La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Ár: 4000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, Budapesten bárhol
kesztviki

2016. június 14.

Imádom!!!! Terhesen kialakult csúnya száj körüli ekcémára vettem meg, utolsó reményként és bevált, sokkal lassabban gyógyít, mint a szteroidos krém, de hát ugye NEM STEROID. Már mindent kipróbáltam előtte, saját készítésű shea vajas, kakaóvajs krémet...biodermást zinkes krémet...himalaya sót...bőrgyógyász által felírt krémet....szoláriumot. Azt reméltem, hogy szülés után elmúlik, de nem így lett, így tényleg már elkeseredésemben vettem meg ezt a krémet, de nem fűztem hozzá sok reményt, de tényleg használ, már alig látszik valami, kb 3 hete használom. Ajánlom ekcámásoknak, hogy tegyenek egy próbát, lehet nekik nem ez válik be, de máshol is olvastam, hogy jó rá. És az ára pedig nagyon baráti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 14.

szilvia84

2016. május 15.

Nem vagyok LRP rajongó, mert mániájuk minden termékükbe parfümöt tenni, de itt a kivétel :) Irritált, érzékeny, hámló, piros arcbőrömre kaptam két kis mintát a bőrdokimtól, kicsit félve kentem fel, nehogy pattanásokat okozzon. Nappalra nem használnám, mert nagyon fénylik tőle a bőr, de éjszakára remek kis regeneráló, az egész arcomat bekentem vele több napon keresztül és hála, reggelre ragyákat nem okozott, a bőrömön viszont javított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

boglarkab

2016. május 13.

Kifejezetten sok problémám van a bőrömmel az utóbbi években, újabban mindent irritációnak fog fel, sokszor fáj, érzékeny. Nemrég a patikustól kaptam mintákat ebből a krémből, amikor vettem egy La Roche termálvizet. Otthon ki is próbáltam és azóta imádom, azonnal megnyugtatta a bőröm,levitt minden pirosságot, egy élmény használni. Külön jó érzés, hogy nincs benne illatanyag sem (sok más bőrirritáló anyag mellett), valahogy ettől még jobb használni, hogy tudom, a hatóanyagokon kívül nem nyomok mást a bőrömbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

cafeconsal

2016. május 4.

Elég száraz, problémás bőröm van, erre szerettem volna valamit éjszakára. Reggelre csodát művel a bőrrel, sima, puha, egyenletes lesz tőle. Úgyhogy ezt és egy másik LRP krémet használok felváltva. Szerintem nagyon tuti, sokat javított a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

kontrakcio

2016. május 1.

Szeretem ezt a krémet, régóta megvan (lassan már talán kidobni sem ártana :D de még mindig van benne), szívesen használom, amikor a bőrömet irritáltnak érzem. Száraz bőrre is remek, jól hidratál. Éljenek a cicakrémek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

TwinkleZora

2016. április 28.

Hegekre, extrém száraz bőrre nagyon jó. Kisfiam ekcémás foltjaira is szoktam belőle kenni. Nagyon tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

narancsvirág

2016. április 25.

Már a sokadik tubussal fogyasztom. Hegekre/sebekre pontszerűen rakva, vagy akár ha száraznak érzem a bőröm arckrémnek is használom. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Redlips

2016. április 25.

Hát nem gondoltam volna, hogy felülmúlhatja az eredeti cicát, de sikerült neki. Gazdag krém, amit pár percen belül mattra beiszik a bőröm és hozzá a kiemelkedő hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

angelcare

2016. március 29.

Igazi alapdarab minden fürdőszobába! Cicakarmolás,gyulladt pattanás szétbarmolás,piros babapopsi -mindre a legjobb.Néha éjszakai arckrémként is felkenem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

borapanda

2016. március 27.

mindenre jó! amikor túl száraz a bőröm, rögtön segít, de én legtöbbet a pattanások utáni sötét foltokra szoktam kenni éjszakára, és így másnapra le is hullik a sebes rész, alatta szép új bőr van :) ha probléma nálatok a hegesedés, kötelező darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 27.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Tartósítószer.