La Roche-Posay

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: balkri, Módosítva: 2020. február 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító arcápoló energetizáló és bőrfelszín-feltöltő hatással. Különleges, bőrbarát, energetizáló formula, amely kétféle tiszta hialuronsavat tartalmaz és B5-vitamint a bőr telt megjelenésének elősegítéséért, nedvességtartalmának feltöltése általi egységesítéséért.

• Hialuronsav duó: A bőrgyógyászok által, esztétikai beavatkozások során, a nők ráncokkal és teltségvesztéssel kapcsolatos gondjaira használt hialuronsav az etalon öregedésgátló molekula. A La Roche-Posay fragmentált és magas molekulasúlyú hialuronsavat használ a bőrfelszín és a bőr mélyének feltöltéséért.
  • B5-Vitamin: Bőrnyugtató és regeneráló hatásáról ismert. Serkenti a bőr regenerálását és ellenállását.

balkri

2020. február 8.

Nagyon szeretem a La Roche Posay termékeket és kíváncsiságból vettem meg ezt a terméket. Jól hidratál, nincs húzódó érzés, nem lesz ragacsos, de sajnos hamar átfényesedik az arcom, amit pl. a Redermic-C UV SPF 25-nél nem tapasztaltam, így átváltottam arra, hogy éjszakára használom, reggelre nagyon szép kisimult és hidratált a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 8.