La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvi, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mindennapi használatra. Alkalmazható önmagában vagy samponkúrák  kiegészítésére. Nyugtatja a fejbőrt, védi az irritációtól, lágyítja a hajat. Az egész család számára, gyerekek is használhatják.

Ár: 2500 , Eladó: Roniii
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 1000 , Eladó: Roniii
Állapot: Kipróbált, félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
jibjab

2013. március 21.

Isteni illata van és nagyon puha lett tőle a hajam. Imádom, de sajnos zsírosodik, gyakran kell mosni és nagyon hosszú és dús ezért olcsóbb sampont használok. Ha tehetném biztosan visszatérnék erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 21.

Barbi2013

2013. február 16.

Nekem nagyon sokat használt fejbőrviszketés ellen, igaz csak 4-szer használtam eddig, mert termékmintát próbáltam. Rengeteg hajam van, kb 3-szor annyi mint egy átlag embernek, ráadásul sötét barnáról festetem szőkére, igy eleg nag igénybe vételnek van kitéve a fejbőröm. Szinte az őrületbe kerget, amikor viszket, de ez a sampon tényleg csodásan megnyugtatta. Nekem is bőrgyógyász javasolta. Egyedül az ára húzós, de talán még megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

anita

2012. február 7.

Nekem nem igazán vált be, kúra szerűen használtam. Az irritációt csak elenyésző mértékben javította és kiszárította a hajam :( Az illata se volt jó, nem habzott valami jól és olyan érzés volt mintha nem is tisztítaná meg teljesen a hajam. Ennyi pénzért biztos, hogy nem vásárolnám újra :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

norika85

2012. február 7.

Én is ezt használom, a bőrgyógyászom ajánlotta viszketés, irritáció ellen. Szeretem az illatát és hogy nem habzik annyira (a túlzott habzás is irritáló összetevők miatt is lehet). Nem csoda, de a víz keménysége ellen tényleg jó, utána balzsamot sem kell használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

simpleasasunnyday

2012. február 5.

Ha azert hamlik a fejbor mert szaraz vagy mas termekek kiszaritjak akkor ez egy nagyon jo megoldas. Az elejen ezert kezdtem el hasznalni, amit kb 3 hajmosas utan szepen megszuntetett es utana megmaradt azota is mindennapi hasznalatra, mert szuper. Egyet ertek az elottem szoloval, ilyen babahajszeru lesz tole a hajam es ritkabban kell hajat mosni. nagyon kimeletesen de hatekonyan tisztit, habar nem habzik nagyon. parom is nagyon szereti es o minden reggel mos hajat vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 5.

szilvi

2012. január 23.

Egyik La Roche Posay akció keretén belül sikerült beszerezni 400 ml-es pumpás kiszerelésben a 200 ml-es sampon árán. Szeretem ezt a sampont, csak az a problémám, hogy az én göndör hajamnak nem épp a legmegfelelőbb mert olyan puha babahajat varázsol, hogy a fürtöknek nem lesz szép tartásuk. Amúgy, szerintem normál hajnak ideális, mert egy kímélő, könnyű sampon, minden nap is simán használható. A pumpás kiszerelés az nagyon jó megoldás, nagyon finom az illata, egyetlen furcsasága, hogy nem nagyon habzik..A férjemnek bevállt, s akinek rövid haja vannak nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.