La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Ár: 4000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, Budapesten bárhol
babyface

2015. március 18.

jaj lányok itt mindig tanul valamit az ember... :) épp éjszakai krém után keresgéltem mikor beugrott, hogy valaki cicakrémet ajánlott estére is. azért döntöttem e mellett, mert ebben a legkevesebb a szilikon és persze itt a sok lelkes vélemény is. :) elsőre azért óvatosságból csak egy 30 ml-re ruháztam be. már első alkalommal is meglepett, mert én sokkal balzsamosabb állagra számítottam, de ujjbegyek között felmelegítve még toniktól nedves bőrre kenve pikk-pakk beszívja még az én zsíros bőröm is. :) utána persze kifényesedik ezért én nappalra nem fogom használni. de amit este művel a bőrömmel az egy csoda. igaz még csak pár napja használom, de a meglévő foltjaimat olyan szépen halványítja mint eddig semmi sem. :) nagyon jól hidratál, reggel kicsattanóan puha bőrrel ébredek. :) ezek után biztos be fogok szerezni egy 100 ml-es kiszerelést!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

istar

2015. március 16.

Hidratáló helyett használom,nálam ez lett a legtutibb! Megnyugtatja az erősen irritált bőrömet,perioralis dermatitissel küzdök már jó ideje.
Nappalra ezt kenem fel és sminkelni is szoktam rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 16.

Nappalra ezt kenem fel és sminkelni is szoktam rá.

meva

2015. március 15.

Én arckrémnek vettem, de semmi extrát nem nyújtott. Rettentően kiszárad az arcom, nyáron is száraz, de októbertől áprilisig meg aztán végképp elviselhetetlen. Namármost a szárazság megmaradt, sőt ha hetente nem hámlasztanék, valószínűleg ugyanolyan lenne mint eddig. Szomorú vagyok mert azt hittem ez majd megoldja a problémám :(
Update: Megkövetem a saját véleményem, ugyanis mikor elfogyott az első tubus, kíváncsiságból megvettem a Bioderma Cicabioját, de pár nap használat után visszatértem a Cicaplasthoz. A Bioderma krémje egyszerűen szörnyű volt, és bár nekem a Cicaplast sem csodakrém, de még mindig ez a jobb, így megkapja a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

2015. február 24.

Csodaszer kategória, valóban nagyon jól regenerál, nyugtat, segíti a hámosodást, hidratál. Arcra is nagyon jó, de számomra csak éjszakára jön szóba mert hagy egy kis csillogós réteget. Magában is jó, de olajat is lehet hozzá keverni, azzal is jól együttműködik. A rommá száradt, repedezett kezeimet is rendbe hozza reggelre, pedig tényleg nagyon rossz állapotban vannak most a hidegtől, már a sheavaj és a kakóvaj is csak addig segít amíg rajta van a bőrömön, ezzel viszont este lefekvéskor bekentem a kézfejeimet és most du. fél kettőkor még csak enyhén érzem hogy kezdenek kiszáradni, szóval hosszú távú a hatása. Irritált bőrre is nagyon jó. Amolyan univerzális valami, ami már nem hiányozhat a fürdőszobapolcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 24.

szueszti

2015. február 24.

Alapdarab lett. A harmadik tubussal hasznaljuk! Ejszakai arcapolo, testapolo,kezkrem, nappali arckrem, ajakapolo. Eleg sokan velemenyeztek,szerintem felesleges reszleteznem. Ujabb koszonet erte a kremmanianak!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

svekits

2015. február 22.

Sebgyógyító hatását annyira nem vettem észre, ettől függetlenül szeretem. Néha estére rakom fel. Megszüntette a hámlást, és smink alatt is jól működik.Kémiai hámlasztás után kifejezetten kellemes érzés. Ha véletlen túl sokat viszek fel, akkor zavaróan fényes tőle a fejem, szóval el kell találni a megfelelő mennyiséget - szerencsére kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

amatar

2015. február 17.

Ez egy csodálatos termék, kb 15 termékmintát kaptam, azokat használgatom jelenleg éjszakai krémként. Nagyon jól hidratál, télen nekem hajlamos foltokban kivörösödni és hámlani a bőröm, de ez sokat segít, ha pedig még ez is kevés, mandulaolajjal rásegítek. Nem okoz pattanást, és a hidratáló képessége ellenére is nagyon gyorsan beszívódik, nem csillog utána a bőröm. BHA után is ezzel hidratálok esténként, nekem tökéletesen bevált, meg fogom venni teljes méretben is. Extra dolgokat én nem vártam tőle, egy jó, érzékeny bőrre is megfelelő hidratálókrémet kerestem, ami megbirkózik a szárazabb részekkel is, de nem marad túl ragacsos a bőröm tőle, ezt pedig tökéletesen hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Kuttus

2015. február 7.

Rendszeresen rájön a 3 éves kisfiamra az a heppje, hogy neki márpedig mindennemű ruhadarab piszkálja a nyakát, így sikerül általában véresre vakarnia a nyakát. Ilyenkor ezzel kenem, és szépen rendbehozza az amúgy is érzékeny, kiszáradásra hajlamos bőrét. 5ös!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Evu227

2015. február 6.

Nem rég herpesz alakult ki a számon és nagyon csúnyán sebes lett és nem akart helyrejönni. Bementem a gyógyszertárba és ezt ajánlották, és még milyen jó, hogy ajánlották! Kb 4 napig kentem és szépen rendbejött. Az arcomra is ezt kentem amikor nagyon ki volt száradva és húzódott a bőröm, szóval mindenkinek kell egy ilyen kis tubus csoda otthonra, nagyon sok mindenre lehet használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

szeliger

2015. január 31.

Nálam nem lépett be a csodaszerek közé. A kisebb, száraz, pirosabb foltokat szépen megnyugtatja, de a komolyabb irritációkkal nem birkózik meg. Ráadásul a nagyon irritált, sérült bőrfelszínt csípi is. Egy év alatt sem fogyott el teljesen a tubus, a maradék mostanra mintha megavasodott volna, már nincs gusztusom használni. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 31.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Tartósítószer.