La Roche-Posay

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló hatású és védelmet nyújtó ajakbalzsam.

Innováció: Regenerálja és megnyugtatja a bőrt. MP Lipideket tartalmaz - amelyek megerősítik a bőr természetes védelmét. Az azonnali komfortérzet érdekében 5% Panthenolt tartalmaz.

Ár: 1600 ft postával (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
TRLinda

2020. február 27.

Szerintem gyógykrém,mivel volt egy balesetem ,ami számat érintette és nagyon sebes lett,nem egyszerűen csak kiszárította a hideg,durva,hogy egy éjszaka alatt mennyire sokat segített.Nekem gyógyszerész ajánlotta egyébként

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 27.

laanna

2020. január 24.

Megéri az árát, hiszen elég nagy mennyiséget kapunk. A funkcióját is tökéletesen betölti, szépen hidratál, az esetleges kisebb repedéseket is gyógyítja. Elégedett vagyok vele, egyedül a kiszerelése nem a kedvencem, mivel a stiftes ajakápolókat jobban kedvelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

malvinahelia

2020. január 24.

Legjobb ajakápoló. Nagyon sokat megpróbáltam, de semmi sem akart működni. Ez pár nap alatt rendbetette a Sahara-száraz számat. Ha elfogy, biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 24.

preka

2020. január 10.

az egyetlen ajakbalzsam ami rendbeteszi a telen hidegtol, szeltol kirepedezett szamat. imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

kokuszmokusz

2019. december 30.

Nagyon szeretem!
Nyárom is ezt használtam, de most télen mikor rettenetesen kirepedt a szám, 1-2 nap alatt rendbe tette.
Biztos újra fogom venni, imádom a La roche posay termékeket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Nagyon szeretem!
Biztos újra fogom venni, imádom a La roche posay termékeket!

nine

2019. november 5.

Nem egy csodaszer, de meg vagyok elégedve vele! Főként éjszakára használom, kicsit vastagabb rétegben viszem fel, és így nagyszerűen hidratálja az amúgy meglehetősen száraz ajkamat. Szerintem összhangban van az ára a minőségével és a hatékonyságával.
Talán annyi a negatívuma, hogy néha nehéz az adagolása, pláne, hogy most már a tubus vége felé járok, kicsit nehezen nyomható ki a krém. Amikor meg tele volt, akkor előfordult, hogy hirtelen túl sok jött ki belőle. Picivel praktikusabb kiszerelése is lehetne, de ez tényleg csak egy apróság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

TDiana

2019. november 1.

Kb. 1 hónapja használom minden reggel és este. Nagyon krémes, kellemes érzése van és jól táplálja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

vanita0927

2019. szeptember 28.

Télen használom. Sűrű, jól
hidratál. Nyárra sok. Ára is rendben. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Télen használom. Sűrű, jól
hidratál. Nyárra sok. Ára is rendben. 🙂

Fujituli

2019. augusztus 29.

Sűrű állagú, szelíd fénnyel. A száj utána esztétikus, nem néz ki olajosnak, vagy ilyenek, mint a legtöbb ajakbalzsam használata után. Egy eléggé vastag formula, ami télre tökéletes, nyárra kicsit sok, de még mindig jobb, mint a drogériás társai, mivel nem olvad le a bőrről. Akinek nagyon száraz, problémás az ajakkörnyéke, annak egy jó választás lesz. Sokat kipróbáltam a kategóriából, ez nekem a top5-ben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

pillangolany7

2019. augusztus 9.

Egy időben véresre kirepedt a szám, és semmivel nem tudtam helyrehozni, a bőrgyógyász pedig ezt ajánlotta rá. Valóban sűrűbb állagú, így nehéz kinyomni a tubusból, ezt leszámítva nekem pár nap alatt meggyógyította a számat, és azóta is jó szolgálatot tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol