La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Ár: 4000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, Budapesten bárhol
kjucus

2015. december 17.

Tavaly télen vettem belőle egy kisebb tubust, a sok pozitív vélemény hatására. Csak az arcomra használom, reggelente, arctisztítás után, a fényvédő alá. Lehet hogy nem a legtáplálóbb krém az arcomra, de ettől végre nem hámlik a bőröm és nem viszketek. Már a második tubusnál tartok, ami már a normál méretű és nem bántam meg, hogy ezt választottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

timiss

2015. november 19.

Az arcomra használom, érzékeny, száraz bőrre és nagyon elégedett vagyok vele. Szinte azonnal orvosolja a pirosságot, én téli időszakban smink alapnak is használom. Természetesen pici kell belőle smink alá. 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Lézeres arckezelés után pár nappal a Cicaplast-ot erre kellett cserélnem(orvosi utasítás). Szeretem ezt a krémet, de az én bőrömnek nagyon nagyon nehéz. Viszont kitartok mellette, mert két pillanat alatt megnyugtatja a bőröm, és pihe-puha lesz tőle. Télen szerintem nagy szolgálatot fog tenni az érzékeny bőrömnek. Egyéb területen még nem próbáltam, de tervbe van, mert hajlamos vagyok a túlzott bőrkiszáradásra, bőrkeményedésre. (Egyenlőre ezekre a problémákra mást használok.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

szappanka

2015. november 10.

alapvetően nekem már az is egy tragédia, hogy véget ért a nyár, és újabb fél évet kell várnom a következőre, de úgy látszik, hogy öregszem, ugyanis eddig gond nélkül állt át a rendszerem - bár ez nem azt jelenti, hogy ezt örömmel tette, de most valamiért szeptember vége óta küzdök. az arcbőröm sínylette meg a legjobban ezt az évszakváltást, konkrétan olyan dolgokat produkált, amiket eddig még soha, és kicsit kezdtem már kiborulni emiatt, mert a pofim mindig rendben volt. radikális lépéseket kellett tennem, így hát kikukáztam mindent, aminek köze volt az arcomhoz, csak a sminkszereim maradtak. új kencét kerestem átlagos/éjszakai krémnek, és itt jön a képbe ez a jószág. kicsit furcsálltam, hogy semmilyen illata nincsen, és hogy kicsit sűrűbb, masszívabb krém, mint amelyeket megszoktam, de sebaj, ugyanis a bőröm meg van veszve érte, beissza, hasznosítja, és reggelre olyan babapofival ébredek, mint amilyennel korábban mindig, vagyis helyreállt a rend. van, hogy reggel is ezt használom, úgy megszerettem, és a sminket is simán bírja, úgyhogy tényleg tökéletes, boldogságom határtalan, és már csak fél évet kell várnom a megfelelő évszakra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Krikri

2015. október 13.

Két fiam van, így minden napra jut egy-egy horzsolás, sérülés, amiknek a gyógyulásában ez a krém nagyon sokat segít. Volt olyan, hogy a kisfiam egy nagy esés után, de még mielőtt sírni kezdett volna, felszólított, hogy "Anya, hozd a "cicát"!" 😊 A játszótéren már komoly reklámot csináltam neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

GNóri

2015. szeptember 17.

A kedvenc LRP termékem. Éjszakai arckrémnek használom (előtte micellás víz, szérum) és mostanában sokkal jobb állapotban van a bőröm. Reggelre kisimult, pihe-puha az arcom, kevésbé szokott viszketni, kevésbé száraz. A balzsam megnevezés ellenére nagyon sűrű, testes krém, mégsem okozott irritációt, pattanásokat. Kézkrémnek, ajakápolónak szintén kiváló.

Update: Az utóbbi napokban a sebgyógyító hatását is meg tudtam erősíteni sajnos. UNDI VESZÉLY, ha valaki nem bírja az ilyeneket, ne olvassa. Egy új saru 1-1 hosszú csíkban felsebesítette a lábfejem, de valami istenes módon, volt két gyönyörű mély seb a lábfejemen. És az a legjobb, hogy ugye a lábfej mozog, hajlik, és így újra és újra felszakadtak a sebek. Kentem én már rá mindent, de semmitől nem sikerült rendesen beforrniuk. Mire eszembe jutott, hogy van nekem egy csudijó cicaplastom is. Konkrétan két nap alatt rendbe tette a sebeket, és mostmár alig látszódnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Estee

2015. augusztus 28.

Jó sebjavító és hámosító, nagyon enyhe semleges illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Jó sebjavító és hámosító, nagyon enyhe semleges illata van

Pöti

2015. augusztus 9.

Tegnap dicsértem meg a bőrömet, hogy milyen jó állapotban van... Erre estére tele lett a búrám piros kiütésekkel (stressz, vizsgaidőszak és mekis kaja miatt). Ezek nem pattanások, nem mitteszerek, csak ilyen csalánkiütés szerű rusnyaságok. Reggelre se javult a helyzet, pedig direkt nem kentem rá semmit se, hátha megnyugszik. Reggel azonban nem bírtam elviselni a látványomat és ezzel a Cicaplast balzsammal bekentem, hidratáló helyett. Ez is tegnapi szerzemény, így pont jól jött ki, ki tudtam próbálni élesben. Első sokk az volt, hogy ez egy fehér krém. Használom rendszeresen a Cicaplast másik balzsamját, ott már megszoktam a szilikonos állagot, ennél is valami hasonló vártam. De elsőre ez olyan mint valami fizikai fényvédő.. Na mindegy, gondoltam, attól már nem nézhetek ki rosszabbul, mint azokkal a piros ragyákkal a fejemen. Rákentem, szinte azonnal nyugtatta a bőrt (mert persze ilyenkor viszket is). Teljesen nem húzódtak vissza, de nem húzódnak szinte egyáltalán. A rátett alapozót jól viseli, nem ugrott össze, nem kukacosodott, szépen terült rajta a festék. Részemről megy az öt csillag... :D

Update: Na szóval az van, hogy az ember lánya még 3 év kitartó KM-ezés után is tud hülye lenni. Vagyis elmegy a veszprémi állatkertbe 34 fokban mindenféle fényvédő nélkül. Aki még nem járt a fent nevezett helyen, annak csak annyit mondanék, hogy laza 3 óra séta és amennyiben tudja, sűrgősen pótolja, mert a hely csodaszép. Az eredmény pedig paprikavörösen égő bőr.. :'( Hazaérve a sírás kerülgetett, mert fájt és előre látom, hogy újra beállhatok a szeplős lányok táborába. Kínomban fogtam a cicakrémet, bekentem a sajgó bőrömet zuhany után. És ennyi. Reggelre már csak nyugodt, barnás (ami esetemben rém vicces, mert mindenféle minták égtek a bőrömbe) bőr fogadott. A fejemet pedig látni se akarom, le vagyok sülve mint a fene, ennyit a 7 féle fényvédőről, ami a polcomon van.. :'( De a lényeg, hogy a Cicaplast csillagos ötöst kap, újra tökéletesen vizsgázott. Én meg szerzek Cavintont, mert úgy látszik kezdek öregedni.. :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

mrita87

2015. július 9.

A legeslegjobb sebgyógyító krém. Nagyon szépen újraépíti a bőrt, meggátolja a hegek kialakulásást, és szerencsére semmi állati eredetű (se lanolin, se hasnyálmirigy por!) anyagot nem tartalmaz. Nagyon szeretem, szuper univerzális krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

kitticat

2015. július 1.

Sokkal jobb, mint a sima cicaplast. Elég nehéz krém, de télen simán feltettem az arcomra esténként, valamint a könyökömön levő ekcémára is bevált. (Ha nagyon belobban, akkor nem segít, de szinten tartásnak, vagy a kezdeti tünetek elfojtására szuper.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Tartósítószer.