La Roche-Posay

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2013. november 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek

3 aktív hatóanyagot tartalmaz: a niacinamid (4%) regenerálja a bőrt, gyulladásgátló hatású és enyhíti a viszketést. A glicerin (30%) hidratál és védőréteget képez a bőrön. A karitévaj táplálja és védi a bőr barriert. Kellemes fluid textúra, gyorsan felszívódik, nem ragad, nem hagy zsíros réteget a bőrön. Akár 3 kézmosás után  is fennmaradó hatás.

Parabenmentes. Illatanyagmentes. Lanolinmentes. Hipoallergén.

La Roche-Posay termálvízzel.

La Roche-Posay Cicaplast Mains 50 ml
Ár: 3900 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás esetén Foxposttal postázom a vevő terhére.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

LKlau

2021. július 2.

Egy csodaszer, de tényleg. Télen állandóan kiszárad a bőröm, bármivel kentem eddig hasztalannak bizonyult. Viszont ez a krém valami csoda. Télen-nyáron állandóan táskámban. Garantáltan hidratált kezek. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Nona8505

2021. április 9.

Nagyon szeretem. Nekem bevált az ekcémámra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Nagyon szeretem. Nekem bevált az ekcémámra.

Nagi85

2021. április 9.

Nekem csodaszer a nagyon igénybevett kezemre. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Nekem csodaszer a nagyon igénybevett kezemre. 🙂

dzsen1337

2021. március 9.

A kedvenc kézkrémem. Már 2 tubust elhasználtam belőle. Lefekvés elött szoktam felkenni, mivel elég zsíros. Pár nap alatt rendbe hozza, ha kiszárad a kezem. Az egyetlen negatívuma, hogy ahogy fogy egyre nehezebb kinyomni a flakonból, de ez csak apróság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Birkin22

2021. február 20.

Nagyon jó kis kézkrém, nem ragad, gyorsan beszívódik a hatása csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Nagyon jó kis kézkrém, nem ragad, gyorsan beszívódik a hatása csodás.

TBianka

2021. február 6.

A hideg és a sok kézmosás teljesen kiszárította a kezem + nagymamám ekcémájára kerestem valami jó krémet. Azt hiszem megtaláltam a legjobbat, nekem is, mamámnak is egyből rendbe rakta a kezünket. Sokáig puha lesz utána a kéz. Nem kell minden kézmosás után rögtön lennem. Így sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

sophienyuszi

2021. január 24.

Barátnőm ajánlotta, neki középsúlyos ekcémája van, nekem a múltkori nagy hideg erősebben kihozta azt a néhány foltomat, ami télen szokott lenni. A Bioderma atoderm testápolójával együtt használom: azzal bekenem az egész testem, ezt pedig egyenesen a foltokra kenem. Három nap alatt elmulasztotta az enyhe ekcémás foltjaimat, most pedig a kutyázástól kiszáradt kezeimre használom. 1990 forintot bőven megér, de még a dupláját is kiadnám érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

redkrisztina

2021. január 22.

Nekem a patikában ajánlották száraz, ekcémára hajlamos bőrre. Hát nekem egyáltalán nem jött be. Sűrű, nehezen szívódik be, tiszta zsír marad a kezem utána (30% glicerin ugyebár), el kellett menjek kezet mosni, hogy ne legyen minden tiszta zsír, ha hozzáérek. Három használat után kidobtam mert annyira idegesített, hogy nem szívódik be. Vannak ettől ezerszer jobb krémek. Pl. Bioderma Atoderm sensitiv. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 22.

SATIN

2021. január 18.

Nagyon szépen hidratálja a kezeket. Nincs benne illatanyag, nem ragad, nem kell belőle sok. Szerintem jó kis krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 18.

tozb24

2021. január 7.

Ez az egyetlen nem gyógyszertári kevert krém, amit az ekcémás bőrőm elvisel. Hihetetlenül jó az állaga, hamar beszívódik, és egy használat után már láthatóan szebb a kezem tőle. És pluszpont, hogy kézmosásnál nem hagy olyan fura nyálkás, csúszós érzetet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.