La Roche-Posay

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló hatású és védelmet nyújtó ajakbalzsam.

Innováció: Regenerálja és megnyugtatja a bőrt. MP Lipideket tartalmaz - amelyek megerősítik a bőr természetes védelmét. Az azonnali komfortérzet érdekében 5% Panthenolt tartalmaz.

Ár: 1600 ft postával (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
andrea91

2017. május 2.

Hát nem tudom, nekem ez sajna semmi extra. nem rossz, de nem érzem a különbséget bármilyen más ajakápolóhoz képest. Mondjuk én nem sebesre száradt állapotban teszteltem, csak sima kiszáradásokkor, de ugyanazt hozta mint bármi más. jó, de nekem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

BettinaPinter

2017. április 22.

Borzasztó száraz, sebes, véres volt a szám, a széle pedig már gyulladt volt.
Rengeteget dolgot kentem rà, a carmextől be is dagadt pluszba az egész, szóval nagyon kétségbe voltam már esve,amikor is a gyógyszertárban ezt ajánlották.
Kettő napon belül rendbehozta nagyjából a számat, egy hét alatt tökéletes lett. Nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Borzasztó száraz, sebes, véres volt a szám, a széle pedig már gyulladt volt.

Zsuszie84

2017. február 23.

Az itteni ajánlások után vettem meg, és nem csalódtam! Amúgy is érzékeny a bőröm, de idén télen odáig fajult a dolog, hogy az ajkaim véresre száradtak pár perc hideg levegőn tartózkodás után. Amellett, hogy borzasztóan nézett ki, rettenetesen fájt is, de hiába kentem rá bármit, semmi nem látszott segíteni. Ez három nap alatt rendbehozta. Picit nehéz kinyomni a tubusból, és viaszosabb is, mint egy sima ajakápoló, de maximálisan ápol és sokáig tart. A repedéseket, sebeket is nagyon szépen rendbehozza, pár nap alatt puha, épolt ajkakat varázsol. Nálam alapdarab lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

FannerManner

2017. február 7.

Évek óta állandó darab nálam. Gyorsan puhít, az esetleges kisebb repedéseket gyorsan helyreállítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

zs001

2017. február 6.

Az egyik legjobb ajakápoló. Kevés kell belőle és tényleg hosszan tartó a hatása. Kézkrémmel szettben vettem, ajándék volt hozzá, de ha elfogy be fogom szerezni. Kicsit drágább mint a drogériás termékek, de a hatása ennyivel jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

niki33

2017. január 24.

Ilyenkor tèlen a cserepes ajkakra ez egy igazi áldás:) Sok ajakápolót kipróbáltam már, hatásban eddig ez a legjobb:) Update: Módosítom 4 csillagra, mert találtam jobbat nála. Táskába minden napra viszont jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Lencseee

2017. január 17.

Nekem nem lett "csodaszer". Inkább megelőzésre használom, de ha nem akcióban vettem volna, nem tetszene teljes áron. Jobb, mint egy labello, de nem érzem sokkal hatékonyabbnak, mint egy egyszerű "Vaseline"-t. Még mindig keresem az igazit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

hdori23

2017. január 10.

Imádom! A cserepes kirepedezett ajkaimat tökéletesen helyre hozta. Az állaga kicsit szokatlan. Az árát mindenképp megéri téli időszakban alap termékem lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Makk Zsuzsó

2017. január 6.

Ez bizony működik. Rommá volt cserepesedve az ajkam, borzasztóan nézett ki, vérzett is, ez a Cicaplast pedig egy éjszaka alatt rendbe rakta. Tökéletesen. Nem csak enyhített a bajon, hanem megszüntette! Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

vivienlovesit

2016. december 18.

Kétségbeesésemben vettem meg, amikor az ajkaim már véresre voltak száradva. Szeretem a La Roche-Posay termékeit, bíztam benne, hogy az ajakápolójuk is ugyanazt a szintet fogja hozni! :) Kicsit testesebb az állaga, mint a többi ajakbalzsamnak, így jobban beszívódik. A Cicaplast termékek funkciója alapvetően az, hogy helyreállítsák a bőr szerkezetét - ami jelen esetben: sikerült. Zseniális termékről beszélünk, mindenképpen érdemes befektetni rá; de érzem, hogy még mindig nem ő az igazi! Nagyon nem szereti a bőröm a hideget, az ajkaim meg pláne! :( Tényleg ápol, tényleg hat - de, nincs meg az az egész nap tartó hatása. Ettől függetlenül, az eddigi legjobb ajakápolóm! ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol