La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Girmi, az összetevőket feltöltötte: darkbeforestorm, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A termék célja a zsíros korpa célzott és látható megszüntetése. Visszaállítja a fejbőr fiziológiai egyensúlyát.

A zsíros korpa gyorsan megszűnik. A fejbőr megtisztul és védett a korpa újbóli megjelenésétől. A haj fényes és könnyen formázható lesz.

rammy717

2017. április 29.

Egy Schauma sampon 2-3 használat után teljesen tönkretette a fejbőröm, begyulladt, viszketett, kipattogott, foltokban kipirosodott, és nagyon zsírosodott (fél nap), korpás lett. (Hurrá...)
A vélemények alapján esett erre a választásom. Én eddig 3-szor használtam.
A fejbőröm viszketése megszűnt már az első hajmosás után.
Az illatát imádom, nagyon kellemes, frissítő illata van, engem alma illatra emlékeztet.
Mintha a korpa mennyisége is csökkent volna, de a zsírosodáson lényegesen nem változtatott, egy kicsit javult (2 naponta hajmosás az 1 helyett).
A kifésülhetősége egész jó, most nem is használok mellé más terméket, nehogy rontsam a hatását.
Hajszárítás után pedig nagyon szép dús a hajam tőle, kicsit szárít de nem vészes, nem lesz szénaboglya tőle a hajam.
Remélem rendbe hozza a fejbőröm... :( Ha elfogyott jövök updatelni.. (2017.02.08.)

Up: elhasználtam egy flakonnal. Lényeges javulást érzek. Nem viszket, lement a gyulladás. Viszont igényli a fejbőröm, hogy tényleg megmossam 2 naponta vele, jól átkapargatva a fejbőröm, mert egyébként a kipattogás pár nap múlva újra észlelhető. A korpa eltűnt teljesen.
Nem szárította ki a hajam, egész jól ápol, a hajvégeim sem töredeznek. Néhány repair-sampon is elbújhat mögötte :) Főleg, hogy nem is használtam mellé más hajápolási terméket. (Kétszer próbáltam, de mintha nem tett volna jót, szóval inkább hagytam.)
Egy hátrányt tudok mondani: annak ellenére, hogy zsíros hajra van, nagyon sok kell belőle, hogy leoldja teljesen a hajról a zsírt. Az árát nézve így nem túl gazdaságos.
Nekem egy tubus 1 hónapra volt elegendő. Újravettem. (2017.03.29.)

2017.04.29. Kipróbáltam közben más (sima) sampont, és sajnos maradnom kell ennél, mert visszajönnek a tünetek! :( Rendszeres használattal azonban nincs semmi problémám (Csak az ára :D ).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

A vélemények alapján esett erre a választásom. Én eddig 3-szor használtam.
A fejbőröm viszketése megszűnt már az első hajmosás után.

Nekem egy tubus 1 hónapra volt elegendő. Újravettem. (2017.03.29.)

Chantal027

2017. április 22.

Már régóta küszködtem korpával, mikor ez a kezembe került, a korpám pedig teljesen eltűnt! Mondjuk eltartott vagy 2-3 hétig, mire tényleg hatott, de azóta teljesen jó. Eleinte azt vettem észre, hogy a vizsketés csökkent, majd egy idő után a korpa is eltűnt. Nagyjából 3-4 hónapja használom 2-3 naponta, de mivel nagyon kevés is elég belőle, a kicsi kiszerelés ellenére még mindig az első flakonnál járok (bár igaz, hogy gyakran csalok, és kombinálom más samponnal :P). Az egyetlen problémám vele, hogy mostanában gyorsabban zsírosodik a hajam, mint eddig, ezért csak 4 csillag. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

BBea28

2017. április 9.

Nekem bejön! Igaz még csak másodjára használtam, de a hajam jobb tartású, rendesen mintha fellélegezne, szép fényes is tőle!Szerintem ez a zsíros korpa főként az étkezés miatt van így szerintem először azt is rendbe kell tenni. Olvastam hogy valaki elhagyta a tejet lisztet és elmúlt a korpa...

Update: második flakonnal használom, de viszket tőle a fejbőröm :( és pár piros gumó is kijött ami szintén viszket :( a hajvonalnál hámlik tőle nagyon a fejbőröm, bár lehet ez a mikrohámlasztásnak tudható be...szerettem mert tök jó tartása lett tőle a hajamnak, és szép fényes is volt, de most kicsit hagynom kell a használatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

nyauka

2017. január 29.

Megvettem én is, drága ára, és kicsi kiszerelése ellenére. Összességében nem volt rossz, kellemes az illata, könnyen habzik, így nem kellett belőle sok nekem. Elmulasztotta a viszketést, és a halántékomnál megjelenő látható korpát is eltüntette. Jó volt összességében, de nekem ugyan úgy zsírosodott tőle, és mikor abbahagytam azonnal visszatért minden, ahhoz meg drága sajnos, hogy minden alkalommal ezt vegyem, főleg, hogy hetente 3-4 szer mosok hajat. Így csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 29.

Ad-Namah

2017. január 1.

Ezelőtt a naturland kénes samponját használtam ami annyira rendbe tette a korpát, hogy majdnem lehámlaszotta a fejbőrömet is, ezért erre váltottam. A korpát nem tisztítja le maradéktalanul, de 100%-kal jobb a hatása, mint a kénes samponnak, az illata jobb, egyszerűbb mosni vele a hajat és a zsírosodást csökkentette. Az ára húzós, de nekem egy flakon júniustól novemberig tartott ki, így panaszra nincs okom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Andirea

2016. november 10.

Én lassan az első flakon végére érek. Tisztítani tisztít, viszont kis korpa a fejbőrön mindig marad,de tény, hogy nem viszketek és tényleg töredéke van a fejbőrömön, mint korábban, a zsírosodás nem változott. Ami viszont megijesztett, hogy a flakon közepén eléggé sok hajam hullott ki mosás közben, kicsit meg is ijedtem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

nyuszkoseriff

2016. március 28.

Nemrég fogyott el az első flakonnal, szerintem egy ideig nem veszek most belőle. A gyógyszerész ajánlotta nekem zsíros korpára. Én hittem neki, s megvettem. Már az első hajmosás kellemesebb volt vele, mint az eddigi samponokkal életem során.Sajnos a hajam csomókban hullott a zsíros korpa miatt, hajmosásokkor sírni tudtam volna. A viszketésről, és arról az undormányról, ami a fejbőrömön volt, nem is beszélve. Megmostam vele a hajam, hagytam hatni jópár percet, lemostam, majd újra átmostam vele. Sokadik alkalomra mondhattam el azt, hogy már nem hullott ki annyi hajam hajmosáskor, így enyhítette a tüneteket. Mostanra pedig minimalizálta, aminek örülök. Hajbalzsam használatát ajánlom mellé. Kicsit szárítja a hajat, de nem vészes.
Egyenlőre ennyiben marad a használata, áttérek a normál samponjára, meglátjuk, milyen lesz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

Borsolina

2016. január 24.

Hónapokat vártam vele,hogy értékeljem ezt a terméket. Először is el kell,hogy mondjam: ez az eddigi legjobb sampon amit korpás fejbőrre használtam. Van,hogy remekül megtisztítja a fejbőrömet és ki is tart ez a tisztaság 3-4 napig,viszont a legtöbbször csak nagy részben tűnik el a korpa. Viszont tényleg még mindig jobb,mint a többi társa. Szeretek vele hajat mosni,szinte érzem ahogy megtisztul a fejbőröm és utána olyan szép fényes és egészséges a hajam mint még soha.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

nagycsenge

Korcsoport: < 18
2015. december 9.

Ez volt életem első samponja, ami nem csak ideiglenesen tüntette el a korpákat - azt azonban meg kell jegyeznem, hogy nekem teljesen tiszta fejbőrt sosem kölcsönzött, csak majdnem tisztát. Emiatt levontam egy csillagot, hiszen a cél nyilván a tökéletes végeredmény, de továbbra is nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. december 9.

bella199

2015. július 4.

Sajnos időről-időre mindig meg kell küzdenem a korpával. Eddig a Nizoral samponját vetettem be, de sajnos sose nyújtott hosszú távú megoldást. Viszont ez a sampon szerintem sokkal hatásosabb. Alkalomszerűen használom, attól függően, épp milyen a hajam állapota, és teljesen bevált. Ezentúl biztos mindig lesz itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.