La Roche-Posay

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló hatású és védelmet nyújtó ajakbalzsam.

Innováció: Regenerálja és megnyugtatja a bőrt. MP Lipideket tartalmaz - amelyek megerősítik a bőr természetes védelmét. Az azonnali komfortérzet érdekében 5% Panthenolt tartalmaz.

anile

2015. december 12.

Mostanában rákattantam a termálvíz alapú krémekre, így nem volt kérdés, hogy ezt is kipróbálom. Amióta az eszemet tudom, az ajkaim érzékenyek és cserepesedésre hajlamosak, nem számít mennyi folyadékot iszom. Nagy elvárásaim voltak, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Hidratál, hidratál, de semmi extra. Ennyi pénzért pedig várná az ember azt az extrát.. Olcsóbban is lehet kapni jobban teljesítő ajakápolókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

zalla

2015. november 26.

Mikor megvettem, azt hittem megtaláltam az ajakápolók szent grálját: kellemes, könnyű balzsam, ami azonnal hidratálja az ajkaimat, úgy, hogy nem hagy érezhetőfilmréteget maga után. Mindehez jön a praktikus kiszerelés, és az illatanyagmentesség. Az első nap, mikor 3-4 óránként újra cserepesek voltak az ajkaim, még úgy voltam vele, hogy biztos csak annyira rossz a kiinduló állapot, hogy idő kell, hogy rendbehozza a balzsam. Sajnos 4 nap múlva is ugyanaz volt a helyzet, de 2 hét használat után se lett jobb. Sajnos megelőzésre sem igazán vált be... Bevallom, nem ezt vártam egy gyógyszertári terméktől. A kegyelemdöfést a terra naturi stick adta meg: töredékáron (1700 ft helyett 370 ft-ért!) legalább ennyit tud. Nem akarom teljesen leírni a terméket, mert a véleményekből látom, hogy sokaknak tökéletesen bevált, de számomra ez egy kissé túlárazott, a közepesnél csak kicsit jobb ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Szilva86

2015. október 31.

A legjobb ajakápoló. Elég sűrű, igy én estére használom. Reggelre a szám teljesen puha, a szárazságot teljes mértékben eltünteti. Csillagos 5.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

manna88

2015. október 30.

Izotretinoin kúra alatt vásároltam először. Akkor ezt és a gyógyszertári vulnera krémet ajánlotta a bőrgyógyász a menthetetlenül száraz ajkaimra.
Szerintem nagyon jól hidratál, nyugtat, és sokáig érzem a hatását. A többi ajakápolóval az a fő bajom, hogy szinte fél óránként úgy érzem, újra kéne kennem - ennél ez nincs.

Nem az a tipikus bizsergető ajakápoló, mint pl a Carmex vagy a Blistex - ezért felkenéskor nincs az a "wow" érzés, de ez senkit ne tévesszen meg! Amilyen észrevétlennek tűnik először a hatása, hosszú távon olyan jól hidratál és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

bridzsi08

2015. július 21.

Megtaláltam a tökéletes ajakápolót! 25 éve szenvedtem a kicserepesedéssel, használhattam akármit, vagy nem szívódott fel, vagy nem hidratált, vagy csomókban összeállt az ajkaimon, de ez minden tekintetben tökéletes számomra! Azonnal hidratál, egyáltalán nem tapasztaltam negatív, ragacsos utóérzetet, az íze enyhén édeskés, én szeretem, hogy színtelen és a kiszerelés is praktikus, az ujjaimnak nem kell a krémmel érintkezniük, így higiénikus. Én a szerencsétlen, állandóan sivatag ajkaimat nagyjából 2 óránként kenegetem vele és semmi probléma! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

fruzsicaaa

2015. július 13.

Melyseges csalodas. Semmire de semmire nem jo.
Allagra is a muanyag bevonatot kepezo wax-szeru szolozsirokra emlekeztet, a hatasa pedig egyenlo a nullaval. Egy Labello classic is hasznosabb nala. Kellemetlen fullaszto erzet viselni, raadasul arany aron van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

Melyseges csalodas. Semmire de semmire nem jo.

Heli78

2015. június 12.

Család kedvence :-)) Tavaly nagyon kiszáradt a szám a bőrgyógyász ajánlotta pár nap alatt helyre állt a rend :-))
Annyira puha lesz tőle a szám hogy akkor is kenem amikor nem is lenne szükségem rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

KezdoManias

2015. június 11.

Sűrű, vazelin hatású állag, átlag feletti ápolás. Praktikus kiszerelés. Mellékíz és színezék szerencsére nincsen! Egész sokáig elég, pedig naponta többször használom. Bár nekem kell mellé néha vegyes használattak egy másik ajakápoló, ami számomra az ideálisnak bizonyult, ez is megérdemli az 5-öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

heyitseszter

2015. május 24.

Nagyon jó kis termék, a téli szeles időszakban nekem ez volt az egyetlen, ami rendbehozta a szám állapotát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Juliette88

2015. május 4.

Nekem tuti csodaszer, pár hete - ismeretlen okokból - teljesen kicserepesedett a szám, hámlott is, úgyhogy gondoltam beruházok egykomolyabb gyógyszertári darabra. Kb két éjszaka alatt teljesen rendbe tette a számat, azóta sem volt gond. Hiába a csili-vili sok illatos szájápolóm, ha komolyabb hatás kell, egyik sem ér semmit, csak ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol