La Roche-Posay

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2013. november 7.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek

3 aktív hatóanyagot tartalmaz: a niacinamid (4%) regenerálja a bőrt, gyulladásgátló hatású és enyhíti a viszketést. A glicerin (30%) hidratál és védőréteget képez a bőrön. A karitévaj táplálja és védi a bőr barriert. Kellemes fluid textúra, gyorsan felszívódik, nem ragad, nem hagy zsíros réteget a bőrön. Akár 3 kézmosás után  is fennmaradó hatás.

Parabenmentes. Illatanyagmentes. Lanolinmentes. Hipoallergén.

La Roche-Posay termálvízzel.

La Roche-Posay Cicaplast Mains 50 ml
Ár: 3900 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás esetén Foxposttal postázom a vevő terhére.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

k.boglarka

2020. december 27.

Estére szoktam használni kissé zsírosabb állagú viszont ennek ellenére gyorsan beszívódik nem hagy zsíros érzetet. Jól hidratálja a kezeim, télre tökéletes sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

balkri

2020. december 18.

Sűrű géles formula, amit a tubus felétől nehéz kinyomni. A kiszerelés mérete táskabarát, de az adagolója lehetne inkább pumpás. A kinyomott krém könnyen eloszlatható, hamar beszívódik, de az alapból száraz, vízhiányos a kézfejemen nem érzem a hidratáló hatását, vagy szimplán az én bőröm alaposabb hídrátásat igényel. A kiszerelés annyira kemény műanyagból van, hogy az utolsó 15-20%-ot nem lehet kinyomni, így ketté kell vágni és egy tégelybe áttenni, ha gazdaságosan szeretném használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 18.

Adrika1989

2020. november 27.

Sűrű testes krém, viszont nekem utána ilyen "maszk" érzés van amit nem szeretek. Ettől függetlenül jól végzi a dolgát. Nagyon jó hogy nincs illata sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 27.

Geszk

2020. október 12.

Csak dicséri tudom. A márka több termékét is használom, ez a krém is zseniális. Kevés is elég belőle, nagyon jól hidratál, már első használat után érezhető volt a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

pottpanni

2020. október 4.

Nagyon jó kézkrém! Nem ragacsos, érezhető a hatása. Külön jó, hogy illatmentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 4.

Nagyon jó kézkrém! Nem ragacsos, érezhető a hatása. Külön jó, hogy illatmentes.

Hajni01

Korcsoport: >54
2020. október 1.

Ez a krém annyira szuper , hogy 2 nap alatt eltüntette az ekcémát a kezemről , így ki tudtam vele váltani a szteroidos krémet . Ha nem látnám az eredményt , nem hinném el . Soha nem volt ennyire puha és hidratált a kezem , bármivel kentem . Fantasztikus !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 1.

Marcipancica

2020. június 12.

Legeslegjobb kézkrém véleményem szerint, táplál, véd, ápol, nagyszerűen beszívódik, és az illata is Isteni!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Roxuska

2020. május 10.

Nagyon szeretem, szuperül hat. Nagyon szeretem, hogy nincs illata. Elsőnek volt egy furcsa kesztyű szerű érzet, amit hagyott maga után, de pont emiatt szerettem meg nagyon. A legjobb kézkrém, állandó termék a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

dettusbettus

2020. március 18.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg. Nekem bevált. Köszi, hogy ajánlottátok!
Ez az iroda kézkrémem, napközben 1x használom, és estig tart a hatása. Azonnal látható az eredmény, nem porzik utána a kezem.
Drága ugyan, de hatásos és kis mennyiségben is elég. 4. hónapja használom, és még mindig egész sok van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 18.

papramona

2020. március 4.

2018 november: Csomagban vettem az ajakápolóval, mert ahogy bejött az ősz megint durvul az ekcémám a kezemen és napközben gondoltam kenegetem vele. Eddig nagyon elégedett vagyok, felkenve enyhén zsíros (tipikus glicerin kézkrém) érzete van, de aztán pillanatok alatt beszívódik a bőrömbe és nem hagy ragadós tapintást. Kellemes illata van. Eltűntek a sebes repedések a kezemről napi 2-3x használat mellett már három nap alatt. Kézmosásnál mintha szappanosféle fehérség jönne le picit a bőrömből, ez fura, azt is megfigyeltem, hogy ha szárazabb a kezem akkor nem jön le kézmosásnál a krém. Összeségében véve jó krém, amin kellett azon egyelőre segített, aztán meglátjuk ha beüt a hideg hogyan muzsikál.

Update 2019: még mindig szuper jól teszi a dolgát. :)
Update 2020. március. Már többször újravettem, nagyon szuper. Télen megint száraz lett és repedt a bőröm, laborban dolgozom, állandóan fertőtlenítőben tocsog a kezem vagy kesztyűben, nagyon nem tesz jót a bőrnek, hamar sebesedik. Este bekenem reggelre pihe-puha lesz a bőröm, nagyon sokat segít, pár napos rendszeres használat után helyreállítja a bőr állapotát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Update 2019: még mindig szuper jól teszi a dolgát. :)

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.