La Roche-Posay

Ár:   3600 Ft és 5000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2021. február 10.

Ár:   3600 Ft és 5000 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

2021-ben megújult összetétel!

Micellás arctisztító zsíros, érzékeny bőrre. Tisztít, eltávolítja a sminket.

SchmitzhoferFanni

2017. január 10.

Nagyon jól tisztít, az arcom állapotán pedig nagyon sokat javított. 2hónap alatt látványos javulás mutatkozott az arcbőrömön. Eléggé zsíros, pattanásos aknéra hajlamos a bőröm, ugyhogy ezt az arctisztítót Nekem találták ki. A duo+al együtt használom, illetve most szereztem be a tonikját is. Remélem így még tovább javul az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

racskaijudit

2017. január 6.

Nekem csalódás volt. Sokkal többet vártam tőle, de egy teljesen átlagos arctisztítót kaptam, jóval drágábban. Ha erősebben sminkelek már nem tudom leszedni vele, használnom kell sminklemosót is, a szempillaspirált pedig egyáltalán nem szedi le nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Tbarbiii

2016. november 17.

Jól leszedi még a legerősebb sminkeket is az arcról .A szemről nem szedi le 100 %-ban így én a szempillaspirálhoz más sminklemosót használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Aidyn3

2016. október 8.

Problemas borre tokeletes, remekul tisztit, es nem irrital :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Problemas borre tokeletes, remekul tisztit, es nem irrital :)

Valentine

2016. október 2.

LRP utazócsomagban szereztem be ezt is. Az 50ml-es kiszerelés egész sokáig elég volt nekem. Kellemes az illata. A sminket nagyon jól és maradéktalanul eltávolítja. Nem tapasztaltam, hogy bármiféle réteget hagyott volna az arcomon. Vásároltam azóta még egy LRP csomagot, szóval a másik 50ml-es kiszerelést is el fogom használni. Utazáshoz is jöhet bármikor. :) LRP csomagban megéri az árát, viszont a 200ml-est ennél sem venném meg, mivel nagyon drága. Ehhez képest pedig egy Sensibio sokkal jobban megéri és talán egy hangyányival jobb is. Ami még pozitív, hogy az üres flakont megtartottam, és utazáshoz ebbe is tudok akár más lemosót tölteni, mert nagyon jól zár ás jól adagolható. :) Összességében 4*, az említett okok miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

ALettah

2016. augusztus 9.

Az Effaclar duo krémet már régóta használom, most kiegészítettem az egész csomaggal, és a hatás még többet javult! Szuperül tisztít, sminket is, városi port is, nem csíp, nem marad ragacsos érzés utána. Alaptermék lesz nálam. Az ára kicsit borsos, de ha figyelmes és szemfüles az ember a gyógyszertárakban, néha vannak leárazások, amikor nagyon jó árban lehet hozzájutni. Zsíros, problémás bőrre egy áldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Betti92

2016. augusztus 7.

Jól tisztít semmilyen irritáló hatása nincsen pedig elég érzékeny a bőröm és több terméktől is kipirosodik, de ettől nem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Erina

2016. július 23.

Valóban nagyon jól tisztít, kicsit mattít is. Mindig van a szekrényemben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

Valóban nagyon jól tisztít, kicsit mattít is. Mindig van a szekrényemben.

Bridddzs

2016. július 20.

Nagyon nagyon jó!!! Kis kiszerelés tulajdonosa vagyok. Nekem bevált. Teljesen letisztítja az arcbőröm, nem okozott pattanásokat és a sminket is maradéktalanul leszedni. Drága, viszont kevés kell belőle (1 vattával megvan az arcom és a két szemem!) így szerintem a 200 ml nagyon sokáig elég lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

orybea

2016. július 5.

A kombinált bőrömet ez szárítja más micellás vizekhez képest, főleg a szem környékét. Ezt a cink tartalmának tudom be. Úgy tudom csak elhasználni, hogy rögtön hidratálok utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Sodium Lactate