La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Ár: 4000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, Budapesten bárhol
Ár: 2000 , Eladó: agotaf
Állapot: Piros vonalig, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel elsosorban Budapest 5 es 13 kerulet, posta
megalomán

2014. augusztus 8.

Kezemre használtam eddig, nagyon jól beszívódik, szép hidratált maradt. Egyelőre tetszik. Most napégett bőrre próbálom majd ki este, mert párom megégett. Nagy kedvencem a La Roche Posay több terméket használok tőlük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

annanoszvai

2014. július 12.

Lisa Eldridge ajánlása miatt szereztem be; nagyon jó kis krém, pakolásként is szoktam használni. Elég tömör állaga van, de ennek ellenére szépen eldolgozható, estére egy nagyobb réteget használok, és reggelre nagyon szép bőröm lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 12.

flinda82

2014. július 6.

A pajzsmirigy gyulladástól legyengült, egyenetlen, gyulladt arcbőrömet két nap alatt láhatóan gyógyította. Az LRP termálvízzel használva azonnal megszüntette a viszketést is. Villámgyorsan beszívódik, nem fényesít és soha nem "izzadja ki" magából a bőr. Intoleráns bőrüek számára csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 6.

Vorsi

2014. június 11.

Most a gyógyszertárakban akciós csomagban adják (Super Cica Box), jár mellé egy La Roche-Posay termálvíz, ami szuper arcpermetként, frissítőnek, smink fixálásra. Imádom, egyet már vettem, de szerintem betárazok belőle, 2290 Ft. :) :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

Odil

2014. május 14.

Én is mellényúltam és őt hoztam a sima helyett, de mivel négy nap alatt láthatóan simította a hegemet, nekem édes mindegy, milyen cica. Öröm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

bubbans

2014. május 11.

Nagyon érzékeny a szám, ha valami rúzst vagy szájfényt használok, rögtön kiüti a számat, kiszárad, piros lesz és csíp, de ez általában rendbe szokta tenni, ha éjszakára bekenem vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

szilvion

2014. március 27.

Kézkrémnek használom, annak nagyon jó, begyógyítja a repedéseket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

Kézkrémnek használom, annak nagyon jó, begyógyítja a repedéseket.

huncutka

2013. december 21.

Erről a termékről is szerettem volna írni, bár ezt hamarabb használtam már mint az ajakápolóját. Elég "tömény" krém azt hiszem most ezért is szeretem, a bőrömnek most sokkal nagyobb mennyiségben van szüksége hidratálásra mint eddig, és ez a krém meg is teszi amit elvárok tőle. Kevés kell belőle, különben nem kap levegőt a bőröm, szilikonos igen de szerintem pontosan ez teszi igazán hatásossá.
Illatról itt sem igazán tudok sokat mondani, talán annyit mint az ajakápolónál.
Sminkelés előtt is használtam, viszont vagy nagyon keveset kellett használnom, és természetes üde arcbőr lett az eredmény, de előfordult már az is hogy picit többet tettem fel, nos ennek eredménye az lett, hogy több púdert kellett használnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

Illatról itt sem igazán tudok sokat mondani, talán annyit mint az ajakápolónál.

matine91

2013. december 21.

a bioderma cicabio krémmel együtt rendeltem meg. Valamiért jobban díjazza az extraérzékeny bőröm ezt a kencét, mint a cicabiot. Mogyorónyi mennyiséget viszek fel a bőrömre esténként, reggel sokkal kevesebbet, és tényleg hatásos a piros hegekkel szemben. Habár mindkettő jelentősen halványította a pirosságot a bőrömön, sokkal tartalmasabb krém a LRP, mint a Bio. . Szebb lett a bőrképem, amióta használom őket. És az ajkakra is tökéletes, bár arra külön gyógyszertári kencém van, de azt utálom, mert elkerülhetetlen, hogy ne kerüljön a számba és borzasztóan keserű íze van, de most nem erről van szó. Maximálisan elégedett vagyok, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

hajasbaba

2013. október 26.

Nem vagyok túl pattanásos, de amik ki is jönnek, azok állandóan sebesednek, hegesednek, egyszerűen nem gyógyulnak normálisan és a fehér bőrömön egy hónapig is meglátszik. Erre a problémára ezt a krémet választottam a sima Cicaplasttal szemben, mivel ebben kevesebb a szilikon. A sebek sokkal gyorsabban gyógyulnak tőle, már 3 nap alatt majdnem begyógyította az arcomon a pattanások nyomait. Én nem használom az egész arcomra, mert tényleg nagyon zsírosít és nem szívódik be, csak célzottan a problémás, sebes helyekre kenem. Csodákat nem kell tőle várni, tényleg csak a regenerálódási időt gyorsítja fel, viszont a szekrényemben mindig lesz egy tubussal, mert bármilyen sebre, horzsolásra tökéletes lehet. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Tartósítószer.