La Roche-Posay

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló hatású és védelmet nyújtó ajakbalzsam.

Innováció: Regenerálja és megnyugtatja a bőrt. MP Lipideket tartalmaz - amelyek megerősítik a bőr természetes védelmét. Az azonnali komfortérzet érdekében 5% Panthenolt tartalmaz.

Ár: 1600 ft postával (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
Lencseee

2017. január 17.

Nekem nem lett "csodaszer". Inkább megelőzésre használom, de ha nem akcióban vettem volna, nem tetszene teljes áron. Jobb, mint egy labello, de nem érzem sokkal hatékonyabbnak, mint egy egyszerű "Vaseline"-t. Még mindig keresem az igazit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

hdori23

2017. január 10.

Imádom! A cserepes kirepedezett ajkaimat tökéletesen helyre hozta. Az állaga kicsit szokatlan. Az árát mindenképp megéri téli időszakban alap termékem lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Makk Zsuzsó

2017. január 6.

Ez bizony működik. Rommá volt cserepesedve az ajkam, borzasztóan nézett ki, vérzett is, ez a Cicaplast pedig egy éjszaka alatt rendbe rakta. Tökéletesen. Nem csak enyhített a bajon, hanem megszüntette! Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

vivienlovesit

2016. december 18.

Kétségbeesésemben vettem meg, amikor az ajkaim már véresre voltak száradva. Szeretem a La Roche-Posay termékeit, bíztam benne, hogy az ajakápolójuk is ugyanazt a szintet fogja hozni! :) Kicsit testesebb az állaga, mint a többi ajakbalzsamnak, így jobban beszívódik. A Cicaplast termékek funkciója alapvetően az, hogy helyreállítsák a bőr szerkezetét - ami jelen esetben: sikerült. Zseniális termékről beszélünk, mindenképpen érdemes befektetni rá; de érzem, hogy még mindig nem ő az igazi! Nagyon nem szereti a bőröm a hideget, az ajkaim meg pláne! :( Tényleg ápol, tényleg hat - de, nincs meg az az egész nap tartó hatása. Ettől függetlenül, az eddigi legjobb ajakápolóm! ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

csibepihe

2016. december 18.

Áldom az eszem, hogy rátaláltam, a Carmex, Neogranormon, vagy argán olaj használata után ez igazi felüdülés volt. Ilyen pozitívan rég csalódtam kenceficében. Az állandó kiszáradt részét a számnak két felkenés után láthatatlanná tette, alig hittem el, azóta se száradt ki annyira, mint ezelőtt folyamatosan. Soha többet nem akarok mást a számra, haha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Joaninha

2016. december 6.

Nagyon érzékenyek az ajkaim, ha nem valami jó és megbízható minőségű terméket kenek az ajkaimra, akkor hajlamosak ekcémás tüneteket produkálni, illetve ilyenkor télen cserepesre száradni. Eddig kizárólag a Bebe ajakápolói váltak be, egyébként rúzsok és szájfények alá bázisként is, de La Roche-Posay rajongóként gondoltam kipróbálom ezt a terméket is, mert 50%-kal olcsóbban jutottam hozzá. Nagyon szuper termék, megéri az árát. Nagyon sűrű az állaga, de könnyű felkenni és utána nagyon finom selymes érzetet hagy az ajkakon. Nincs illata, de van egy nagyon pici édeskés íze. Egyből megnyugtatja az ajkakat és táplálja őket. Egyáltalán nem szárít és nincs húzódó érzés, miután beszívódott a krém, nincs az embernek egyből kényszere, hogy újrakenje a száját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Powderpuff Girl

2016. november 18.

Jó kis ajakbalzsam, éppen olyan állaga van, mint a cicaplast krémnek. A tubosos- csőrös kiszerelésért nem vagyok oda, szépen eloszlatni ujjal lehet csak. A száraz, cserepes ajkaknak gyógyír. Télre jó választás lehet, szépek az összetevői is. Egyszerűen nem szerettem bele, keresgélek tovább, de ha a nagy hidegre nem találok mást, akkor lehet, hogy újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Werefox

2016. június 10.

Nem rossz. Amikor télem rommá cserepesedett a szám szépen helyretette, elég zsíros, nehézkes krém. El fogom használni, de semmiképp sem mindennapi használatra, inkább vészhelyzetre való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Korina2000

2016. május 15.

Az utóbbi időkben, nagyon ki volt száradva a szám mert elkezdtem egy gyógyszeres kúrát és a bőrgyógyász ezt a krémet javasolta. Az állaga eleinte furcsa volt számomra, nem a megszokott. A hidratálásával nem vagyok úgy megelégedve , mert rendkívül ki is van száradva a szám és nem tapasztaltam azt a hű hatást, viszont tény és való hogy javított rajta, de még mindig nem olyan mint ahogy azt vártam. Még meglátom hogy mit tudok ezzel kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

mbianka1

2016. május 11.

Nem gyakran használom, csak ha már nagyon száraz az ajkam, azt pedig szépen ápolja és puhítja. Illetve évente 1-2 alkalommal a herpeszem is előbújik, ha még időben elkapom, és ezt kenem rá az ujjammal, másnapra már vissza is húzódik szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol