La Roche-Posay

Ár:   3600 Ft és 5000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2021. február 10.

Ár:   3600 Ft és 5000 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

2021-ben megújult összetétel!

Micellás arctisztító zsíros, érzékeny bőrre. Tisztít, eltávolítja a sminket.

katakajner

2020. december 9.

Abszolút nem irritál, nagyon szépen leszed minden sminket, viszont ahogy már írták korábban, a szempillaspirállal nehezebben bánik el, így emiatt valószínűleg váltani fogok egy olajos verzióra. Ezt leszámítva imádom, sokkal kevesebb azóta a pattanásom, mióta ezt használom, így ha az olajos lemosók nem fognak beválni, biztosan ehhez térek majd vissza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Pocok7

2020. október 25.

Ajándékba kaptam a Notino-s rendelésem mellé egy kissebb kiszerelést, magamtól nem vettem volna meg. Nemrég pont elfogyott a megszokott micellásvizem, ezért ezt használtam. Nem rossz, de a bioderma sensibio és a la roche ultra micellásvize nekem jobban bevált. A vízálló szempillaspirállal egy kicsit nehezen bánik el. Elhasználom ezt a pici flakont de nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

Liama

2020. szeptember 3.

Zsíros bőrömre eddig ez a legjobb micellás arctisztító. Nem szárít, nem irritál. Napi használatban van. Szépen tisztán és karban tartja a bőröm :) Szempillafestéket nem szedi le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

bongi

2020. augusztus 24.

A smink nagy részét ezzel távolítom el arcmosás előtt. Szépen tiszít, nem irritál, nem csípi a szemem, könnyen eltávolítja a sminket dörzsölés nélkül. Egyelőre megmaradok ennél a micellás víznél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

LasEstrellas

2020. augusztus 23.

Arclemosásra használom, nem sminklemosásra, ezt tökéletesen tudja, nem pattogok ki tőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

JuditSara

2020. április 9.

Szépen tisztít, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 9.

Szépen tisztít, de semmi extra.

Theodora

2020. március 31.

Kb. 9 hónapja vettem meg, azóta használom és még megvan a 40%-a kb. Nem gondoltam volna, hogy ekkora különbség van a micellás vizek között, de ezt használván tapasztalom, hogy igenis jelentős. Ha véletlen a szemembe is kenem, semmi irritáció. Nagyon kíméletes, nem szárít, mégis maradéktalanul eltávolítja a koszt és a sminket.
Kicsit nehéz kinyitni, ebből a szempontból a Bioderma pumpása a legkényelmesebb, de azért megteszi így is nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Timicy

2020. február 4.

Kombinált és egyben érzékeny a bőröm.
Kellemesen tisztít, de az őszi-téli időszakban észrevettem az érzékenyebb bőrrészeken némi túlszárítást, túlzott hámlást a használata után.
Az illata sem a kedvencem, de elhasználtam, viszont újravenni ezt a típust nem fogom.
Maradok a kíméletesebb változatainál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Kombinált és egyben érzékeny a bőröm.
Maradok a kíméletesebb változatainál.

Szilvikriszti

2020. január 20.

Szeretem ezt a micellás lemosót, nem tudom, hog miatta van-e, de alig jöttek ki rajtam pattanások mióta használom. Azt vettem észre, hogy kicsit többet kell belőle használni. Két pamut arclemosó korongra szoktam tenni azzal leszedem az alapozót és a szemsminket, majd jöhet egy harmadik, amivel áttörlöm, hogy lejöjjenek a maradványok. Az ára kicsit magas, de ha nem jönnek ki a pattanásaim, akkor abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Juliette Cavill

2019. december 12.

Érzékeny a szemem, de ez a lemosó nem csípi. Többször kell belőle viszont használni, hogy sima szempillaspirált lemosson.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Sodium Lactate