La Roche-Posay

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Lipikar Baume AP+ 25 év kutatás eredménye.

Új, szabadalmazott Aqua Posae Filiformis hatóanyaggal az atópiára hajlamos bőr két meghatározó tényezőjére gyakorolt hatás céljából:

• A mikrobióm egyensúlyának helyreállítása és stabilizálása.
  • A bőr barrier újraalkotása és megőrzése.

Új formula, amely gazdag

• Niacinamide-ban
  • és Shea vajban (20%)

Minimális számú összetevővel kifejlesztett a hatékonyság és biztonság érdekében. Illatanyag-mentes. Paraben-mentes. Gyorsan beszívódik, hogy megkönnyítse és felgyorsítsa a mindennapi használatot. Nem zsíros, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

Ár: 3000 , Eladó: Liacska85
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással előre vagy személyes átvételkor készpénzben
Ajándék! La Roche-Posay Lipikar Baume AP+ (7ml)
Ár: AJÁNDÉK! , Eladó: Lyne
Állapot: Új, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel: Buda I., II.,XII., XI., XXII (Savoya, Campona), vagy Budaörs, Törökbálint
gioia

2014. március 14.

Tél végére, nagy hidegekben általában a bőrömre már csak ez tud hatni. Elég pár naponta használni, az illata is ok. Viszont egy ideje próbálok natúr termékeket használni és sajnos ebben van szilikon:( Az ára is elég borsos, de mivel elég ritkábban is használni, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

kismag

2014. február 18.

Vásárláshoz kaptam ajándékba még régebben, volt kettő is. Testre nekem nagyon sok volt, de téli kézkrémnek a legjobb volt amit valaha használtam. 1-2 használattal helyretette a kezem amikor már kritikus volt a helyzet. Nem tudom így ér-e de megadom az 5 -öst. Most megvettem a kézkrémet, remélem az is ilyen lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

orseey

2013. október 20.

Én édesanyámnak szeretnék venni, ha lehet akkor 400ml-es kiszerelésben, nem látott valaki valahol (Budapesten). Vagy mikor szezonális?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

buzamezocske

2013. július 18.

Túlérzékeny, ekcémás bőrre kerestem már régóta testápolót. A gyógyszertárban a Bioderma Atoderm (500ml) krémet ajánlották. Tökéletesen bevált. Legközelebbi alkalommal kipróbáltam a La Roche-Posay Lipikar Baume AP (400ml) krémet, amiről hasonló jókat hallottam. Ég és föld. Ha a kettő közül választanom kell, egyértelműen a Biodermát választom. A La Roche állaga sokkal ragacsosabb és zsírosabb (a bőröm bizonyos területei egyáltalán nem tudták beszívni egy éjszaka alatt sem, megmaradt a fénylő, zsíros réteg). Ezen kívül, ami igazán zavar, hogy erős hal-szaga van.
Az áruk nagyjából megegyezik 4.500-5.000HUF, viszont a Bioderma 100ml-rel nagyobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

muzli

2013. május 31.

A lányom hiperszáraz bőrét egy hét alatt majdnem teljesen rendbe tette. Ilyet még egy testápoló semi csinált, úgyhogy én megelőlegezem neki a legmagasabb pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 31.

Cristine

2013. február 27.

Bőrgyógyászom hívta fel rá a figyelmem és azóta se bántam meg. A bőröm érzékeny, irritációra hajlamos és nagyon sok krémmel (szappannal, tusfürdővel, samponnal) vannak problémáim. Az arcom egy "sikeres" kozmetikai kezelés után ráadásul tényleg romokban hevert (gyulladás, duzzanat, vízhiány...). Ez volt az első krém, amivel a gyulladáscsökkentők után kezeltem és nagyon szépen megszüntette a vízhiányt, nem irritált, kellemes érzet felkenve. Akinek hasonlóan érzékeny a bőre, annak is bátran merem ajánlani! Tényleg megéri, megbízható termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

sephora

2013. január 28.

Minden túlzás nélkül mondom, hogy a legjobb testápoló amit valaha használtam.
Amikor a kisebbik fiam kb. 3 hónapos volt, a bőrén hámló, száraz foltok alakultak ki. Atopiás dermatitis jellegű tünetei voltak, és egy ezzel a témával foglalkozó fórumon nagyon dicsérték a terméket ezért gondoltam, hogy kipróbáljuk.
Szerencsém volt, mert pont akkor volt készleten az akciós pumpás kiszerelés.
A fiam bőrét helyrehozta 1-2 hét alatt, de egy pár hónapig azért még kenegettük.
A maradék krémet pedig én kezdtem el használni... :-)

Életem első testápolója, amely hatása akár 24 órán át is kitart! A bőrömön mind végig éreztem a krém hatását, estére sem száradt ki a lábszáram. Annak ellenére, hogy tartalmasabb és 'nehezebb' testápoló, nem éreztem úgy, hogy a bőröm nem tudna tőle lélegezni.
Hamar beszívódik és valóban nem ragad. Nyáron is használtam, de télen és ősszel van igazán 'szezonja'. Bevallom, kézkrémnek is időnként ezt használom...

Most megint kapható a pumpás 400ml-es kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Minden túlzás nélkül mondom, hogy a legjobb testápoló amit valaha használtam.
Szerencsém volt, mert pont akkor volt készleten az akciós pumpás kiszerelés.
A maradék krémet pedig én kezdtem el használni... :-)

Most megint kapható a pumpás 400ml-es kiszerelés.

Kleopátra

2012. november 2.

Nagyon jó termék.Kisfiam ekcémás bőrével csodákat művelt.Egyszeri bekenés után látszott a hatékonysága,a száraz foltok eltűntek,és bár még csak 2. napja használjuk,de a vörös foltok is mintha halványulnának.
Egyedül ami nem tetszik az az ára,de úgy gondolom sokáig elég lesz,még kicsi a fiam,aztán majd elnövi az atópiát remélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Ricky001

2012. július 4.

Megijedtem tőle az első használatkor, mert olyan volt az állaga, mint a tégelyes Nivea-nak. Felkenéskor azonban ez nem érezhető, azonnal beszívódik. Nem a legjobb testápoló, amivel életemben találkoztam, de a gyerek bőrén a szárazságot egy éjjel alatt eltüntette, ezért kap egy 5-öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

osebok

2012. június 12.

A kisfiam 21 hónapos ekcémás, száraz bőrű. Csak ez a krém vált be neki, nem csak a szárazság javult, hanem a vörös foltok száma is csökkent. Már vagy 30 féle krémet próbáltunk már, most ez vált be a legjobban. A tusfürdőjével együtt használjuk, mert most ajándékba adták hozzá. Az ára elég húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Mannose
Vitaminok: Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.