La Roche-Posay

Ár:   2290-3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2015. december 1.

Ár:   2290-3800 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató regeneráló balzsam. 5% panthenol + madecassoside tartalommal. Antibakteriális, gazdag textúra, optimális bőrmegújítás.

Felnőttek, gyerekek és csecsemők száraz, irritált, berepedezett, érdes bőrére. Használhatő az egész test, arc területén, és az ajkakon. Megfelelő tolerancia, érzékeny bőrre is használható. Paraben-mentes, illatanyag-mentes.

Ár: 4000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, Budapesten bárhol
Ár: 2000 , Eladó: agotaf
Állapot: Piros vonalig, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel elsosorban Budapest 5 es 13 kerulet, posta
ágica

2013. június 23.

Mintát kaptam belőle és nagyon megszerettem. Pattanás kinyomása utáni sebekre nagyon jó elég vékonyan kenni, így nagyon gazdaságos. Univerzális krém , horzsolásokra, sebekre szuper. Arcon kevésbé komedogén mint a neogranormon, bár ezt is csak óvatosan kenegetem. Hasznos krém, mert nem irritál/szárít, nincs illata, akár alapozó alá is jó a hegekre ( gondolom a szilikon miatt...), gazdaságos, bőven megéri az árát. Tuti veszek nagy kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 23.

Willow

2013. május 24.

Akut dolgokra jó, felgyorsítja a sebgyógyulást, lehúzza a gyulladás. Arcomra is kentem, akné hegére, szépen rendbe tette, de kellett neki, vagy 4 nap. Nem okozott új pattanást, a meglévőt nem rontotta. Hosszasan fennálló, visszatérő dolgokra, mint például esetemben a kisebesedésig száradó könyök, csak akkor használ, ha rendszeresen, mondjuk 2 naponta, kenem vele, akkor viszont tényleg puha és szép. Nem csodaszer, hasonló hatással olcsóbb krémek is vannak. 3 csillag.

Update: egyik nap azt vettem észre, hogy a szokásos sminkem száraz foltokon állt össze a bőrömön, sokkal roszabb volt, mintha smink nélkül megyek, hát lemostam és bekentem az egész arcom ezzel a krémmel, ez volt itthon. Munkába érve azt láttam, hogy olyan a bőröm, mintha le lenne alapozózva. Úgy értem hamvas, sima, egyenletes, nyoma nincs a foltjaimnak, pirosságnak. Mikor hazaértem még mindig ilyen volt. Hmmm. Ilyet még nem láttam. Kap 5 csillagot az alternatív felhasználás alkalmával nyújtott pozitív teljesítményéért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

_ca_

2013. május 23.

Túl sokat várhattam tőle, de nem jelentett megoldást sem a hideg miatti száraz foltokra, sem az egyéb apróbb sebeimre. Átmenetileg, kisebb problémákon viszont tényleg segít, de ez más krémek esetében is igaz, még akkor is, ha nem kifejezetten börmegújítóként reklámozzák őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 23.

samelike

2013. április 25.

Két tubust használtam el, teljesítette a küldetését. Mivel voltam olyan gyagya és tönkre vágtam a pofim erre kerestem megoldást. Ebben a krémben megtaláltam mindent:
ápolt, segített csökkenteni a duzzadt piros égő ragyás területeket, hegeket sebeket hamar gyógyított, megszüntette a feszítő érzést.
Bár ahogy írtam két tubust használtam el, még is azt mondom az eredeti Cicaplastot nem tudja lekörözni. Mert vannak hátrányai is:
csillogó zsíros arcbőr, ami alapozó használatával sem mérséklődik; ha kicsit többet viszünk fel akkor egyáltalán nem lehet rá alapozni; el kell találni azt a kis mennyiséget mivel nem szívódik be rendesen. Így egész arcon használva kész kis kihívás a használata. :)
Én helyi kezelésre tudom ajánlani, egy egy pattanás nyomait mérsékelni illetve ekcémás felületeket lekezelni. Akkor szerintem 100%-osan be tud válni a krém!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Floraline

2013. április 18.

Hajlamos vagyok időről időre szétnyomkodni az arcom, szép kis hegeket gyártok. Eddig csak egyszer használtam, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy nap alatt szépen helyrehozta a hatalmas pattanás utáni sebemet, reggel bekentem és az esti arctisztítás közben nyomtalanul eltűnt. Remélem továbbra is jól teljesít majd, eddig 5 csilli.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

floracska6

2013. április 16.

A bőrgyógyászom ajánlotta és a kiszáradt szájzugomat egy csapásra rendbe tette. Viszont elég drága, tehát csak 4 pont.

UPDATE: módosítanám a véleményem ugyanis a probléma 3 napon belül újra előállt, a krém tehát a probléma gyökerét nem szüntette meg csak a tünetet kezelte. hmm...sajnos ez esetben levonok egy pontot és tovább kenegetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

zuleica

2013. március 22.

Szerintem ez egy drágább popsikenőcs kisbabáknak, esetleg kézkrémként is elmegy télen, de ezen kívül semmi extra. Azért kap kettő csillagot, mert a sima Cicaplast hatása után nekem ez csalódás volt a foltokra, hegekre gyakorolt hatását illetően, valamint azt sem értem mi az az aluminium az összetevőknél. Shea vajat meg tudok magamra kenni amúgy is, a többi összetevő meg hát ... semmi extra. Ha nem a sima Cicaplast, akkor már inkább a Bioderma Cicabio, mint ez a aluminiumos popsikenőcs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

kovkitty

2013. január 27.

Az arcbőrömet kivéve nem mondanám érzékenynek a bőröm, ez a krém viszont kiütött. Árát tekintve túl dárga, semmi extrát nem ad. Nem tudom hova kenhetném, kézkrémnek túlzás, arcomra nem kenem miután máshol is kiütött. Számomra pénzkidobás volt. Nehezn szívódott fel, az illata végülis semleges. 1 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

nettics

2013. január 25.

A kislányom bőre nagyon száraz, atópiás bőrkiütései vannak, ez a krém nagyon jó rá.
Én pedig az arcomra használom, nagyon sokszor nagy gyulladt pattanásaim lesznek reggelre. Ezzel a krémmel, ha bekenem, a nap végére nagyon szépen visszahúzza őket... Szerintem egy csoda...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

cuni.geo

2013. január 18.

égésre semmiképp se jó, nekem a contractubex csodát tett a bőrömmel, ez nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Tartósítószer.