokra is jó, és tényleg, nagyon hamar elmulasztja a csúnya piros foltokat. Az egész arcra nem kenném, ahhoz túl töménynek érzem, kimondottan csak a foltokra tettem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 30.

PiciCic

2016. november 29.

Itteni vélemények hatására vettem meg hámlasztás utánra.
Szeretem a panthenol tartalmú termékeket,ezért meggyőzött.
Sűrű,gazdag,illatmentes krém.Nem irritál. Este szoktam feltenni,reggelre szépen beissza az arcom,puha,selymes lesz és a gyulladást is leviszi.
Állandó termék lesz a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Itteni vélemények hatására vettem meg hámlasztás utánra.
Szeretem a panthenol tartalmú termékeket,ezért meggyőzött.
Állandó termék lesz a polcomon.

szybylla

2016. november 19.

Nagyon jó kis krém. Télen a kezem iszonyatosan kiszárad, már-már ekcéma jeleit mutatja, de ez a krém nagyon szépen rendbe tudja tenni. Ilyen áron mondjuk nem kézkrémnek használnám el, de megéri az árát. Arcra is szoktam használni, ha a hűvös idő miatt esetleg a szám körül kiszárad, azon is sokat segített. Csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

DawnMelody

2016. november 19.

Télen, a fűtésszezonban mindig szárazabb a bôröm, ha pedig kemény a víz, egyenesen száraz foltok alakulnak ki az arcomon, a szám is menthetetlenül kiszárad. EZ a krém egy használattal majdnem teljesen eltünteti ezeket a foltokat. Sajnos az ekcéma miatt szétment bőrömre nincs hatással, ami kár, pedig amúgy csodaszernek mondanám. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Tartósítószer.