La Roche-Posay

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kíméletes sminkeltávolító hatás. Érzékeny bőrre.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

passievrucht

2012. augusztus 31.

Elég nagy csalódás. Kezdő LRP rajongóként nagy örömmel kértem a szülinapomra a nem fiziológiás változat után (ami egyébként tökéletesen bevált.) Ez sajnos nem, allergiás rá a bőröm, pedig nem érzékeny, hanem vízhiányos. Máig misztikus számomra ez a dolog, de sajnos nem tudom használni, azonnal kipattogok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Cicaki

2012. május 2.

Nekem sajnos csípi a szemem:( annyira nem nagyon, de nem egy élmény használni. Amúgy jól tisztít. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 2.

Yndre

2012. április 1.

Szuper ez a termék. Korábban a L'oréal kímélő szemfestéklemosóját használtam. Egyébként kísértetiesen hasonlít ahhoz. Csak amiatt váltottam, mert a L'oréalt nem tudtam utazáshoz használni, mert állandóan folyt a kupakjánál. Összehasonlítva a kettő közül azért mégis csak a La Roche-Posay a nyerő, mert talán kevésbé irritálja az érzékeny szemem és használat után is kellemesebb érzetű a bőröm. Úgyhogy valószínűleg maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

Catti

2012. március 5.

Az érzékeny szememre tökéletes választás. Vele nem egy tortúra a smink eltávolítása. Szerintem ez a legjobb szemfestéklemosó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Ayla

2011. december 10.

Nem irritál, nem csíp és könnyen leszedi a sminket. A vízálló szempillaspirált alóban egy kicsit nehezebben mossa le, ezért a mínusz egy csillag, viszont összetételét tekintve a legkíméletesebb szemfestéklemosó, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 10.

zsuzsika

2011. november 19.

valóban nem irritál, de nekem a spirált (nem vízálló), elég nehezen hozza le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 19.

valóban nem irritál, de nekem a spirált (nem vízálló), elég nehezen hozza le.

Catti

2011. szeptember 9.

Nem irritálja a szememet, és a legpigmentáltabb sminket is leszedi. Mintha csak vízzel mosnám le. Ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 9.

dio14

2011. szeptember 2.

Könnyen leszedi a sminket, és egyáltalán nem csípi a szemem. Nem hagy olajos érzetet maga után. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin