La Roche-Posay

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Lipikar Baume AP+ 25 év kutatás eredménye.

Új, szabadalmazott Aqua Posae Filiformis hatóanyaggal az atópiára hajlamos bőr két meghatározó tényezőjére gyakorolt hatás céljából:

• A mikrobióm egyensúlyának helyreállítása és stabilizálása.
  • A bőr barrier újraalkotása és megőrzése.

Új formula, amely gazdag

• Niacinamide-ban
  • és Shea vajban (20%)

Minimális számú összetevővel kifejlesztett a hatékonyság és biztonság érdekében. Illatanyag-mentes. Paraben-mentes. Gyorsan beszívódik, hogy megkönnyítse és felgyorsítsa a mindennapi használatot. Nem zsíros, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

Ár: 3000 , Eladó: Liacska85
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással előre vagy személyes átvételkor készpénzben
Ajándék! La Roche-Posay Lipikar Baume AP+ (7ml)
Ár: AJÁNDÉK! , Eladó: Lyne
Állapot: Új, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel: Buda I., II.,XII., XI., XXII (Savoya, Campona), vagy Budaörs, Törökbálint
dorilepke

2019. április 2.

Nagyon szuper termék. Kisfiam atópiás dermitisze télen nagyon durván kijön, amire már sok mindent kipróbáltunk. És ez az első használat után nagyon sokat segített. Az én extraszáraz bőrömre is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

Enci33

2019. március 26.

Extrém száraz a bőröm, főként a mellkasomon, ami a vízhiányos típusom miatt alakult ki. Bőrgyógyásztól kaptam termékmintát, ami után megvettem egy nagyobb kiszerelést és nagyon szépen rendbe tette a bőröm: elmúlt a húzódó, viszkető érzés és még a pici piros kiütések is eltűntek a bőrömről. Jó szívvel ajánlom mindenkinek, bár mivel magasabb árkategória, érdemes előtte kipróbálni, mielőtt "befektett" az ember lánya/fia. :) Én natúr, mindenmentes tusfürdőt használok előtte, sokáig elég ez a testápoló, mert nem kell sok belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

eniku

2019. március 19.

Ekcémám van a kéz- és lábfejemen, ami pár hónapja megint fellángolt és iszonyúan viszket is. Mindig amikor előjön próbálok valami megoldást találni, mielőtt orvoshoz rohannék vele, lehetőleg valamit amit vény nélkül lehet kapni. Most erre a krémre esett a választásom, kb 3 hete használom naponta többször, de semmit nem javult az ekcémám. A bőröm kevésbé száraz, de ennyi a hatás amit tapasztalok sajnos, pedig nagyon reménykedtem, hogy ez beválik... testápolónak elhasználom, arra jó, de nekem sajnos nem csodaszer. Az illata egyébként nekem tetszik, testes krém, lassan szívódik be, nagyon jól hidratál. Ja, és a viszketésen tényleg segít egy kicsit!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

devababa

2019. március 15.

Arcapolokent hasznalom es nagyon meg vagyok vele elegedve. Kimondottan sima es puha lesz utana a borom. Kiszerelese nagy, amennyiben valaki csak arcra hasznalja nagyon sokaig eleg es igy arban is oke. Testapolonak nem hasznalom mivel igy nem eri meg az arat es gyorsan elfogy. Tartalmas krem picit nehezen szivodik fel. Ejszakara tokeletes, nappalra pedig csak szarazabb borre jo. Alapanyagai nagyon jok. Nekem hatasa arcon hasonlit a nivea care kremhez, azt nagyon regota rendszeresen hasznalom. A csalad tobbi tagja is gondtalanul hasznalja kicsik nagyon beleertve.Megeri az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

mano

2019. március 14.

A kórházban kaptunk belőle mintát, így kipróbáltuk, amikor a kisbabám bőre lemezekben kezdett el hámlani (ami tudom, hogy főleg túlhordott babáknál normális, de Krémmánia fanatikusként akkor sem bírtam ki, hogy ne kenjek rá valamit). Alig hittem a szememnek, hogy egy nap után micsoda hatalmas változás állt be, szinte teljesen megszüntette a hámlást. Sajnos a normál kiszerelése nagyon drága, de gondolkozom, hogy beszerzem, mert tényleg zongorázni lehet a különbséget bármilyen babaápoló termék és e között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

karamella92

2019. március 7.

Testápolóként és arcra is használom, és imádom! :) Ekcémás bőröm van, mely főként az arcomon szokott jelentkezni. Mióta ezt használom, sokkal kevesebbszer jelennek meg a foltok, nyugalmi állapotban ez a krém tökéletes. Főleg éjszakai használatra ajánlom, elég sűrű textúrájú krém, eltart egy darabig mire teljesen beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

beautyfanrb

2019. március 4.

Nekünk sajnos nem vált be, általános testápolóként elhasználtam, bár arra a célra is van jobb termék. Eredetileg ekcémára vagyis az azzal járó pirosságra és viszketésre ajánlotta a házi orvosunk és a jó vélemények is meggyőztek a vásárlásról, de nem segített, inkább csak rosszabb lett a kislányom bőre tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Coffee123

2019. február 26.

Kislányom bőrére ajánlotta bőrgyógyász, szépen nyugtatja a viszketést, leviszi a pirosságot. Gazdag , nehezebben beszívódó krém, de teszi a dolgát, az illatát nehéz megszokni- ennek ellenére újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Odri

2019. február 24.

Sok kis mintát kaptam belőle, és gondolkodom, hogy megveszem a nagy kiszerelést is, ha elfogynak. Mindenkire, mindenhová kenem. A kislányom bőrét ezzel kenem fürdés után, a kisfiam ekcémásan száraz kézfejével csodát tesz, az arcomra is használom, ha túl száraznak érzem. Szerintem nagyon jó krém, főleg, higy ennyi mindenre használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Bernini

2019. január 5.

Kisfiam bőrét télen csak ez hozza rendbe és rendszeres használattal puha hidratált marad (egyébként mint a csiszolópapir olyan durva tud lenni) , nem viszket neki. Akció nélkül drága, de sokáig elég a 400ml és a pumpás kiszerelés praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Mannose
Vitaminok: Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.