La Roche-Posay

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   4135 Ft és 5191 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Lipikar Baume AP+ 25 év kutatás eredménye.

Új, szabadalmazott Aqua Posae Filiformis hatóanyaggal az atópiára hajlamos bőr két meghatározó tényezőjére gyakorolt hatás céljából:

• A mikrobióm egyensúlyának helyreállítása és stabilizálása.
  • A bőr barrier újraalkotása és megőrzése.

Új formula, amely gazdag

• Niacinamide-ban
  • és Shea vajban (20%)

Minimális számú összetevővel kifejlesztett a hatékonyság és biztonság érdekében. Illatanyag-mentes. Paraben-mentes. Gyorsan beszívódik, hogy megkönnyítse és felgyorsítsa a mindennapi használatot. Nem zsíros, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

Ár: 3000 , Eladó: Liacska85
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással előre vagy személyes átvételkor készpénzben
Ajándék! La Roche-Posay Lipikar Baume AP+ (7ml)
Ár: AJÁNDÉK! , Eladó: Lyne
Állapot: Új, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel: Buda I., II.,XII., XI., XXII (Savoya, Campona), vagy Budaörs, Törökbálint
Rien

2017. június 26.

Számomra ez egy abszolút tökéletes őszi/téli testápoló. Hiába használtam márkásabbnak mondott drogériás ápolókat, mégsem volt megfelelő. Viszketett a bőröm, elszarusodott hámréteg képződött az anyajegyeken (!), ezek után mondta azt a bőrgyógyász, hogy valószínűleg nem megfelelő összetételű a testápoló. Bár ezt azért magamtól is sejtettem. :) Azt javasolta a doki, hogy ha lecserélem a régi testápolót és nagyjából két hét alatt elmúlnak a panaszaim, akkor biztosan ez volt a baj. Akkor rendeltem meg ezt a testápolót (vagyis a pumpás nagyobb kiszerelést), épp kedvezményes volt és még EP-re is elszámolható. Szimpatikus volt, hogy szinte semmilyen illata nincsen. Az adagoló nagyon tetszett, de a végét sajnos már nem lehetett kipumpálni, félbe kellett vágni a flakont, hogy hozzáférhessek. Nyáron nem használnám, mert még nekem is sok lenne a sűrűbb állaga miatt (ezért csak négy csillagot adok), de ősszel/télen tökéletes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

Zsuszie84

2017. június 12.

Atópiás ekcémám van fiatal korom óta, szinte nincs olyan krém (szteroidos, homeopátiás, gyógynövényes, gyógyszertári), amit ne próbáltam volna. Ideig-óráig használt pár, de a legtöbbje pénzkidobás volt. Ez egyelőre nagyon szépen bevált, nagyon jól hidratál, nem hagy maga után zsíros érzetet és aránylag sokáig tart a hatása is.
Az ekcémát nem szűnteti meg önmagában, nekem ugyanúgy kijön, hiába használom, de nem engedi kiszáradni a bőröm, ami már önmagában nagy segítség és könnyebbség. Leginkább a kezemre kenem, de a szemem körnéykén is kijön sokszor az ekcéma, arra is nagyon jó. A 400ml-es pupmásat szoktam venni, és kiadagolom egy kicsi gyógyszertári tégelybe, így napközben is magammal tudom vinni. Az ára elég borsos, de akinek ekcémája van és végre talál valamit, ami működik, annak szerintem megéri.

UPDATE
Kénytelen vagyok lehúzni 4 csillagra, lehet, hogy megszokta a bőröm. Nyáron, melegben nem esik annyira jól a bőrömnek, mintha nem is szívodna fel annyira. Most nincs is kiszáradva túlzottan. Inkább csak éjszakára használom, vagy ha hirtelen gyulladásban van a kezemen az ekcéma. Arra továbbra is beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

UPDATE

MolnarKitty

2017. június 11.

Én az ekcémás bőrömre használtam és nagyon jó Igaz egy hónap után lehet látni változást De semmi sem egy nap után használ Nekem bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

anitazs

2017. május 26.

A 2 hónapos fiam bõrét kenem vele. Az arcán is használom és valami elképesztõen puha lett a kiszáradt pofija. Egyelõre mintáim vannak, de meg fogom venni rendes kiszerelésben. Egyértelmûen 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

oliviabogyo

2017. május 14.

Nekem ez egy csoda! Bőrgyógyásztól kaptam mintát Lipikar Syndettel együtt az elcémás bőrömre. Azonban felhívta a figyelmemet hogy ez a krém a megelőzésre jó, és csak akkor kenjem be az ekcémát a hajlamos részt amikor már elmúlt, nem piros és száraz az a rész. Szóval nekem az arcomon is szokott előjönni 1-2 folt, a szemem alatt és a halántékomon, legfőképp ha smink van rajtam. Egyelőre csak itt tudtam használni a krémet; lefekvés előtt bekentem az arcom vele, reggelre nem is jött elő az ekcéma! És nagyon szép lett a bőröm tőle. Puha és egyáltalán nem száraz! :) az állaga nem ragacsos, nekem kellett egy kis idő hogy beigya a bőröm. Számomra nagyon hatásos és biztosan megveszem, ajánlom hasonló problémákkal küszködőknek!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

barbonca

2017. április 24.

Nem hagy ragacsost érzést, nem zsíros és gyorsan beszívódik?? Egyik sem igaz! Plusz nagyon sűrű, egyszerűbb, ha még vizes vagyok és úgy kenem be magam vele.
Bár jó krém, ezektől függetlenül, de csak éjszakára használom, reggel pedig muszáj zuhanyoznom, mert olyan, mintha folpackba csomagoltam volna magamat. A legviccesebb: olyan szaga és íze van, mint az óvszernek...(néha bőrszárazság miatti kínomban az ajkaimra is kenek icipicit belőle).

Egyébként jó, másodjára veszem, de nappalra felejtős, nyáron képtelen leszek használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

AnnamariaGalik

2017. március 20.

Egyenesen bőrgyógyász írta fel, mondva, hogy ez tényleg az, ami kell, testápoló, cicomák és nagyobb reklám nélkül, viszont kétszer olyan hatásos, mint a havonta piacra kerülő újabb és újabb termékek az ilyen-olyan logók alatt.
Azért egy pillanatig bámultam a leírást: "Nem zsíros, nem hagy ragacsos érzetet maga után". De bizony, zsíros, és ez a lényege, én legalább is így tudom, hogy ne csak olyan tessék-lássék módon hidratáljon. Személy szerint imádom ezt a terméket, noha nem egy filléres darab. Viszont ÓRIÁSI kiszerelése van, sokáig tart, mivel nagyon keveset is el lehet oszlatni viszonylag nagy felületen, és a vékony réteg már kiválóan hat. Valóban natúr illatú, kellemes érzés használni.
Egyedüli hibája talán ez a fújókás teteje, ami egyúttal könnyít kicsit az adagoláson, azonban nekem mindig beszáraz picit a vége.
Akiknek száraz a bőre, csak ajánlani tudom, nem fogják megbánni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

Akiknek száraz a bőre, csak ajánlani tudom, nem fogják megbánni.

csylvie

2017. március 2.

Ekcémára bevált, amúgy meg tökéletes testápoló. A 400ml-es kiszerelés a 200as áráért is elérhető internetes patikában!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

gabriel

2017. február 10.

Poliallergia, ekcéma...számomra egy megváltás volt ez a krém. A rengeteg szteroidos krém (elocom, mofuder) után végre egy csodaszer, ami nem csak a kezdődő, de a már előjött ekcémás tüneteimet is gyönyörűen helyrehozza. A nagy 400 ml-es pumpás verziót szoktam megvásárolni, de annyi hibát tudok csak felróni, hogy az aljából nagyon nehezen lehet kiszedni a krémet, mikor már fogyóban van. De ettől függetlenül 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

Adora

2017. február 8.

Nagyon jól hidratál, de nem marad utána zsíros réteg, és hamar beszívódik. Igen, drága, de nem is fogy gyorsan: nekem egyszerre a fele-harmada elég annak a mennyiségnek, amit egy sima testápolóból használnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Mannose
Vitaminok: Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.