La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Ár: 4000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, Budapesten bárhol
deborika

2016. november 7.

Ez valami igazi csodaszer! Először a száj körül jelentek meg száraz foltok, és a bőrgyógyászom ajánlotta ezt a krémet. Pár napig kenegettem (esténként mindig vastagabban), és teljesen elmúlt. Azóta alkalmanként még előjön (pl. ha keményebb vízzel tusolok vagy télen), ilyenkor mindig újra előkerül ez a krém. Pattanások hegeivel is csodát művel, folyamatosan elhalványodnak. Nagyon szuper ez a krém, biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

ami2015

2016. október 30.

Pár hónapja már használom, maximálisan elégedett vagyok vele. Mivel muszáj hámlasztanom elég gyakran, utána mindig ő kerül elő, de ahogy bejött a hűvösebb, már szinte minden nap használom, nem csak a hámlasztós napokon. Rögtön nyugtatja a bőrt, nekem a gyulladt pattanásokra is nagyon jó, nem okoz semmi irritációt és az én zsíros bőrömnek se sok. Csak 40 ml-eset vettem elsőre, de a következő már a 100 ml-es lesz. Próbáltam a Bioderma hasonló (cicabio) krémjét, de ez sokkal jobb nekem. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 30.

laural

2016. augusztus 18.

Szuper kis multifunkcionális krém. Ekcémára, piros babapopsira, csípés utáni hegre, cserepes szàjra, hámló orra is bevàlt. Arcra csak egy-két alkalommal használtam extrém hideg-szeles időben, s néha éjszakára, mikor túlhámlasztottam, vagy pattanások hegeit akartam eltüntetni. Így arcon sem okozott gondot, sőt, nagyon hatásos volt, de kombinált bőrömre meleg időben nem tudom elképzelni a rendszeres használatát, ahhoz túl nehéz ez a krém. Alkalmi gyorssegélynek viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

jzsofi

2016. július 31.

Szaraz arcborre, kezdodo napallergiara, ekcemara, gyanta utani borpirre, sebes orra... Mindezekre bevalt, biztosan ujraveszem. Tomeny testes krem, de megsem annyira zsiros erzetu. Meglepoen keves kell belole, jol terul, konnyu elkenni es hamar felszivodik. Arcra csak hetente, kethetente kenem ha ugy erzem szukseges, de nem csinal gondot. Amiota hasznalom, nincsenek szaraz foltok az arcomon. Kezemen az ekcemat gyogyitotta, szemoldokomon a durva gyantazas utani pirossagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

juditjanka

2016. július 20.

Ez nagyon nem jött össze :( Ilyen pattanásos talán tinikoromban voltam utoljára, mint ettől a krémtől. Kifejezetten arcra vettem. Nagy gondom nem volt az arcommal mostanság, tipikus vízhiány, apróbb száraz foltokkal, T vonalon fényesedésre hajlamosan. Reggel este küönböző olajokkal is kentem, semmi gondom nem volt, még olajra is sminkeltem pedig! (argán, szőlőmag, jojoba,mikor mi) Gondoltam a kozmetikus okozta sebek majd szépen gyógyulnak ettől a krémtől..hát nem így lett. Először azt gondoltam, hogy tuti a kezelés utóhatása a sok, újabb pötty. És csak jöttek elő folyamatosan, mikor egy hét után abbahagytam a krémet, mert nem tudtam tovább nézni..a pórusaimat mindenhol eltömítette, és tényleg csúnya pattanásokat okozott :( Kézre majd elhasználom, de nagyon kiábrándított ez az egész :( Ja, és a sebek nem halványodtak, nem gyógyultak egyáltalán :( De hátha csak nálam nem működött :)

UPDATE: Szegény "cicakrém", jól lehúztam, bár ami igaz, az igaz..Viszont! Szőrtelenítás utáni pirosságra, kisebb napégésre, kézre azért szépen teszi a dolgát, így visszaadok neki még két csillagot, de a pattik miatt sajnos pont arcra nem tudom használni a sebgyógyító funkcióját :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

CamomilleRose

2016. július 14.

Az egész család használja ezt a krémet. Kicserepesedett szájra, sebekre, horzsolásokra, popsikrémként. Mindig van itthon, alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

Aura87

2016. július 8.

Cicaplastot mindenkinek! :) De most komolyan. Csúnyán leégett a homlokom, volt ebből a krémből egy mintám, gondoltam kipróbálom. Nagyon bevált, mentem a patikába a teljes kiszerelésért, azóta kb mindenre őt használom. (neki köszönhetően az egész folyamat lezajlott kb 4 nap alatt)
Csípésre, sebre, pattanásra, száraz arcbőrre, ekcéma kezelésére, stb. Az ára szerintem egész baráti, én azt hittem drágább, tekintve, hogy LRP. Megy az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

turbolya

2016. július 7.

Egy biztos pont a fürdőszobában. Néha egész arcra, gyakrabban kisebb sebesülésekre használom, hozza, amit kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 7.

Nena

2016. július 1.

Éjszakára használom utolsó lépésként, olajra és szérumra rétegezve. Ahhoz képest, hogy hányadik lépés, egészen jól beszívódik, nekem az az érzésem, hogy „bezárja” a bőrömbe a sok jót. :) Télen kezdtem el használni, de képes vagyok nyáron is elviselni a sűrűségét, annyira jó. Nyugtat, lehúzza a pirosságot, regenerál. Nem kell több. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Pillamilla

2016. június 27.

Na, ez valami királynő dolog :D Arcra is szeretem, főleg hámlasztás után, egy kis aloes vagy termálvízsprayvel hígítva, keverve kenem fel, nagyon nyugtatja a bőröm, és puhává varázsolja, és nem komedogén nálam. Sok csúnya sebet gyógyított már vagy halványított a hegeimen. Jelenleg a szúnyogcsípéseimen segít sokat, pedig van pár hatalmas példány :( de miután bekenem, nem is viszket, így nem bántom őket. Kipattogott bőrre is nagyon szupi, teljesen multifunkciós, csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 27.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Tartósítószer.