La Roche-Posay

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló hatású és védelmet nyújtó ajakbalzsam.

Innováció: Regenerálja és megnyugtatja a bőrt. MP Lipideket tartalmaz - amelyek megerősítik a bőr természetes védelmét. Az azonnali komfortérzet érdekében 5% Panthenolt tartalmaz.

Tündérvirág

2019. április 24.

Száraz ajkamnak nagyon jó, puha lesz tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Száraz ajkamnak nagyon jó, puha lesz tőle.

anitaanett

2019. április 22.

Egy nagyon pozitív véleményt olvastam róla pár hónapja neten, aztán jobban utána néztem és az egyből több pozitív vélemény lett. Carmex-et használtam több éve már, de ki szerettem volna próbálni valami számomra újat. Elhoztam az utolsó darabot a gyógyszertárból és alig vártam, hogy kipróbálhassam.
Nagyon tetszik az eredmény, amit nyújt! Rövid időn belül helyre hozza a teljesen cserepesre száradt ajkaimat, hamar beszívódik és nincs ragacsos érzés se utána. Kevés kell belőle, ezért úgy gondolom sokáig elég lesz. Engem nagyon meggyőzött és biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

natasa

2019. március 29.

Először 5 csillagot adtam rá, de jöttem módosítani. Eleinte bevált, de amikor komolyabb szájszárazsággal kellett megküzdenie, akkor leszerepelt. Kiszáradt a szám, illetve a szájszélek is kicsit kirepedtek. Bekentem ezzel, nem éreztem javulást. Viszont egyszerre csak vér ízét éreztem napközben a számban, véresre repedt az alsó ajkam. A száj szélei fehérre száradtak, szabályosan fájt, égett. Nem mondom, hogy ettől, de hogy semmit nem segített, az fix.
Azért 2 csillag,mert először tetszett. De most nem merem használni sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

Azért 2 csillag,mert először tetszett. De most nem merem használni sem.

Vichy

2019. március 24.

CSODA ez a krém. Körülbelül másfél hónapja nagyon beteg voltam, aminek az egyik következményeképp herpesz lett a számon (teszem hozzá úgy, hogy nagy szerencsémre eddig sosem volt herpeszem), majd az elmúlt és maradt az extrém szárazság. Kb. sivatagi viszonyok uralkodtak a számon, folyamatosan felrepedezett és fájt. Majd elkezdtem kutatni krémek és ajakbalzsamok után, vettem Blistexet, Neutrogenat, Alverdét, sima körömvirág krémet míg végül végső kétségbeesésemben megnéztem a krémmánia ajakbalzsam legjeit... és itt bukkantam erre a csodálatos krémre. Úgyhogy futottam is a patikába megvenni, majd elkezdtem használni. Elsőre semmi változást nem észleltem, de a második éjszakai felkenés után elkezdett hámlani a szám. Nagyon furcsa érzés volt, viszont már kevésbé volt kirepedezett és nem is fájt, húzodott annyira mint előtte. Kb. 3 és fél nap alatt végül rendbe tette a szám, aminek nagyon örülök, bár rúzsozni még nem mertem, de ami késik nem múlik!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Timi2424

2019. március 15.

Én is alig hittem el, amikor egy este alatt rendbetette a két vérző repedést a számon. Igen, nem a legkényelmesebb ez a tubusos forma ennek a nehezen kenhető akárminek, de hat. És nekem ennyi elég is. este hasznalom, napközben Eucerin és még a szeles időben is egész jó állapotban vannak az ajkaim. Remélem ahogy beköszönt a tavasz, már elég lesz egyszer este és egyszer reggel használni ajakápolót, minőségit és megpróbálok nem elcsábulni a színes, illatos finomságokra, amik csak ideig-óráig hatnak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Madi

2019. február 27.

A tubusától égnek áll a hajam. Ez a fajta csomagolás az egyel hígabb dolgokhoz való, nem ehhez a sűrűbb géles állaghoz, mert nehéz eloszlatni és a kinyomott termék fele a tubus csőrén marad. Direkt éjjelre kentem fel, hogy legyen ideje hatni, de reggelre (bár a nagyja beszívódott), nem történt nagy változás. Valamelyest hidratáltabb lett a szám, de közel sem annyira, mint amennyire elvártam volna egy ilyen agyonmagasztalt márkától. Ennyit egy szimpla drogériás ajakápoló is tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Csodalatosmandarin

2018. december 12.

Eddigi legjobb ajakapolom!
Nagyon szaraz es sebes lett megfazas illetve klimavaltozas miatt a szam es az orrom alatti resz, Carmex mar semmit nem tudott ellene tenni, csak csipett.
Ez a krem egyik naprol a masikra tette pihe puhava a kiszaradt, piros, sebes ajkaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

Eddigi legjobb ajakapolom!

bcsillus

2018. november 29.

Nem vagyok benne biztos, hogy a vas+folsav pótlás vagy ez tette rendbe az ajkam, de biztos, hogy jobb volt mint bármilyen drogériás kence, amit eddig próbáltam.
A sebes, kicsattant, fájó szájsarkakat is helyrerakta.
Sokan panaszkodnak itt az ízére - illatára- állagára, amit nem értek, mert ez nem egy fancy EOS, hanem egy gyógyszertári cucc, így ez teljesen rendben van tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

A sebes, kicsattant, fájó szájsarkakat is helyrerakta.

papramona

2018. november 16.

Elhasználtam 3 hét alatt egy tubussal, de sajnos nekem nem vált be, lehet hogy extrém nehéz eset az ajkam... :D Nem volt rossz, de ugyanúgy óránként kennem kellett mint a többi 'nem jó' ápolóval és mégis félig száraznak érződött alatta. Maradok az Uriage-nál, az az örök nyerő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

ciska

2018. augusztus 29.

Volt egy időszak amikor a szám folyamatosan kirepedezett, kiszáradt és sebes volt. Kipróbáltam rá sokféle ajakápolót de igazán egyik sem segített max addig amíg bekentem, majd a gyógyszertárban ajánlották ezt a fajtát amit ki is próbáltam. Kb 3nap alatt teljesen rendbe jött tőle a szám és azóta sincs vele probléma. Vékonyan rúzs alá is szoktam haszálni. Nekem ez a pici tubus is elég sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol