La Roche-Posay

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Regeneráló hatású és védelmet nyújtó ajakbalzsam.

Innováció: Regenerálja és megnyugtatja a bőrt. MP Lipideket tartalmaz - amelyek megerősítik a bőr természetes védelmét. Az azonnali komfortérzet érdekében 5% Panthenolt tartalmaz.

Ár: 1600 ft postával (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
cardinale

2015. január 30.

Nem vagyok egy nagy ajakápolós fajta, de télen sajnos muszáj, mert nagyon ki tud száradni a szám. Napi egyszeri kenéssel kb.4-5 nap után éreztem a hatását.Csak este használom, mert, így tuti fenn marad.A kiszerelés szörnyű, mert nehéz kontrollálni hogy mennyi jöjjön ki belőle.Ennek ellenére 5-ös, mert teltebb és simább ajkakat eredményezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

megalomán

2014. november 20.

Huh ez tényleg nagoyn jó, elég husis a szám és bizonyos rúzsok szárítják, de nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

kontrakcio

2014. június 1.

Kellemes ajakápoló, jól hidratál, de csodaszernek nem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Kellemes ajakápoló, jól hidratál, de csodaszernek nem mondanám.

kklaudia

2014. május 17.

Hamar beszívódik, és gyorsan regenerálja a száraz ajkakat. Megfázásnál az orrom köré is használtam, és ott sem okozott csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

-.Nikii.-

2014. február 28.

A bőrgyógyászom ajánlotta, mert az általa felírt gyógyszer kiszárítja mindenem.. Háát. Semmit sem ért. Kicsi kiszerelés és drága ahhoz képest. A szám szélét hamar rendbe rakta, de valahogy a Neutrogena jobban hidratál, tovább kitart, és tovább is érzem a számon. Nagy csalódás volt ez nekem, mert többet vártam egy gyógyszertári terméktől. A jelenlegi Garnier Repair ajakápolóm finomabb, jobb illatú, állagra is jobb és krémesebb is. Pedig csak 600.- volt a Rossmannban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 28.

horzso

2014. február 6.

Jó kis ajakbalzsam. Ha felkenem, viszonylag sokáig a helyén marad, még étkezés után is érzem. Nekem általános karbantartásra jó, inkább nappalra, az éjszakai regenerálásra legjobban a Paula's Choice ajakápolója jön be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 6.

MissNickole

2013. december 28.

Télre vettem magamnak, mert sikerült a jeges szélben megnyalnom a számat és annyira kirepedt a sarokban, hogy még vérzett is:( 2 nap alatt rendbe tette és elég naponta egyszer használnom azóta finom puha és ápolt az ajkam. 1100 Ft-ért vettem, de maximálisan megérte.
Egyetlen bajom vele a kiszerelése, ezt a fajta ferdén vágott tubus véget nagyon nem kedvelem, így kézzel kenem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

huncutka

2013. december 21.

Krémes kellemes állaga van, gazdagon hidratál, szeretem ha a számon van. Színe nem teljesen áttetsző, viszont nem is fehér. Sűrű állag, azt hiszem teljesen illat mentes, vagy csak bársonyos krém illata van. Íze nem rossz, vagyis nem éreztem ennek örülök, sokáig fent marad, nagyon kevés is elegendő belőle. Nagyon komoly problémára vettem meg, gyógyszer okozta nagyon erős ajak fájdalom, vörösödés és hámlás. Nagyon bízom benne, hogy megoldja a problémát.
Még annyi tipp ha durva állapotban van a szám, először mosdókrémmel és vattával langyos vízzel tisztítom át. Csak ez után a tiszta (és puhább) ajkaimra viszem fel a krémet, igyekszem kb. 20 percig nem enni inni, hogy beszívódjon.
Ajánlom Nektek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

Ajánlom Nektek!

mstindigo

2013. november 13.

Akcióban volt 900 Ft-ért, és ilyeneknek néha nem bírok ellenállni. :D Először nem voltam tőle elájulva, úgy éreztem, hogy olyan semmilyen, és elraktam a fiókba. Aztán valamiért borzalmasan cserepesre száradt a szám, nagyon-nagyon fájt, nem találtam meg az Alverde ajakírem, és ez volt itthon szombat délután. Elkezdtem vele kenni, és meglepő módon így már éreztette a hatását, sokkal jobb lett. 2 napig kentem ezzel, és sheavajjal, hogy e fölé még sheavajat is paskoltam, és 3 nap alatt nagyon szépen begyógyult a szám, pedig tényleg borzalmas állapotban volt, darabokban jött le, és vérzett is. Szaga tényleg nincs, de szerintem édeskés íze van. Megkapja az 5 csillagot, a bajban jól helyt állt. :) Legalábbis sheával kombinálva. :) Amúgy érdekes, hogy önmagában a sheavaj se volt elég, meg ez sem, de így együtt tökéletes páros. Most, hogy meg már majdnem teljesen begyógyult, már elegendő lesz ez is napközben. Egyébként tényleg olyan cuki ez a név, hogy "cica". Aztán felvilágosítottak, hogy sziszának kell ejteni. :D Amúgy a gyógyszertáros nénik is cicának ejtik. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

tanarilla7

2013. október 17.

Egy hete használom az Yves Rocher ajakápolóval együtt, ezt rendszerint éjszakára szoktam, a másikat pedig nappalra. Nekem rendbe tették az amúgy pikk-pakk kiszáradó számat. Íze-szaga igazából nincs. Nem stift hanem ilyen nyomós megoldása van, az állaga viszonylag sűrű, teljesen jól kenhető. Múlt héten a Glamour-napok keretében vásároltam 1000 Ft körül szóval még az ára sem volt vészes, én megajánlok neki is egy 5*-ot.
(Az meg az én személyes infantilizmusom, hogy macskaimádó vagyok és ezért szimpatizálok a cica-plast névvel, noha annak semmi köze macskákhoz.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol