La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Girmi, az összetevőket feltöltötte: darkbeforestorm, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A termék célja a zsíros korpa célzott és látható megszüntetése. Visszaállítja a fejbőr fiziológiai egyensúlyát.

A zsíros korpa gyorsan megszűnik. A fejbőr megtisztul és védett a korpa újbóli megjelenésétől. A haj fényes és könnyen formázható lesz.

orsolyavarga

2015. február 25.

Két használat után írom, hogy nálam nagyon bevált! Régóta kerestem egy szert, ami a folyton viszkető fejbőrömre megoldás lehet, és ez lett az! Első alkalommal csak balzsamot tettem a hajvégekre, hajformázót nem használtam, és 3 napig egyáltalán nem viszketett a fejem (korábban már fél nappal hajmosás után is meg akartam őrülni a viszketéstől). Második alkalommal fésüléskönnyítőt és hajhabot is használtam, akkor egy picivel jobban viszketett, de szerintem a formázók miatt. Jól habzik, jól tisztít, friss érzésem van a hajmosás után, szép fényes a hajam tőle, de a félhosszú festett hajamra egy kis hajbalzsam elfér azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

kékgyöngy

2013. október 18.

A férjem használja, szerencsére nekem nincs ilyen gondom. :o)
Neki viszont csodát tett! Sokkal jobban bevált mint a Vichy, a gyógysamponokról nem is beszélve. Akinek zsíros korpája van és alkalmanként még sebes is a fejbőre ezt mindenképp érdemes kipróbálnia!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 18.

A férjem használja, szerencsére nekem nincs ilyen gondom. :o)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.