La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Ár: 4000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, Budapesten bárhol
Ildie

2015. január 10.

Amikor a páromnak lelézerezték a nyakáról a kis kiálló izéket ezt javasolta a bőrgyógyász. Pár nap alatt a kis hegeket begyógyította, de azért nem lett nyomtalan a dolog. Nem tudom, hogy a krém hibája-e, vagy a krém nélkül rosszabb lenne a helyzet, de maradtak kb 7-8 milis kis foltok, amik kb koszfolnak tűnnek, de teljesen síma, nem domború. Ahhoz képest, hogy a bőrgyógyász azt igérte, hogy a lézerezésnek nem lesz nyoma, hát maradt. A krém egyébként beszívódik, én egy kisebb kiszerelést el túdnék belőle képzelni, meret jó ha van otthon, de azért megromlik idővel, és nem kell minden nap, mint a kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

rekag

2015. január 10.

Családilag bibikrémnek hívjuk. :) Ősszel és télen cicaplastozunk, tavasszal nyáron inkább a Bioderma cicabioját használjuk. Sebekre, hideg miatt kiszáradt bőrfelületre, kipirosodott nózira, egyszóval bibikre használjuk és nagyon szeretjük! :) Én fejbőrre is szoktam kenni, amikor eluralkodik a szeborrea a hajtövemnél és szépen nyugtatja a gyulladt fellángolásokat. De menthetetlenül kiszáradt kezekre is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

csillag

2015. január 5.

Szerkesztő kisasszonyunk bőrápolàsi posztja utàn vàsároltam, és, hàt, rajongò lettem. Kenem éjjel, néha nappal is, ami a durva: annak ellenére, hogy sűrű tömény krém, a sminket is fantasztikusan tűri. Varázslatosan :D hidratál, és ehhez képest az ára nagyon baráti. Csudálatos!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 5.

Anee876

2015. január 5.

Télen eléggé száraz a bőröm, vannak hámló foltjaim, ezért én arckrémként használom éjszakára, meg nappalra is akár (jól lehet rá sminkelni).

Nekem nagyon bevált, szépen lenyugtat, hidratál, a hámló foltok 1-2 nap után eltűntek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

hellodanana

2014. december 27.

Gyógyulófélben lévő pattanásokra, utánuk keletkező kis sebek hegesítésére használom első sorban, és nagyban lerövidíti a regenerálódási időt. Mondanám, hogy nem tesz csodát, de szerintem nincs olyan nő akinek nem ér fel igenis egy csodával, ha végre azok a ronda pöttyök-foltok gyorsabban gyógyulnak és válnak halványabbá :-) ezen kívül az arcom legszárazabb részeire szoktam vékonyan felkenni néha éjszakára, és reggelre érezhetően hidratáltabbak lesznek ezek a területek, és végre nem mutatkoznak meg az alapozáskor sem, ami nekem nagyon nagy öröm, mert sokat szenvedtem az ilyen kis kiszáradó pirosas foltokkal korábban. és ha nem lenne elég, szerintem a szájra kenve is működik, egy éjszaka alatt rendbe teszi a kicserepesedett ajkakat, nem beszélve a kiszáradt kézfejekről :)) egyszóval hihetetlenül multifunkcionális krém, szerintem mindenki megtalálhatja azt az oldalát, amelyiket hatékonyan tudja alkalmazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

horzso

2014. december 25.

Nem hiszek a csodakrémekben, de nemrég nagyon megfáztam, és már fájt az orrom bőre a sok orrfújástól. Ekkor megvettem ezt a krémet, és kb. 2 nap alatt rendbe hozta a bőrömet. Brutálisan nagy adag, icipici kell csak egyszeri használatra. Egy picit zavar, hogy fehér, és nehéz bedolgozni, de a hatása kárpótol ezért. Miután rajtam segített, kölcsönadtam egy ismerősömnek, az allergiás, vörös, szárazan hámló bőrére, és nem tévedés, 3 használat után nem volt vörös, száraz, hámló. Úgyhogy ezt a kencét csodakrémnek nyilvánítom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 25.

rata.sum

2014. december 19.

Kész vagyok ettől a krémtől.
A sok jó vélemény hatására vettem meg, mivel az arcom hajlamos a gyulladásra, hámlásra. Meg persze Lisa Eldridge videói miatt is úgy éreztem, hogy nekem ilyen kell. :)
Első blikkre majdnem hanyatt dobtam magam... mi a fene ez a zsíros kenőcs, mit csináljak én ezzel?! Azért adtam neki egy esélyt, és milyen jól tettem! Elsőre kicsit sokat vittem fel, de sminkeléskor le tudtam mattítani. Nyáron biztos megőrülnék tőle, de ebben a hidegben kifejezetten tetszik, hogy nem csontszáraz a képem.
A kipirosodott orcáimmal nem tesz csodát (a tüneteim alapján gyanítom, hogy rozaceám van), de szemmel láthatóan lenyugtatja a kiszáradt, pirospozsgás bőrömet. Ha estére kenem fel, másnap puhább a bőröm, mint rendesen.
Múlt hétvégén sikeresen nekimentem a falnak *-*, az eredmény egy kb. ötforintos nagyságú sötétpiros folt és egy kb. egycentis repedés a pofacsontomon. Gyönyörűen nézett ki, első nap korrektorral sem tudtam rendesen elfedni. De -gondoltam- lássuk mit tud a cica! Nos, egy nap múlva a folt majdnem tökéletesen elhalványult, két nap múlva csak egy kis csík látszott, ahol szétment a bőröm, harmadnapra pedig nyoma sem volt az egésznek. Azt, hogy nyoma sem volt, úgy értem, hogy nagyítóval sem tudtam megtalálni, hol is lehetett a sérülés. :o Gyulladáscsökkentésben és hámosításban csillagporos ötös, smink alá "csak" ötös. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 19.

Kész vagyok ettől a krémtől.

tsuru

2014. november 30.

Kíváncsi voltam, h annyira jó-e, mint a sima Cicaplast (amit imádok), úh megvettem. A hámlásra és gyulladásra hajlamos bőrömön primerként szerettem volna használni, de nem vált be. Nem pontozom le, viszont megválok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 30.

csankaa

2014. november 23.

Én csak cicakrémnek hívom :) Super Cica Box-ban vettem, mindenre jó! Kiszáradt kezemre, ajkakra, csípésre, napégésre használtam eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

VeraTala

2014. november 9.

Kiszáradt ajkak, hideg ekcémás kéz, égett bőr, mindenre jó. Nagyon kellemes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

Kiszáradt ajkak, hideg ekcémás kéz, égett bőr, mindenre jó. Nagyon kellemes!

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Tartósítószer.