La Roche-Posay

Ár:   3600 Ft és 5000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2021. február 10.

Ár:   3600 Ft és 5000 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

2021-ben megújult összetétel!

Micellás arctisztító zsíros, érzékeny bőrre. Tisztít, eltávolítja a sminket.

Deep1982

2018. január 14.

Nem szeretem a miccellás arctisztítókat,de ez valami csodás.
Minden sminket eltávolít,viszont én szemre nem használom,mert nekem csípte.
Őt is újra veszem,az biztos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Nem szeretem a miccellás arctisztítókat,de ez valami csodás.
Minden sminket eltávolít,viszont én szemre nem használom,mert nekem csípte.
Őt is újra veszem,az biztos :)

kati545

2017. december 25.

Az Effeclar arclemosó előtt használom, illetve amikor hazaérek a munkából ezzel mosom le a sminket. Azt szépen eltávolítja, rengetegszer teljesen és az arclemosó már nem szed le semmit. De amúgy semmi különbséget nem láttam másik micellás vízhez képest (bár eddig csak a Garnier micellás vízét próbáltam). Szóval nem fogom újra venni, mert ahhoz drága, hogy ne lássak változást a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 25.

macsek79

2017. október 16.

Több mint egy évig használtam (nem azért mert jó, nem volt kedvem mással próbálkozni :)). Tisztít, de semmi több, sőt használat után kicsit ragacsosnak érzem a bőröm...Most Uriage micellás arclemosót használok, egyenlőre jobbnak tűnik ennél....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

k96great

2017. szeptember 6.

Legjobb miccellás arctisztító. Minden sminket eltávolít. Kenterbe veri a Bioderma micellás vizet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Timicat

2017. augusztus 30.

Szuper arclemosó! Pattanásra hajlamos bőrömmel nagyon jót tett. Szépen leviszi a sminket, a szempilla spirál neha ki fog rajta, de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

csudex

2017. július 20.

Micellas vizhez kepest nagyon habzik. Ennek.ellenere szeretem hasznalni. En inkabb ugymond tonikkent hasznalom a cink miatt, igy rettento szepen tudja a pattanasokat lehuzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

ALettah

2017. május 5.

A problémás arcbőrömre régóta LRP Effaclar termékeket használok, látványos javulással. Ezt az új micellás vizet pár hete használom, nagyon meg vagyok elégedve vele. Remekül tisztít, nem szárít, sőt, picit hidratált, nedves utóérzetet hagy, ami este nem zavar, reggel pedig felviszem rá a krémet, és eltűnik. Szuperül leszedi a sminket. A sima LRP Effaclar micelláshoz képest puhább, hidratáltabb marad a bőröm utána.
Összességében nekem nagyon bevált. Az ára ne riasszon el senkit, ki kell várni, hogy valamilyen akció legyen - én most 1+1 akcióban jutottam hozzá két 400 ml-es flakonhoz, ebben az árban pont annyiban jön ki, mint egy DM-es Alverde lemosó, és fényévekkel jobb. Csakis öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

kanna98

2017. május 4.

Nagyot csalódtam a márkában. Másfél éve ez enyhítette a bőrproblémáimat, azonban novemberben elfogyott, ezért az érzékeny bőrre való micellás vizet vettem helyette. Most megvettem ezt az ultra változatot, amitől két használat után tiszta piros/viszkető/kiütéses a homlokom és az arcon. nem értem, miért kellett bele a parfüm, illetve biztosan mást is variáltak az összetevőkkel. Fogalmam sincs, ezek után hogy bízzak a termékeikben :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 4.

marvik1

2017. május 3.

A Duo + krém előtt használom, kellemes a használata,gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

A Duo + krém előtt használom, kellemes a használata,gyorsan felszívódik.

szitakoto15

2017. január 26.

Az eddigi legjobb arctisztítóm! :) Négy hónapja használom kb, és csak pozitívan tudok róla nyilatkozni. :) Nagyon jól tisztít, és az arcom is sokkal üdébb tőle, pattanások alig jelennek meg, pedig korábban sokkal problémásabb volt a bőröm. Ráadásul még a fele sem fogyott el, szerintem nagyon gazdaságos is. Biztos hogy újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Sodium Lactate