La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Ár: 4000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, Budapesten bárhol
nileve1222

2016. március 22.

Lassan egy hete használom éjszakai krémnek. Nehezebb textúrájú, fehér, olajos krém, ami látszik a bőrömön is felkenés után. Ez engem estére egyáltalán nem zavar. Segít a pattik gyorsabb gyógyulásában, nyugtatja, hidratálja a bőrt. Eddig nem vettem észre, hogy eltömítené a pórusaimat. Remélem mindez így is marad majd a melegebb, nyári napokon is. Eddig nagyon jók a tapasztalataim vele, abszolút nem bántam meg, hogy megvettem. Új kedvenc éjszakai krémem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

nashko77

2016. március 7.

Uriage restructuranttal felváltva kezdtem el használni az arcomra, amit tönkretettek az akné-kezelések. Nagyon jó mindkettő, de az uriage, talán a parfüm miatt kicsit bizserget a felvételt követően, ez viszont egyáltalán nem. Viszont sokkal sűrűbb, nehezebb krém, óvatosabban is bánok vele, de ki nem hagynám sem őt, sem a társát most már egy zineryt-használat után. Az uriage is nagyon jó, de ennek a krémnek a 2. használatát követő reggel a szétroncsolódott bőr szinte teljesen rendbe jött az államon. Az arcomon még tart az antibiotikumos kezelés, így ott csak akkor kenem be, ha már elviselhetetlenül fáj, és azért, hogy ismét tudjam használni a gyógyszereket. Remélem, ha leállok a kezeléssel, akkor ott is rendbe teszi majd a bőrömet, ahogy az államon. Én adok neki egy ötöst már az eddigi teljesítményéért is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

nobilissima

2016. február 1.

Cica nálam alapdarab. Volt amikor áttértem másra, próbálkoztam, de végül be kellett vallanom, hogy eddig ő a legjobb. Én teljes arcra használom hidratálóként minden este. Télen-nyáron, nem lesznek tőle pattanásaim, nem tömíti el a pórusokat, nem pirosodok ki és a meglévő hegeket halványítja vagy a néha előforduló kisebb hámsérüléseket is gyógyítja. Nekem kicsit ragacsos amikor felkenem, de utána ez megszűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

tamimaci

2016. január 25.

Pár hónapja kijöttek ronda pattanásos-hámlós foltok az arcomon, akkor vettem meg. Akkor nem igazán vált be, nagyon csalódott voltam. Szerencsére egy jobb minőségű, kímélő arcmosó rendbetett.
Most télen - főleg mikor megfáztam és rengeteget fújtam az orrom - nagyon jó szolgálatot tesz, reggel és este is bekenem az orrom környékét, és egyáltalán nem szárad ki, nem hámlik. Jó kis cucc ez, csak nem való mindenre :) Talán drágának tűnik, de ici-pici kell csak belőle, így sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

AligatorBaby

2016. január 23.

Valódi ódákat tudnék zengeni erről a krémről. Az árát nagyon megéri és szinte minden bőrproblémára jó! Télen, mikor sajnos néha össze vissza hámlik a bőr a szám és orrom körül (pedig zsíros bőröm van) ez az egyetlen dolog, ami egy éjszaka alatt képes megbirkózni a hámlással, illetve a pattanás utáni foltokkal is csodát művel és felgyorsítja az eltűnésüket. Ha magára a pattanásra kenem, el ugyan nem tünteti, de a gyulladást mérsékeli. Egy ismerősömnek ez az egyetlen krém, ami az ekcémás bőrével csodát tud tenni. Határozottan ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

ursuska

2016. január 20.

Kicsit több, mint egy hónapja használom és valami szuper! Ekkor hirtelen annyira kiszáradt a bőröm,mint előtte soha, közben persze mély pattik is megjelentek, amik jól elsebesedtek.Pont ekkor olvastam itt a cica krémekről, gyorsan vettem is egy tubussal. Egyáltalán nem bántam meg! Másnapra már nem húzódott a bőröm, a sebek is elkezdtek gyógyulni. Egy ideig reggel-este használtam, most csak esténként, de olyan jó mindig miután felkenem! Pihe-puha bőr! Ilyenkor számra is kenek belőle, hamar rendbe teszi ezt is. Ősztől tavaszig kötelező lesz nálam,nyáron meg majd a strandos napok után jó regeneráló lesz. Szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

hodianiko

2016. január 19.

Kb. 2 hónapja szenvedek az arcommal! Száraz, viszket, húzódik és a nyakam tele piros foltokkal! Próbáltam több mindent de semmi javulás! Bőrgyógyász adott pár mintát ebből a krémből! Valami csoda!!!! Két kenés után már semmi sem látszódott! El is mentem és vettem egy 100 ml-et 3685 Ft-t! Ha kétszer ennyibe kerülne akkor is megvenném! Napi 1x kenem este de így is kiváló! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

Vika

2016. január 10.

El sem tudom képzelni a téli hónapokat e nélkül a krém nélkül. A bőröm ilyenkor nagyon húzódik és szomjazik. Ezt a krémet pont erre találták ki, nekem nagyon bevált. Habár nagyon gazdag és sűrű a textúrája, mégsem okoz zsíros érzetet, a pórusok nem tömődnek el tőle. Én a kezemre és az ajkaimra is szoktam belőle tenni, ha nagyon kiszáradnak. Pattanás utáni hegeket is szépen gyógyítja, amióta ezt a krémet használom, sokkal gyorsabban gyógyulnak a sebek. Az ára sem vészes, ez az egyik legolcsóbb LRP krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Theresia

2016. január 10.

Pont a KM cicakrémes blogbejegyzés idején volt extrém módon kiszáradva az ajkam, ill. felette a bőröm, úgyhogy gondoltam, teszek egy próbát. Több márka cicakrémjét nézegettem itt a Krémmánián, végül az INCI és a vélemények alapján erre esett a választásom.
Az extrém módon kiszáradt bőrömet az ajkamnál az Eucerin ajakápolóval együtt 2-3 nap alatt rendbe tette, sőt így télen a kezeim is ki szoktak száradni, azt is hamar rendbe szedi. Arcomra nem kentem, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy okoz-e pattanásokat vagy hogy milyen rá sminkelni. Hamar beszívódik, pedig eléggé sűrű krém.
Összességében nagyon megszerettem, száraz foltokra kúraszerűen felkenem, és pár nap alatt szép lesz a bőröm. A téli időszakban (nyáron nem szárad ki a bőröm) állandó krémem lesz.
Most vettem egyébként észre, hogy átkerültem a 25-34 éves korosztályba itt a KM-en, "szíven ütött", hogy öregszem, de hát ez van. :D (Májusban töltöm be a 25-öt. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Tündérvirág

2015. december 20.

Lassan egy hónapja használom. Este, lefekvés előtt, minden nap. Szeretem benne, hogy gyorsan beszívódik, nem lesz zsíros a bőröm utána, másnap reggel az arcom puha. (Sajnos nagyon száraz bőröm van, előtte vichyt használtam, de ez e téren sokkal jobb). Hátránya: én nem tapasztaltam a sebgyógyító hatását. Volt 1-2 seb az arcomon, de a krém sem gyorsította fel a sebek gyógyulását. Emiatt vonok le csillagot, amúgy nagyon jó termék, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Tartósítószer.