La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Ár: 4000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, Budapesten bárhol
Viró

2015. június 13.

Ekcémás és nagyon érzékeny a bőröm, ez a termék nagyon gazdag, inkább a hűvösebb időben használom, mert nyárra túl zsíros! Én elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 13.

Nikolett81

2015. június 2.

Apróbb közepesebb pattanásaim szoktak lenni az államon, amik után mindig sötét heg marad, ha piszkálom, ha nem. Kenegettem minden este szorgalmasan, most már lassan kifogy a tubus, de semmi eredmény sajnos.Rajtam nem működik, lehet, hogy azért mert hormonális pattanásaim vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

vfejes

2015. május 31.

Néhány hónap múlva 6 éves pici lányommal teszteltük. Borzasztó érzékeny, allergiára, ekcémára hajlamos bőre van. Többnyire tünetmentes, azonban, ha valami kiváltja ezeket (étel, hő, nap, betegség, kozmetikumok), akkor ez nagyon jól beválik. Nekem ritkábban van rá szükségem, de teljesen jó nekem is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 31.

BLily93

2015. május 27.

Kétségbeesve rohantam a gyógyszertárba, miután mitesszereltávolító pálcikával persze, hogy egy bőr alatti faggyúcsomónak estem neki... és egy "szép" krátertől tartva a gyógyszertárban ezt a krémet ajánlották. Folyamatosan kentem a bőrömre és 3 nap alatt szépen begyógyult, semmi nyoma nem maradt a kis malőrömnek...Azóta is kenem minden pattanás után és azoknak sem marad helye, krátere. Életlen borotvával való borotválkozás után piros, égő lábamra is ezt kentem éjszakára, és reggelre nagyon szépen megnyugtatta a bőrt. Megfogadtam, hogy egy ilyet mindig tartok majd itthon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

bebicsirke

2015. május 1.

Rajongótáborába tartozom, kiszáradt/kipirosodott foltokra használom az arcomon, és a hatása azonnal érezhető. Múlt héten elkaptam vmi vírusos nyavalyát, a sok orrfújástól kipirosodott orromat és környékét 2 nap alatt rendbe tette...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 1.

szabinapal

2015. április 29.

Kiváló termék ekcémásoknak is. Nem irritálja az érzékeny bőrt, jól hidratál, nagyon szép egyenletes bőrképet csinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

norika18

2015. április 24.

szépen nyugtatja a piros bőrt, más hatását viszont egyenlőre nem érzékeltem, de tesztelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Sz1lv1

2015. április 14.

Csak az ekcémás foltokra viszem fel, segített. Eddig kenhettem bármilyen hidratáló krémet, nem használtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

pampuska

2015. április 4.

Mini kiszerelést kaptam a bőrgyógyászomtól, hámló, kipirosodott, irritált,viszkető folt kezelésére. Az első használat után enyhültek a tünetek, már a folt is alig van meg. Emellett egy ragtapasz tépte sebre kentem, egy használat után begyógyult, eltűnt a seb. Az orromon lévő apró piros heg (szerintem kinyomhattam ott valamit és attól keletkezett) és mellette az erek (ez is a sérülésnek köszönhető) is látványosan halványodik! IMÁDOM!!!!! Alig várom, hogy a Glamour napokon vegyek egy rendes kiszerelést! 5x5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

AngelAgi

2015. március 25.

Nagyon elégedett vagyok vele, évek óta nagyon problémás a bőröm, gyulladt, nehezen gyógyul és ha ezzel kenem be, sokkal gyorsabb a gyógyulás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Tartósítószer.